Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davno sam rekao, da jedva čekam da Newcastle United proda Aleksandra Mitrovića, pa da onda odjebete svi od Newcastle Uniteda i da počnete da pratite razne Fulhame, Anderlehte i ostale klubove u kojima igraju bivši igrači Partizana.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Originally posted by Mags Serbia View Post
      Davno sam rekao, da jedva čekam da Newcastle United proda Aleksandra Mitrovića, pa da onda odjebete svi od Newcastle Uniteda i da počnete da pratite razne Fulhame, Anderlehte i ostale klubove u kojima igraju bivši igrači Partizana.
      Ja sam cuo da ce Laza Markovic u Njuku na pozajmicu tako da cemo svi samo jos jace verno da navijamo za drage nam Svrake.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Ja sam cuo da ce Laza Markovic u Njuku na pozajmicu tako da cemo svi samo jos jace verno da navijamo za drage nam Svrake.
        Neće, ne brini.
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Lazar će u omraženi Pirej.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Mags Serbia View Post
            Davno sam rekao, da jedva čekam da Newcastle United proda Aleksandra Mitrovića, pa da onda odjebete svi od Newcastle Uniteda i da počnete da pratite razne Fulhame, Anderlehte i ostale klubove u kojima igraju bivši igrači Partizana.
            Svi jedva cekamo

            Comment


            • Vulvsi grade Portugalsku imperiju. Nova želja Pepe.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ovo je njihova godina

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Šta se dešava sa statusom Mitrovića. Kom jatu pripada. Čitam da ga Benitez poveo sa Njukaslom na turneju po Portugalu. Zašto bi to činio ako ne računa na robusnog centarfora? Ili samo tvrdi pazar da ga za pristojnu sumu uvalja Jokanu i Fulamu.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Šta se dešava sa statusom Mitrovića. Kom jatu pripada. Čitam da ga Benitez poveo sa Njukaslom na turneju po Portugalu. Zašto bi to činio ako ne računa na robusnog centarfora? Ili samo tvrdi pazar da ga za pristojnu sumu uvalja Jokanu i Fulamu.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Yoshinori Muto je juce obavio lekarske preglede i ceka se radna dozvola samo, tesko da ce Mitrovic ostati.

                    Comment


                    • Izvikan im taj centarfor. Pola Srbije gledalo Fulam, doduše ja sam gledao zbog Jokanovića. Ali kraljevski post..."i ostale klubove u kojima igraju bivši igrači Partizana."

                      Comment


                      • Engleski mediji bruje kako su Vulvsi napravili značajan iskorak ka dovođenju Markusa Roha. Šta više, stoji da je od danas novi stanovnik Molinara.
                        Dal je ovo zadnji signal da na OT stižu Megvajer ili Tobi. Ili neko treći...ko će ga znati sa Unitedom.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Vulvsi ako se uigraju lagano su ekipa za top 10

                          Comment


                          • Ne dešava se ništa sa Mitrovićem. Ćeka se poslednji dan prelaznog roka da ga uvaljamo Fulhamu za što veću cenu.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Sramotan odnos Njukastla i Beniteza prema Aleksandru Mitroviću. Kada Mitar ode želim im ekspresno spuštanje u Čempionšip.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Mitrovic nije za rang bolji od cempioncipa. Ne znam otkud tolika pomama medju nasim navijacima za njim.

                                Comment

                                Working...
                                X