Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Vilijan traži od Čelsija transfer da ide.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Idu Adidasu. To je najveca zabluda da ce se transfer isplatit od prodaje dresova
        I ja tako mislim, zato mi je čudno da se gore navodi da prodaja dresova može da pokrije troškove transfera Ronalda.
        Ne može da pokrije ni blizu.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          I ja tako mislim, zato mi je čudno da se gore navodi da prodaja dresova može da pokrije troškove transfera Ronalda.
          Ne može da pokrije ni blizu.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          Onda moja pogreška [emoji23]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Svi se nešto bacaju milionima, a daleko najpametnije radi Totenhem, imaju stabilnost koja im redovno donosi Ligu šampiona. Dele Ali, Eriksen, sada Son, Kejn, svi imaju dugogodišnje ugovore i što je najvažnije isporučuju redovno na terenu.
            Levi ih vodi sto godina, obezbedio je klubu jedan od najboljih stadiona u Premijer ligi, stabilni su sa Poketinom, pa golman Loris, pa Alderveireld i Vertongen u odbrani, pa se nameću Davinson Sančez i Tripije.
            Najozbiljniji kandidati za titulu prvaka.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Sigurnost je imao i Arsenal pod Vengerom. Samo, koliko navijače možeš udovoljiti i naoružati strpljenjem kada nema onoga što je najbitnije u svetu loptanja - trofeja.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

                Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Svi se nešto bacaju milionima, a daleko najpametnije radi Totenhem, imaju stabilnost koja im redovno donosi Ligu šampiona. Dele Ali, Eriksen, sada Son, Kejn, svi imaju dugogodišnje ugovore i što je najvažnije isporučuju redovno na terenu.
                Levi ih vodi sto godina, obezbedio je klubu jedan od najboljih stadiona u Premijer ligi, stabilni su sa Poketinom, pa golman Loris, pa Alderveireld i Vertongen u odbrani, pa se nameću Davinson Sančez i Tripije.
                Najozbiljniji kandidati za titulu prvaka.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                Nemaju glavu za velike stvari i nemaju mooda. Njihova najbolja sansa je bila Lesterova sampionska sezona, sve posle toga je odrzavanje u top 4.

                Ono sto je meni nevjerovatno jeste da ne pokusavaju sa kupovima, pa makar liga kupom da steknu neku naviku osvajanja trofeja.

                Kad tad ce Eriksenu, Kejnu, Aliju dosadit tupkanje u mjestu
                Last edited by Miki28; 20-07-18, 15:24.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Svi se nešto bacaju milionima, a daleko najpametnije radi Totenhem, imaju stabilnost koja im redovno donosi Ligu šampiona. Dele Ali, Eriksen, sada Son, Kejn, svi imaju dugogodišnje ugovore i što je najvažnije isporučuju redovno na terenu.
                  Levi ih vodi sto godina, obezbedio je klubu jedan od najboljih stadiona u Premijer ligi, stabilni su sa Poketinom, pa golman Loris, pa Alderveireld i Vertongen u odbrani, pa se nameću Davinson Sančez i Tripije.
                  Najozbiljniji kandidati za titulu prvaka.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  Bili prosle godine, sad ce da se bore za top4 sa Arsenalom i Celsijem koji su dobili svezu krv. U ovom trenutku je po meni Tottenhem u najboljem slucaju peti u PLu.
                  Kakva crna titula, ne zajebavaj.
                  Siti i Junajted ce da se "kolju" opet, Liverpul lagano u top4. A ovi ostali ce da se biju za jedno mesto.
                  Last edited by Brian McShtull; 20-07-18, 15:48.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Mislis da bi ga Drveni doveo? Mada dosta on moze dresova da proda, velika je J.Koreja.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Mislis da bi ga Drveni doveo? Mada dosta on moze dresova da proda, velika je J.Koreja.
                        Cuj juzna Koreja, najpopularniji azijski igrac, cudi me da ga nije doveo
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Neće Plavci samo Ruganija. Romanova zelja i Iguain samo mislim da će do toga malo teže.
                          Zapaprili Torinezi cenu pa ako hoćeš izvoli plati...

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Kakva crna Romanova zelja, nece valjda opet Toresa da dovede.

                          A i ovaj Rugani, taj ga tek iz Italije nece izlaziti, posebno ako je talentovan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Znam, sve znam.

                            #nistaodmalogbucestogabacaunesvijest

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Kakva crna Romanova zelja, nece valjda opet Toresa da dovede.

                              A i ovaj Rugani, taj ga tek iz Italije nece izlaziti, posebno ako je talentovan.
                              Nije upitan njegov talenat, ali izgleda da Juve hoce da ga se rijesi. Kada je god sansu dobio, momak je iskoristio, istina da malo vise bode oci ova cijena.

                              Vrlo moguca opcija je da u paketu stignu Rugani i Higuain.

                              Juventus defender Daniele Rugani is on the verge of joining Chelsea in a £44.2m deal.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Znam, sve znam.

                                #nistaodmalogbucestogabacaunesvijest
                                Bice valjda prilika za bucu

                                Inace, ovi iz Votforda poslali besplatno nove gostujuce dresove svim navijacima koji su bili prisutni prosle sezone na svih 19 gostujucih utakmica. Kakva gospoda
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X