Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mags Serbia View Post
    Aleksandar Mitrović je u Londonu na medicinskim pregledima i možda će već večeras postati novi igrač Fulhama
    Ko ima najbolje izvore sa ostrva? ;-)
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Pa pogledaj u kom trenutku je Jokan preuzeo Fulam i sta je uradio za vreme provedeno u klubu. Pjulis van ostrva ne znam da li bi igde mogao da radi. Ja sam mu dao najbolji epitet ikad - Radovan Curcic, samo Englez. Sto je najbitnije Jokan ima da ponudi fudbalu mnogo vise od Pjulisa, covek ima rezultate, i najbitnije sve to sa odlicnom igrom, a i nece igrati PL sa 8 defanzivaca. Prekucao je Championship i ovo je logican sled, koji je mozda odavno trebao da se desi da nije bilo klosara iz Watforda. Ne znam u kom univerzumu bih uzeo Pjulisa pre Jokana, a da nisam neki WBA.



      Izvinjavam se, nije Englez.
      Super ali pogledaj kakve je igrace imao Pjulis tokom kariejre, koliko je para trosio, a ono sto je uradio sa Palasom to treba u udzbenike da udje. Nikad nije ispao iz lige sa ekipama koje nisu za PL, posebno ne na duze staze. Ne mozes da poredis Jokanovica sa covjekom koji je bio najbolji menadzer PL. To je suludo, moze da ti se ne svidja njegov stil, ali da mu osporis to sto je radio je bas suludo. I onaj ko zeli stabilnost i sigurnost uzece Pjulisa u svako doba dana i noci prije Jokanovica. Mozda Jokanovic postane legenda trenerska, ali sad poredis nesto sto ne moze da se poredi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mags Serbia View Post
        Ko ima najbolje izvore sa ostrva? ;-)
        Ja bih rekao Sajmon Stoun, mada je i Romano tu negde.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Što se tiče Pjulis vs Jokan, moje mišljenje je da Jokan ima veće predispozicije od Tonija da napravi nešto veliko u karijeri. Da li će to uraditi, pitanje je. A Toni je trenutno iskusniji i bolji trener.

          Ali isto tako, da me neko pita za 2 godine koga bi pre Čelzi uzeo, rekao bih Jokana.

          Pjulis je tip trenera koga uzimaš, da bi ti stabilizovao ekipu i sačekao par godina dok sazri Jokan da preuzme.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pjulis najbolji menadzer u PLu.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Premier League Manager of the Season: 2013–14

              Moglo bi se reci da je osjetno najbolji menadzer PL bio te sezone. Hall of famer pritom.
              sigpic

              Comment


              • Sad da završi karijeru, Pjulisu bi najveci uspeh bio sto je izborio opstanak u PL x puta. Jokanovica ne gledam kao trenera ciji ce zadatak biti da se odbrani sto vise puta. Samim tim, vec sada njegove uspehe cenim vise nego Pjulisove.

                Reci mi Vladane, jel mislis da bi Pjulis mogao da radi negde van Engleske, u timu koji ima bar malo vece ambicije od hoda po ivici, i izbegavanja da ispadne? Koliko je Evropskih meceva vodio? Ima li neki trofej? Kazem ja, Radovan Curcic.
                Last edited by mark !t zer0; 30-07-18, 20:45.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Meni je npr Edie Howe za dve klase bolji menadzer od Pjulisa, covek je sa lepim i ofanzivnim fudbalom. Od Bmoutha napravio standardnog prvoligasa, koji moze da odigra na gol vise protiv ekipa iz top4.
                    Sad neko preferira bunker, a neko preferira da ekipa zna da odigra neku akciju, da se rade neke kretnje. A ne da se cela igra svodi na 11 igraca na svojoj polovini i prekide. Jbm ti ja taj fudbal...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Meni je npr Edie Howe za dve klase bolji menadzer od Pjulisa, covek je sa lepim i ofanzivnim fudbalom. Od Bmoutha napravio standardnog prvoligasa, koji moze da odigra na gol vise protiv ekipa iz top4.
                      Sad neko preferira bunker, a neko preferira da ekipa zna da odigra neku akciju, da se rade neke kretnje. A ne da se cela igra svodi na 11 igraca na svojoj polovini i prekide. Jbm ti ja taj fudbal...
                      Sta fali timovima koji igraju kao zvezda u bariju '91?

                      Salu na stranu svako ima svoje meni je podjednako lepo da gledam tim koji napada i tim koji se odlicno brani, pobeda od 1:0 vredi vise nego poraz od 5:4.

                      Comment


                      • Chelsea have offered N’Golo Kante a new contract worth £290,000 per week, which would make him the club’s best paid player. @TimesSport

                        A azaru planiraju iduce sedmice ponuditi novi ugovor od preko 300.000 funti sedmicno

                        Comment


                        • Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Kakav je on ? Ne pamtim kad sam pogledao inter zadnji put

                            Comment


                            • Slabo ja pratim Seriu A ali ce sigurno neko malo vise o njemu ispisati.

                              Sarri ga poznaje tako da je vrvt dobro resenje.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ne moze biti gori od bakayoka


                                Bar se nadam

                                Comment

                                Working...
                                X