Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Ovaj Pralica hvali Edmunda u trećem setu.
    Svaki njegov poen hvali u ovom 3. gemu 3. seta.
    Jbt, on ne vidi da se čovek pati ceo meč.
    U tom gemu ne može da ubaci prvi servis.
    Živa muka ga je gledati.
    Keve mi na momenat sam pomislio da ne gledamo isti meč.
    Na kraju je i izgubio servis.
    Osim što ne prenosi Pralica nego Ivan Govedarica

    Originally posted by 61563 View Post
    Otkud tu Ljubav pa nije Sapa crn...a ako me secanje sluzi cini mi se da je osvajala vec Kvitova ovaj nazovi "sljakasti masters",koji joj zato i odgovara u Rimu ce se raspasti vrv
    To moja suicid partnerka zbog mene, pošta ja volim te neobične likove
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Hoce li Big John uskoro ?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Dobije Novaka i Davida, a ispadne od majstora sljake iz Kanade, bravo Kajl

        Comment


        • Bravo Shapo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A zbog tebe Maro mislis hm...mada sacekacemo da se Tea izjasni,ona voli sve svasat tako da ko zna....i samo se sad cuvaj da te neko ne prozove za razliku u godinama...Evo prodje Sapa,sou,vise pobeda na 'SLJACI" ovde nego za celu karijeru

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Otkud tu Ljubav pa nije Sapa crn...a ako me secanje sluzi cini mi se da je osvajala vec Kvitova ovaj nazovi "sljakasti masters",koji joj zato i odgovara u Rimu ce se raspasti vrv
              Sta ti napravi od mene fiksni.
              Dobro te secanje sluzi, kao sto rekoh borice se sutra ze trecu titulu iz Madrida.
              Originally posted by Marija81 View Post
              To moja suicid partnerka zbog mene, pošta ja volim te neobične likove
              Volimo obe. Bravo ShapovaLJUBAV!
              -To define is to limit.

              Comment


              • Tea....voli eurokrem

                Mislio sam na trecu titulu ove sezone mada ne znam koliko ih je i dal je pre ove iz Praga osvojila
                Last edited by 61563; 11-05-18, 21:14.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  A zbog tebe Maro mislis hm...mada sacekacemo da se Tea izjasni,ono voli sve svast tako da ko zna....i samo se sad cuvaj da ne neko ne prozove za razliku u godinama...Evo prodje Sapa,sou,vise pobeda na 'SLJCI" ovde nego za celu karijeru
                  Ajte molim vas pa ovde je poznato da ne volim mlađe a i da je jedini teniser koji bi me u tom smislu ikada mogao zanimati Marat- samo ti nisi upućen...A Šapketa sam bukvalno mogla roditi ,po godinama
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ladno lik uđe u drugo Masters polufinale

                    Nadam se da će i protivnik bit isti.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Koliko glup sport, covek ne igra i dodje na 1. mesto, umesto da se kazni zbog namernog izbegavanja turnira.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Koliko glup sport, covek ne igra i dodje na 1. mesto, umesto da se kazni zbog namernog izbegavanja turnira.
                        Apsolutno se slazem!
                        Molim pice za momka u cosku

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Tea....voli eurokrem

                          Mislio sam na trecu titulu ove sezone mada ne znam koliko ih je i dal je pre ove iz Praga osvojila
                          Ova bi joj bila cetvrta u sezoni, osvojila je St.Petersburg, Dohu i Prag.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Koliko glup sport, covek ne igra i dodje na 1. mesto, umesto da se kazni zbog namernog izbegavanja turnira.
                            Ne izbegava on turnir već šljakusve turnire.

                            Comment


                            • Originally posted by icetea View Post
                              Ova bi joj bila cetvrta u sezoni, osvojila je St.Petersburg, Dohu i Prag.
                              Aha pa tako sam nesto imislio,al nece sutra ce to Bertens da ukroti

                              Jbt,prvi put sam video tu Kiki u Carlstonu i vec protiv ,one sa lepim nosem iz FRA,rekao ova Holandjank rastura,znaci kakv sam skaut,za sve sportove

                              A sledece godine cu da napravim 2 ekipe za fantazi jednu i sa zenama ,posto je dosadno da Bojana stalno pobedjuje ,morace neko da joj stane na put

                              Comment


                              • Originally posted by amnesiac View Post
                                Ladno lik uđe u drugo Masters polufinale

                                Nadam se da će i protivnik bit isti.
                                Zašto, pa treba ispromovisati i dati priliku ovoj deci 8 Šapke, Sale)...kao bilo bi nam lakše da je Edmund prošao...


                                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Koliko glup sport, covek ne igra i dodje na 1. mesto, umesto da se kazni zbog namernog izbegavanja turnira.
                                Upravo tako, na šta to liči da deda birka gde će da se pojavi? Trajno ga treba banovati iz sporta , da više nikada ne igra Niko nije veći od tenisa...

                                Torpedo , tim gore...a onda kažu najbolji u istoriji,GOAT i sl...a on...tja, bolje da ćutim.
                                Last edited by Marija81; 11-05-18, 21:25.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X