Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Newcastle traži 20 mil funti za Mitrovića.

    Comment


    • [Medical part] Manuel Lanzini suffered, in today's morning training, the rupture of the anterior cruciate ligament of his right knee.
      Auuuu....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kraj karijere.

        Comment


        • Kakva steta za Lanzinija, mnogo dobar igrac, nadam se da ce se uspeti vratiti igranju fudbala na najvisem nivou.




          sigpic

          Comment


          • This extract from Paul Gascoigne's book about a day off during Italia'90.


            Gazza ludi...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Not so much a winter break as a weekend off. But all Prem clubs will have one in February from 2019-20 season onwards. 5 game on one weekend, 5 on the next. FA Cup 5th round to be midweek with no replays. A 2nd weekend off would have been better but this is a welcome step forward
              Ma kakav winter break i gluposti
              sigpic

              Comment


              • The Carabao Cup is to scrap extra-time for the 2018-19 season, following a vote by English Football League clubs.
                Još da se opamete pa ukinu ovo besmisleno takmičenje.

                The winter break for Premier League teams would take place over two weekends, with 10 teams playing one weekend and the other 10 the next weekend, giving each club a two-week rest. #mufc [Mail]

                Comment


                • Ma neka Karabao kupa, ne smeta on ništa. To je ionako takmičenje za igrače koji dobijaju malo minuta u ligi, pa preko kupa dobijaju potrebne kakve takve minute i za klince iz mlađih kategorija.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kejn produzio ugovor na sest godina, 15 miliona funti po sezoni, 90 miliona ukupno.

                    Ako im ovo nije upropastilo platni budzet, nista nece.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zadrzace oni jos Eriksena, Alija i Dajera, to im je najbitnije.

                      Comment


                      • Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Liverpul se vise obrukao od Vudvorda kad je onomad zajebao sa Ererom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Blam, težak. Blago rečeno.

                            Dobro bi bilo da ispeglamo stvari mi sa Portom, pošaljemo im Fosu-Mensu ovako smo ih ostavili bez ikog na desnom beku.

                            Defo - igrač koji je uspeo da pređe put od iritantnog lika do legende PL.
                            Kapa dole.

                            Comment


                            • Po ovome što stiže do mene radi se o parama, tj. o par mil. više ili manje.

                              Francuska fudbalska Federacija, tj. predsednik će izgleda zabraniti da se transfer finalizuje kako god i šta god... šta znam, smatraju to nekom uvredom, a i remećenjem ekipe pred SP.

                              Comment


                              • Mozda su sada zataskali situaciju ali ja sam uveren da ce on negde otici posle SP ako ne i u Liverpul.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X