Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto se uzaludno lozite i pratite repku koju vodi covek izabran po stranackoj liniji i kome je to prvi trenerski posao. Nece uraditi nista u grupi i vratice se kuci, a umesto Krstajica ima da dodje neki Lalatovic.

    Comment


    • Originally posted by Princoni. View Post
      Ne znam sto se uzaludno lozite i pratite repku koju vodi covek izabran po stranackoj liniji i kome je to prvi trenerski posao. Nece uraditi nista u grupi i vratice se kuci, a umesto Krstajica ima da dodje neki Lalatovic.
      Ja na to gledam cisto fenomenoloski ili bolje receno socioloski, ne lozim se na fudbal jos od 1998 sto bi rekao inspektor Blok. Al kao fenomen smo vrlo vrlo interesantni.

      Comment


      • Kod nas se ne može očekivati nikakva ideja i koncept jer ljudi koji vode fudbal su nekompetentni idioti koji su zahvaljujući vezama na tim mestima.

        Po meni je najviše kriv državni vrh koga boli patka za fudbal. Fudbal je moćna industrija i mogućnost za zaradu velikog novca. Talenat koji posedujemo uz neku jasnu viziju i sistem rada od najmlađih kategorija, bi mogao ovoj državi doneti enormne svote novca. Ali jbg. bitnije je napuniti džepove privatnim licima. Daj da ja sada uzmem, bole me šta će biti za 10-20 godina i tako već desetinama godina. Talenti propadaju, nikakve ideje, nikakve vizije.

        Plasman na SP se slavi kao da je osvojeno, a sa talentom koji imamo trebali bi biti bar na nivou Hrvata. Njihovi igrači se prodaju za pet puta više love jer im reprezanticija ima ugled. Ovi naši idioti se čude kako Mamić uzima tolike pare, pa zbog toga uzima.

        Jbt. napravite neki plan i program, sistem igre koji odgovara našem mentalitetu i fizičkim predispozicijama i naredite svim trenerima od mlađih kategorija do prvih timova da tako igraju. Uradite selekciju i pravite igrače za svaku poziciju u timu.

        Edukujte igrače od malih nogu i roditelje da ne budu halavi i da ne prodaju decu za šaku dolara, da budu strpljivii i zaradiće sto puta više. Da će ovde napredovati jer će biti strpljenja za njih da se izgrade, postanu igrači i donesu zaradu klubu, napolju ako ne praviš razliku šutnuće te na klupu, tribine, rezervni tim, boli njih što ti imaš 19 godina, al ne kapiraju to roditelji, zine dupe na 50 hiljada evra, ko jebe to što im je dete potrošilo detinjstvo i mladost i onda razočaranje, depresija, otvaranje nekog kafića i to je taj obrazac.

        Uglavnom, nema ovde jednog krivca, svi su krivi i niko nije kriv, mentalitet je ono što nas desetinama godina drži u blatu, ako plasman na svako drugo SP možemo nazvati blato, a ja mislim da možemo s obzirom da imamo potencijala za mnogo više od ovoga što godinama gledamo.

        Comment


        • Naš premudri, preiskusni i presamostalni selektor smatra da nam treba brži pas.
          Ne časeći časa prepošteni predsednik saveza preko svog inače dobrog prijatelja a još prepoštenijeg menadžera odmah se dao u potragu za nekakvim hrtom po mogućstvu engleskim.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • http://www.rtcg.me/sport/sportcast/2...-mondijal.html

              Comment


              • Poceli su da se povređuju igraci na pripremama i kidaju ligamente sta nas sve ceka za ovih mesec dana. Lanzini otpao sa spiska ARG mogao bi sad Ikardi da upadne?

                Comment


                • Enco Perez ce vjerovatno zamijeniti Lanzinija.

                  Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Kostarika kljuc, Svajcarska je ok ali mozemo sa njima, veceras sa Bolivijom najaci t im.

                    Comment


                    • Argentina, selektor Sampaoli
                      formacija 4-3-3

                      Kabaljero
                      Merkado-Fazio-Otamendi-Roho
                      Bilja-Maskerano-Banega
                      Mesi-Iguain-Di Marija

                      Na papiru može da izgleda i ovako i onako, ali to ne odlučuje.
                      Ono što odlučuje je teren i naravno Mesi koji sam samcat može da donese titulu na Mundijalu.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Osvaja ili Brazil ili Argentina ili Francuska.

                        Comment


                        • Srbija.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nemačku ne pominjete?

                            Srbija je promenila naziv u Kokezijanija. Vraća se kuću baš brzo i Murinjo kaže

                            Comment


                            • Ne znam zašto niko u Furiju ne veruje.
                              Pripremne su jedno, takmičarske nešto sasvim drugačije a imaju sastav kadar za najveći domet.
                              Najslabiji su na selektorskom mestu. Videćemo koliko Lopetegi na ovakvom turniru može uspostaviti autoritet i disciplinu.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • A imaju i Ramosa

                                Comment

                                Working...
                                X