Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Deluje mi nekako malo da odu iz Reala Ronaldo i Bejl, a da dođe samo Hazard...

    Može li Real da pojuri dve super zvezde? Čuj može li....naravno da može.
    S obzirom da je Lopategi sad trener ja ocekujem samo 1 zvucno ime i to Azara a da ce mu Isko i Asensio igrati bas masu.

    Samo da ne uzmu Mbappea, njega bih volio u Engleskoj gledati. Mali je fantazija
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      S obzirom da je Lopategi sad trener ja ocekujem samo 1 zvucno ime i to Azara a da ce mu Isko i Asensio igrati bas masu.

      Samo da ne uzmu Mbappea, njega bih volio u Engleskoj gledati. Mali je fantazija

      Samo je pitanje koliko će se on pitati oko tih zvučnih pojačanja, a koliko glavonja odozgo.

      Isko svakako mora igrati. Isko i Hazard zajedno u timu...magija...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Samo Kante da ostane, sve drugo moze da se prezivi nekako ako je trener dobar. Ok, Eden ne moze da se zameni bez 150 miliona i ne znam iskreno ni koga bi doveli. Nadam se npr Pulisicu umesto Williana ili tako nekom mladom ali vec dokazanom igracu.

        Steta za Edena, ali ne moze se nista kad ti Real udje u igraca. Bolje da ide nego da ostane nezadovoljan.

        Comment


        • A otkud ta potreba Reala za ofanzivnim vezistom? Ispred uigrane trojke Kros Kazemiro i Modric koje menja Kovacic i nekad Isko, nalazi se spic i dva krilna igraca. Dve krilne pozicije pokrivaju Bale Asensio James i Isko. Ni Vaskez nije igrac bez minutaze (33 meca prosle godine u Primeri). Mesto napadaca pokriva samo Benzema. Zar nije logicnije da traze klasicnog spica?

          Negde sam juce procitao celu izjavu Edena, nikako se ne bih slozio da posle nje ima samo cilj da ode iz kluba. Pricao je kako mu je Mertnes preneo kakav je Sari, da je Real san svakog igraca ali ima nesto i u plavim bojama, da mu nije problem sto Celsi ne igra LS, da je veoma srecan u Celsiju...
          Opet kazem, ne pita se niko osim Romana. Ako on ima i dalje visoke ambicije, Eden je igrac Celsija.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Nosonju i treba prodati, mnogo sere vec par godina. A u vezi azara, treba odbiti svaku ponudu, koliko god visoka bila

              Comment


              • Originally posted by Whiskey View Post
                Nosonju i treba prodati, mnogo sere vec par godina. A u vezi azara, treba odbiti svaku ponudu, koliko god visoka bila
                Bolje imati nezadovoljnog igraca, nego ga prodati Realu za strasne pare?

                Comment


                • Ne vjerujem da je azar igrac tipa coutinho, koji bi poceo srati ukoliko gs ne puste. Uostalom i sam je izjavio, da ako ga ne puste u real nece praviti probleme

                  Comment


                  • ....

                    Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”
                    Real Madrid are ready to break the world record with a £200m bid for Eden Hazard after the forward said he wanted to leave Chelsea.

                    Comment


                    • but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go.

                      A onda imas lika tipa coutinho koji uradi skroz drugscije

                      Comment


                      • Originally posted by Whiskey View Post
                        but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go.

                        A onda imas lika tipa coutinho koji uradi skroz drugscije
                        Svi su tip Kutinjo kad dodju Barsa/Real.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Svi su tip Kutinjo kad dodju Barsa/Real.
                          Upravo sam ovo htio da kazem.

                          Originally posted by Whiskey View Post
                          but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go.

                          A onda imas lika tipa coutinho koji uradi skroz drugscije
                          Ti zelis da ostane, a ustvari znas kakav ce kraj price da bude. Samo da Florentino spremi ponudu.

                          Comment


                          • Ne znam, celzi nema historiju prodavanja najboljih igraca pod romanom, costa je druga prica, tu je conte zasro. Mislim da su vece sanse da ode nego da ostane, ali da sam siguran nisam

                            Comment


                            • Samo je pitanje,dal Roman zeli nezadovoljnog igraca u timu ili da ga proda sad u RM za200m funti vrv nikad vise kesa nece dobiti,a Eden mislim da je jasan bio,...a Perez da ne kupi zvezdu 2 godine i posle prodaje CR7 tesko,Neimara nece vrv ni Mbapae....a sta Lopetegi zeli i sta zamislja videcemo,vec je doveo beka DR kog je pozvao u reprezentaciju i zeli po svaku cenu malog Rodriga iz Viljareala,kog je takodje zvao u repku...

                              Comment


                              • Previse on postuje Romana da bi pored ostanka u klubu bio nezadovoljan. Novac nije bitan faktor u ovoj prici, pricamo o milijarderu, Romanu Abramovicu. Covek je bar toliko dao na raskide ugovora sa trenerima u poslednjih 6 godina. Bitno je kakve ambicije ima Roman za Celsi u narednom periodu i da li postoji ogromna zelja Edena da ode. Ni Real ni Lopetegi ni novac nemaju znacajnu ulogu u ovom transferu

                                Vise verujem u ostanak Edena nego u odlazak
                                Last edited by engleski_dopisnik; 16-07-18, 08:19.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X