Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    I ja mislim da je Jelena glavni krivac, ali ne mogu da tvrdim.

    Dobar Rafa.
    Nije Jelena glavni krivac, to je bas preterivanje. Stvar je u tome sto Novak nema tu podrsku kad je u pitanju tenis kao sto Federer ima od Mirke recimo. Da je Mirka imala indiferentan stav kao sto ga ima Jelena, njoj su u zivotu bitnije druge stvari mozda i sa pravom, mislim da bi se Federer penzionisao jos pre par godina. Mislim da Novak ne dobija dovoljno jaku podrsku u vezi njegovog povratka, to je moje misljenje ali opet glavni krivac je on sam sto je sebe doveo u poziciju u kojoj se sada nalazi. No sta je tu je, deal with it.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      ......posto neko neko mora da bude kriv za Novakovu prvo propast....


      Naravno zla zena je nekako najpogodnija za tako nesto.


      Mozda je Novak rekao: nemoj da me gledas danas

      tt

      Ma apsolutno, Balkan rules

      Kao oni ne donose zajedničke odluke kao svaki normalan bračni par, posebno što su zajedno prvo u braku, pa u biznisu, pa u fondaciji... itd Kao Nole će biti ekstremno iznenadjen i pogodjen kad čuje da ga Jeca nije gledala
      Svašta!
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        No sta je tu je, deal with it.
        Tako je!

        I to u konacnici zavisi samo od Novaka a ne od Pepea, Jelene, Srdjana, Stefana ili vec koga.

        Comment


        • Ludi Gael
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Ma apsolutno, Balkan rules

            Kao oni ne donose zajedničke odluke kao svaki normalan bračni par, posebno što su zajedno prvo u braku, pa u biznisu, pa u fondaciji... itd Kao Nole će biti ekstremno iznenadjen i pogodjen kad čuje da ga Jeca nije gledala
            Svašta!
            Poenta nad poentama
            sigpic

            Comment


            • Niko ne komentarise Nadala.Kako je odigrao danas nisam mogao da gledam.

              Comment


              • Superiorno kao i u većini slučajeva.
                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Niko ne komentarise Nadala.Kako je odigrao danas nisam mogao da gledam.
                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Niko ne komentarise Nadala.Kako je odigrao danas nisam mogao da gledam.
                  Rutina, protivnici gube vec u svlacionici.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Ako dodje do meca sa Del Potrom bice gusto imam osjecaj.

                    Comment


                    • Rafa kada je u fokusu niko mu nije do kolena na šljaci. Jedino ne znamo dal će rešiti protivnika u dva ili tri seta.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kao prvo...naravno da ima analiza, ko hoce da ih cita, samo sto se trenutno ponavljamo...sto kaze NI tapka(mo) u mestu, svi zajedno...i on i mi...
                        Ovde je najveca i najbitnija stvar strpljenje, posto pozitivnih stvari ima mnogo kao i napretka, a nemoguce je da sve ide kao podmazano i samo uzlaznom putanjom...cak ni u najludjim snovima nije tako, da ne pricam u surovoj realnosti.

                        A kao drugo...ovo pominjanje Jelene, doduse sa mukom kao rece ti... bas je tezak fejl i nepotrebno totalno. Noramlno da ce ona da prica o Fondaciji, a ne o Novaku, jer je to njen posao i zbog toga je sigurno i dosla u taj studio (ne znam gde i nebitno). Tako da kao ne prati Novaka (sto nije tacno, jer se cesto oglasava za vreme meceva) i kao jelte nije podrska Novaku....bas je degutantno do koske vise postalo.

                        tt
                        Nesto nisam pomno pratio u poslednje vreme, ali me interesuje pa da pitam. Koje su to pozitive i znaci boljitka kod Novaka u poslednjih nekoliko meceva? Posto kazes da ih ima mnogo, verovatno si ih uocila.
                        Generalno slabo pratim tenis u poslednje vreme, tako da ovo nije pitanje samo za Olju, nego za sve.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nesto nisam pomno pratio u poslednje vreme, ali me interesuje pa da pitam. Koje su to pozitive i znaci boljitka kod Novaka u poslednjih nekoliko meceva? Posto kazes da ih ima mnogo, verovatno si ih uocila.
                          Generalno slabo pratim tenis u poslednje vreme, tako da ovo nije pitanje samo za Olju, nego za sve.
                          Dobrodosao nazad.

                          Pozitivni znaci:

                          1. Rijesio je problem trenera, poboljsanje od 0% na 100%. Ima jasan plan.

                          2. FH je popravio 20% i sad je na 5% od onoga sto je bio.

                          3. BH je popravio 40% i sad je na 10% od onoga sto je bio.

                          4. Kondiciju je popravio 40% i sad je na 20% od onoga sto je bio.

                          5. Servis je popravio 40% i sad je na 20% od onoga sto je bio.

                          6. Return je popravio 20% i sad je na 5% od onoga sto je bio.

                          7. Kretanje je popravi 20% i sad je na 10% od onoga sto je bila.

                          8. Sposobnost da igra razmjene je popravio 50% i sad je na 15% od onoga sto je bio.

                          9. Konstanost je popravio 40% i sad je na 40% od onoga sto je bila.

                          10. Zelja za pobjedom je neprepoznatljiva u odnoso na Miami.

                          Ali jos nije kliknulo i ne zna se kad ce kliknuti.

                          I postoji rizik da ce mu se dosaditi prije nego klikne.
                          Last edited by NI; 09-05-18, 18:18.

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Ma apsolutno, Balkan rules

                            Kao oni ne donose zajedničke odluke kao svaki normalan bračni par, posebno što su zajedno prvo u braku, pa u biznisu, pa u fondaciji... itd Kao Nole će biti ekstremno iznenadjen i pogodjen kad čuje da ga Jeca nije gledala
                            Svašta!


                            I ta večita poređenja. Nikako da shvatimo da su ljudi RAZLIČITI, veze su razičite. Da što jednima odgovara, ko kaže da bi i drugi isto tako finkcionisali. A da ne pričam da se za Novakov pad i mučenje, okrivljuje žena koja je sve uspone (ogromne) i padove (male doduše tada) prošla sa Novakom, da je od početka sa njim.. ili je za to onda bio zaslužan Novak, a sada za ovu "propast sveta" ona?

                            Ne sviđa vam se ovo, ne sviđa ono, kako je pričala, kako je izgledala, grle drveće, jedu trave, onaj raspli guru opet sedi u boksu, kosa vam se diže od slanja ljubavi i srca publici, upražnjava jogu, filozofira, okružen pogrešnijm ljudima..bla, bla, bla.... ali jedno zaboravljate.... to je Novakov izbor i apsolutno ničiji više.
                            Shvatam da ljudi traže odgovore, razumem da je kao javna ličnost podložan svemu i svačemu i svakakvim pričama (gde nestade ono što ne plaća porez u Srbiji?), kritikama, izmišljotinama... ali sve ima granicu dobrog ukusa. Da ne pričam da smo ovde kobajagi znalci nekog sporta i kao komentarišemo isti..."analiziramo". Šta tačno?

                            Imaš Sandu na Novakovoj temi, a najbolje ti je da pogledaš meč sa Nišikorijem od pre 2 dana. Sve će da ti se kaže.
                            Čudno da ne znaš baš toliko ništa, jer ne pratiš, ali donosiš zaključke...
                            I šta ovo tačno znači?

                            Posto kazes da ih ima mnogo, verovatno si ih uocila.
                            Misliš pričam napamet?
                            Kompletno sve.. od kondicije, rada, udaraca, želje, sve ide uzlaznom linijom, pre svega ako poredimo ove mečeve sa onim u Majamiju i IV.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Dobrodosao nazad.

                              Pozitivni znaci:

                              1. Rijesio je problem trenera, poboljsanje od 0% na 100%. Ima jasan plan.

                              2. FH je popravio 20% i sad je na 5% od onoga sto je bio.

                              3. BH je popravio 40% i sad je na 10% od onoga sto je bio.

                              4. Kondiciju je popravio 40% i sad je na 20% od onoga sto je bio.

                              5. Servis je popravio 40% i sad je na 20% od onoga sto je bio.

                              6. Return je popravio 20% i sad je na 5% od onoga sto je bio.

                              7. Kretanje je popravi 20% i sad je na 10% od onoga sto je bila.

                              8. Sposobnost da igra razmjene je popravio 50% i sad je na 15% od onoga sto je bio.

                              9. Konstanost je popravio 40% i sad je na 40% od onoga sto je bila.

                              10. Zelja za pobjedom je neprepoznatljiva u odnoso na Miami.

                              Ali jos nije kliknulo i ne zna se kad ce kliknuti.

                              I postoji rizik da ce mu se dosaditi prije nego klikne.
                              Ja sam 100 % siguran da imaš 90 % više postotaka nego što je potrebno u svom izlaganju

                              Comment


                              • Možemo da prdimo i pišemo fali ovo, fali ono jedno sigurno, Novakove igre i rezultati ne priliče kvalitetu i rejtingu nekada kralju ove igre.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X