Announcement

Collapse
No announcement yet.

Internazionali BNL D’Italia Rome, Italy May 13 - 20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    A ja požurio kući sa posla, mogao sam i prekovremeno raditi kako stvari stoje.
    Mogao si... totalno si amaterski postupio
    Al dobro...rucaj, dremni... i tako.

    Masa se vratila u prvi...al.me interesuje sta ce u drugom...mada zavisi sta uradi u prvom
    Kako to ona lagano... do loptice, pa sa lopticom...

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Mogao si... totalno si amaterski postupio
      Al dobro...rucaj, dremni... i tako.

      Masa se vratila u prvi...al.me interesuje sta ce u drugom...mada zavisi sta uradi u prvom
      Kako to ona lagano... do loptice, pa sa lopticom...

      tt
      Taman na šišanje, brijanje i ostalo
      Ovo baš može potrajati tako da Novak može završiti oko 10-11 meč, Nadal opet profitira.

      Comment


      • Postoji samo jedna stvar gora od čekanja WTA meča da završi, a to je da se Sharapova nađe u njemu. Nikad i nikad taj meč ne potraje manje od 3h.

        Comment


        • Prokleti WTA,tacno ce se Nole poklopiti sa F4

          Comment


          • Zar Novak nije skoro rutinirao Japanca? Ja ne pratim tenis al vidim da ovi što ga šatro prate proglašavaju Nišikorija za favorita.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Zar Novak nije skoro rutinirao Japanca? Ja ne pratim tenis al vidim da ovi što ga šatro prate proglašavaju Nišikorija za favorita.
              Nekad je zelja veca od realnosti jbg,ali ma tu i jinxa

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Zar Novak nije skoro rutinirao Japanca? Ja ne pratim tenis al vidim da ovi što ga šatro prate proglašavaju Nišikorija za favorita.
                Ne pratiš tenis??
                Ko bi reko -.-

                Ali ipak ne, ne pratiš.. jer Madird i Rim nisu isto.. mislim šljaka, uslovi, igrači na tim turnirima i tako
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa ne pratim kao ostatak forumskog tour-a [emoji6]
                  Znam za razlike u šljaci i glede brzine i boje ( Madrid plava suicide varijanta by Tiriac nikad neprežaljena [emoji23]), al bivši modni kolega Japanac se beše vraća isto iz kanala?[emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ma nema sile ,igrace do prekosutra,treba sve turnire WTA razdvojiti od ATP....i posle meneko pita sto ne gledam i ne stavljam u fanatzi teniserke,pa kako

                    Comment


                    • Gvirnem na rezu Nadala i Fonjinjija i ima šta da vidim. Zadnji put pogledao na početku prvog, Nadal već imao brejk. Do kraja se svašta izdešavalo, Žabar još dobi prvi set.
                      Posle, vidim po skoru, stvari legle na svoje. Španac počistio Fonju.
                      Čilić očekivano u dva seta protiv Buste.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Pa ne pratim kao ostatak forumskog tour-a [emoji6]
                        Znam za razlike u šljaci i glede brzine i boje ( Madrid plava suicide varijanta by Tiriac nikad neprežaljena [emoji23]), al bivši modni kolega Japanac se beše vraća isto iz kanala?[emoji41]
                        hahah sad se malo zezas bila plava jedno pre 6 godina brzina jeste razlicita, al opet Nole njega mlati gde stigne ,sem one tuge 2012 na USO jedini poraz uz 12 pobeda,tacnije ima jos jedan poraz iz Bazela,al taj mec je tankovao Nole ko je gledao tad zna o cemu pricam,sto ne znaci da ne moze stakleni da pobedi al nije bas realno toliko.vraca se iz kanala,al poprilcno je vec podigao formu,Japanac
                        Last edited by 61563; 18-05-18, 16:12.

                        Comment


                        • Gledam nešto kako polivaju i zalivaju ove terene u pauzama između setova i svaki put pomislm kako nema toga kod Rafinja

                          Btw, Nišikori se odavno vratio iz kanala, kako kažeš dekkarde, ali nije bio ni približno u istom kao Novak.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Hoce li bogotac tenisa skoro?
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kei je u jos gorem kanalu, ispao je bio i iz 30
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Kei je u jos gorem kanalu, ispao je bio i iz 30
                                Naravno da nije, niti je bio. Jer niti je imao uspehe, niti rekorde, niti nizove kao Novak, niti je bio ikada na njegovom nivou, niti je ikada bio prvi...a 4ti ili 30ti, ako ne računamo prve tri violine... nema neke razlike. Mislim brzo se propadne.
                                Koliko je samo bodova izgubio Novak, a koliko Kei...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X