Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijaci MU ne bezite od pritiska, vasa ekipa je kandidat za titulu uz MCI i LIV. Sve ispod treceg mesta je neuspeh.

    Zadrzao je MUvceo tim, i nezadovoljne cak. Doveli beka i veznjaka na to. U poslednjih godinu dana su doveli Pogbu, Lukakua, Lindelofa, Darloa, Sanceza, Matica, Freda a pustili Mikija Ibru i Blinda. Tim za godinu dana uigraniji. Uz njih su samo dva favorita zadrzala ceo tim i doveli adekvatna pojacanja. Celsiju se klima sve sto postoji u klubu. Nezadovoljni odlaze, pojacanja ne dolaze, menadzer se menja. Arsenalu se odavno rasklimalo sve, tesko da ce se prve sezone svi lako adaptirati, i pojacanja i menadzer. Totenhem se ne pojacava, iako bi trebali u vezi i na krilima. Njihov problem kratke rotacije u napadu vuce druge stvari gde je MU opet u prednosti. Njihovi najbitniji igraci su bili u zavrsnici SPa, do oktobra se nece namestiti kako treba. A MU sa njima igra u trecem kolu, oni sa Liverpulom u 5.om ili 6.om. Nije bas najbolja polpozicija za njih. A ni za Celsi sto se toga tice.

    Doveo je MU stopera proslo leto, Baji se oporavio skroz a i on doveden leto pre. Doveli beka, ne znam da li Dalot moze i levo, So se oporavio. Zar treba svako leto da dovodi po jednog stopera i beka, jednog veznjaka i jedno krilo? Lindelof doveden za 35mil i niko da trepne na njega a cifre od 50mil su ogromne. Neka da MU jos 15mil i dovede startnog beka ili krilo i neka osvoji PL.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ja nesto ne verujem da Junajted moze da se bori za titulu. Jesu bili drugi, ali sa ogromnim bodovnim zaostatkom u odnosu na prvoplasiranu ekipu Sitija i bez neke organizacije po pitanju igre. Trenutna pojacanja im ne pruzaju neku garanciju za uspeh, kao problem se javlja i to sto su im dva nezamenljiva igraca iz prethodne sezone igrala do kraja svetsko prvenstvo, a i dosla je na redu ta treca sezona Murinja koja se obicno zavrsava tako sto zaljubljenici u Murinja pokrecu pricu kako su ga igraci izdali.

      Siti i Liverpul deluju ubedljivo najozbiljnije. Liverpul pod krilima igranja finala LS iz prosle sezone i sa odlicnim pojacanjima moze se sigurno svrstati u glavne kandidate za titulu uz Siti koji se prethodne sezone prosetao do iste. Ubedjen sam da ce Pep dovesti do kraja roka jos neko zvucno ime na sredini, preveliki je perfekcionista da krene u sezonu bez zamene za Turea.

      Arsenal je velika enigma, pitanje je kako ce sve igrace posloziti Emeri i kako ce se on snaci, ali sigurno je da ce tim delovati mnogo ozbiljnije nego li poslednje dve sezone sa Vengerom koje je bilo bas tuzno pratiti.

      Celzi je doveo fenomenalnog trenera, ali pred kojim je rudarski posao u klubu koji slabo prasta neuspeh. Glavni problem mu je Azar koji hoce u Real, a za koga nema zamene na trzistu. Njegov stil fudbala je potpuno drugaciji od onoga sto Celzi igra vec godinama. Nema mnogo igraca u timu za taj njegov stil fudbala, pocetak sezone nije daleko i ja ne vidim svetlo na kraju tunela sto se tice Celzija u predstojecoj sezoni. Ako zadrze Sarija na duze staze, onda se vec mogu ocekivati ozbiljniji rezultati.

      Sto se tice Sparsa, oni me dosta podsecaju na Arsenal iz nekih prethodnih godina. Imaju kvalitet za top 4 ali bez zelje da napadnu titulu, i sa takvim stavom kluba samo je pitanje kada ce glavne zvezda tima da traze transfer u drugi klub, a cini mi se da ce to biti vec narednog leta.

      Ove sezone ocekujem dosta od Evertona i Vest Hema i ti timovi bi mogli biti najprijatnija iznenadjenja sezone.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Zato sam i stavio pod navodnicima.
        Siti ce opet izdominirati, ali ce se dobar deo sezone pricati o borbi za titulu izmedju ta dva kluba, kao i prosle sezone.

        A ovde ce da se place i pljuje po Pepu, kako je potrosio toliko i toliko para i kupio titulu.

        Edit: Nego ko ce da otvori Fantasy temu?
        Vidim Salahu su stavili cenu £13m, mislim da niko do sada nije bio toliko skup, ispravite me ako gresim.
        Koliko je pptrosio ovaj prelazni rok? Jel stigao jos neko sem Mareza (oko 60-70 milki)? Nesto nisam ispratio poslednjih nekoliko dana.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Klopa samo titula vadi. Nema vise izgovora.
          Dali su mu pare, iako na silu jer on ne voli da kupuje, tako da se titula ocekuje.
          Sve ispod toga teski fijasko
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Iako budu drugi uz neko finale LSa ili osvajanja kupa je realno ok sezona. Ne bas tezak fijasko pogotovo ako onako atomski budu igrali derbije i napadacki ostale utakmice. Mnogo zavisi od Sitija, ako ponovi proslu sezonu ili nesto slicno sta moze tu Liverpul? Pep zna da tempira formu, rotira igrace, bira tacne profile za njegov sistem da bi cele sezone dominirao a Klop je najjaci motivator ali to ne moze cele sezone. Iskustvo osvajanja trofeja je na strani igraca Sitija i Pepa.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Titula ili fijasko.

              Nema izgovora
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ja isto tesko vidim nacin da neko skine Siti sa trona. Imaju rutinu dobijanja manjih timova, ekipa im je samo dodatno jaca od proslogodisnje(Mendy i Marez za sada), i za sezonu iskusniji i uigraniji, bas mi sve vuce na njihovu titulu. Iz ove perspektive Liverpool izgleda kao najveci konkurent, posle dobre sezone, za sada su odradili najbolji prelazni rok od svih timova. Mada je svakako bezveze reci da je fijasko ako tim, koji nije koji nije toliko godina bio prvak, ne osvoji titulu. Napad na istu je svakako prioritet za ovu sezonu, i ja verujem da ce biti odlicni, ali i dalje sve zavisi od Sitija. Od Celsija ne ocekujem nista spektakularno u prvoj Sarijevoj sezoni, mada bukvalno sve zavisi od ostanka majstora igre Edena Azara. Arsenal ce biti dobar, ja mislim, ali to je opet borba za top 4. Spursi ono njihovo standardno. Za Junajted ne znam sta da ocekujem, verujem da ce biti dobri ali bas ne vidim borbu za titulu. Jedno je sigurno, bice najdosadniji za gledanje od svih pomenutih ekipa, osim za one sto vole da gledaju umetnost u smaranju branjenju.

                dakle

                Siti
                Liverpool
                Spursi
                United
                Arsenal
                Celsi

                Za prva dva mesta sam dosta vise ubedjen nego za preostala, bukvalno sam nalupao, jedino za Celsi mislim da sigurno nece biti top 4.
                Last edited by mark !t zer0; 22-07-18, 09:44.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Sve manje od titule je losa sezona posle ovoliko ulaganja.

                  Mada smislice Klop neke nove izgovore, u to ne sumnjam.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Pa daa, u svakoj liniji Siti ima tu kvalitetnu sirinu, i sjajno se ostali prilagode sistemu. Ljudi su titulu uzeli bez levog beka, sad je on tu. Ederson primao svaki drugi treci sut, tako neka statistika je bila. Silva i Aguero/Zezus skoro pola sezone bili van protokola.
                    Celsiju je narednih 7 dana kljucno, ako bude kako treba mogu do poziciji broj 3. Igraju LE, obaveza manje.
                    Arsenal tu ispada, vidim da ce opet da se vrti oko Ozila a to mi ne obecava. Moraju popraviti igru u gostima i na derbijima da bi upali u top4.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Miki konstantno pokusavas da kao nesto isprovociras, ali mrzi me da ti odgovaram.

                      Fora sa Klopom nije ono sto si ti malopre napisao da on "ne voli da trosi i kupuje igrace". On voli da trosi pametno, iz vise apspekata. Nikada nece dovesti Sanceza ili Ibrahimovica. Nije Klop neko ko je tu da donese instant uspeh, on je tu da postavi sistem i vrati Liverpool u sam Evropski vrh. Da napravi sistem koji ce biti odrziv i nakon sto on ode. Zato mi nije zao da potrosi milijardu, jer je sve to zalog za buducnost tima, obziom da dovodi samo mlade a vec izgradjene igrace koji mogu da budu samo bolji kako sezone promicu. Za sada mu dobro ide, Liverpool ko zna otkada nije ulazio u sezonu ovako jak, sa velikim samopuzdanjem, i dosta realnijim sansama za titulu. Zato nemoj da te cudi sto navijaci Liverpoola obozavaju Klopa iako im jos uvek nije doneo trofej.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma to je klasicno nabijanje pritiska u podsvijesti simpatizerima Liverpoola mozda malo iz straha, ko ce znati
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ispadneš u treći rang engleskog fudbala i prodaš više sezonskih nego prošle u Čempionšipu.
                          Sanderlend će i pored teškog stanja imati odličnu posetu na stadionu Svetlosti.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ne znam ja sta on voli ili ne ali cinjenica je da su ga iz kluba podrzali, ulozili lovu i ocekuju se rezultati. Posle 30 godina vrijeme je da se ukljucite u pricu oko titule, sve ispod osvajanja na ovakva ulaganja je lose.

                            Necemo se pravit blesavi.

                            Siti ove sezone ima druge ambicije, LS je prioritet i na to ce Pep baciti karte jer je zbog toga i doveden. PL su osvajali i Mancini i Pelegrini prije njega ali seik hoce titulu LS tako da Liverpul titula ili propala sezona.

                            Naravno da cemo i mi pucati na titulu, od toga se ne bjezi.

                            Mozes ti do sutra pricat o tom sistemu posle Klopa ali to najprije zavisi od menadzera koji dodje. Svako ima svoju neku koncepciju i trazi igrace za to. Ne mora da znaci da ce naslednik igrati slican fudbal kao Klop
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Miki to zbog ovoga, moralise pa je onda ok trosenje kad on trosi
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mora da znaci, ali ce imati igrace, i klub ce traziti coveka koji moze najbolje da izvuce iz takve ekipe a ne nekoga ko ce krenuti sve ispocetka. Klop mozda jeste na kraju imao ocajnu sezonu sa Dortmundom ali njegova zaostavstina u tom klubu je ogromna. Uzmes Dortmund pre Klopa i uporedis sa trenutkom kad je otisao, to je nebo i zemlja. E tako nesto ocekujem i u Liverpoolu, a kako tece prica, ja licno ne sumnjam da ce biti trofeja. Naravno da se mora boriti za titulu, ali samo kazem da je Siti prvi favoritit u ovom trenutku.

                                @vladan

                                Po meni sasvim posteno sa njegove strane. Pojeo je govno, ali je priznao i naucio kako funkcionise danasnji fudbal na najvecem mogucem nivou. Hvala Bogu da se otvorio, i kao sto sam rekao veoma pametno trosi novac, i dovodi iskljucivo mlade igrace. To moze da se pokaze kao dzekpot u narednih nekoliko godina.
                                Last edited by mark !t zer0; 22-07-18, 11:24.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X