Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekoh, onaj gem je bio presudan. Neverovatno da sve mecev i protiv Tima, Klizana i Edmunda gubi na isti nacin. Samopouzdanje ravno nuli, brzo se predaje i nize poraze u prvim kolima. Sada sledi Rim koji je prema mojim nekim ocekivanjima od pre dva meseca trebao da bude prekretnica, videcemo.

    Comment


    • Ja iskreno ne vidim velike naznake da ide na bolje. Delimično pokaže da ima duha starog Novaka u njemu ali brzo sve splasne i pokvari celokupnu priču koju je gradio npr. protiv samuraja.
      Fali kondicije, to se da primetiti, što je možda i normalno posle dugog neigranja ali glava je ta koja mora da se razbistri ne bi li rezultati i partije bile usklađene renomeu Novakovom.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Sve očekivano kad sam video žreb, baš ga je lako predvideti, što svakako nije dobra stvar. Gde se trenutno nalazi najbolje opisuje i reakcija Edmunda posle pobede.

        Comment


        • Porazom od plavokosog Britanca Novak klizi i na lestvici. Ide negde ispod 18 mesta.
          Sve se vrti oko propuštene tri brejk prilike na Edmundov servis. I u najboljim danima znao je da prokocka velike prilike ali je naknadno ispravljao greške i rešavao pitanje pobednika. Više to nije slučaj jer je samopouzdanje mizerno.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • обрадује нас једном победом као да је узео титулу, ха ха

            и тако до јесени, а онда папађења тенису...
            sigpic

            Comment


            • Sto je najgore, vise nema ljubitelja tenisa da analiziraju Novakove meceva. Par komentara, uglavnom negativnih i to je to...

              Comment


              • Originally posted by pedja147 View Post
                Sto je najgore, vise nema ljubitelja tenisa da analiziraju Novakove meceva. Par komentara, uglavnom negativnih i to je to...
                Kao prvo...naravno da ima analiza, ko hoce da ih cita, samo sto se trenutno ponavljamo...sto kaze NI tapka(mo) u mestu, svi zajedno...i on i mi...
                Ovde je najveca i najbitnija stvar strpljenje, posto pozitivnih stvari ima mnogo kao i napretka, a nemoguce je da sve ide kao podmazano i samo uzlaznom putanjom...cak ni u najludjim snovima nije tako, da ne pricam u surovoj realnosti.

                A kao drugo...ovo pominjanje Jelene, doduse sa mukom kao rece ti... bas je tezak fejl i nepotrebno totalno. Noramlno da ce ona da prica o Fondaciji, a ne o Novaku, jer je to njen posao i zbog toga je sigurno i dosla u taj studio (ne znam gde i nebitno). Tako da kao ne prati Novaka (sto nije tacno, jer se cesto oglasava za vreme meceva) i kao jelte nije podrska Novaku....bas je degutantno do koske vise postalo.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Kao prvo...naravno da ima analiza, ko hoce da ih cita, samo sto se trenutno ponavljamo...sto kaze NI tapka(mo) u mestu, svi zajedno...i on i mi...
                  Ovde je najveca i najbitnija stvar strpljenje, posto pozitivnih stvari ima mnogo kao i napretka, a nemoguce je da sve ide kao podmazano i samo uzlaznom putanjom...cak ni u najludjim snovima nije tako, da ne pricam u surovoj realnosti.

                  A kao drugo...ovo pominjanje Jelene, doduse sa mukom kao rece ti... bas je tezak fejl i nepotrebno totalno. Noramlno da ce ona da prica o Fondaciji, a ne o Novaku, jer je to njen posao i zbog toga je sigurno i dosla u taj studio (ne znam gde i nebitno). Tako da kao ne prati Novaka (sto nije tacno, jer se cesto oglasava za vreme meceva) i kao jelte nije podrska Novaku....bas je degutantno do koske vise postalo.

                  tt
                  Olja, ovo vezano za Jelenu, imas ceo intervju na b92, sama je rekla da nije gledala mec protiv Keija, imala je neke obaveze oko fondacije i sama je rekla da ne gleda svaki njegov mec, nije pedja nista izmislio.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Praviti paralelu dal je Jelana gledala meč i što je Novak izgubio meč je smješno.

                    Comment


                    • Jelena nema nikve veze sa trenutnom Novakovom formom. Niti vjerujem da telepatski moze pomoci Novaku da bude samouvjereniji u kriticnim trenutcima.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Olja, ovo vezano za Jelenu, imas ceo intervju na b92, sama je rekla da nije gledala mec protiv Keija, imala je neke obaveze oko fondacije i sama je rekla da ne gleda svaki njegov mec, nije pedja nista izmislio.
                        Pa? Nisam ja rekla da je izmislio ovo za mec sa Kejom. Gde sam to napislala?
                        Kazem da se oglasava cesto dok igra, za vreme meceva, jer je ispalo da ona ne daje dovoljno podrske po njemu, sto je meni krajnje neverovatno da se na takve stvari pozivate...jer tumacite nesto izmedju redova ili po svom nahodjenju....posto neko neko mora da bude kriv za Novakovu prvo propast, a onda i za izostanak meteorskog povratka na tron. Naravno zla zena je nekako najpogodnija za tako nesto.
                        Mozda je Novak rekao: nemoj da me gledas danas
                        A na kraju sta on ima od toga sto ga gleda ispred nekog TVa....

                        Apslolutno nepotrebno povlacanje privatnog zivota..opet.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da ubacimo u priču i gurua možda je on gledao meč. A onda da dodamo i par kila čvaraka...
                          Priča oko kondicije mi nikako ne leži. Prije dva dana odigrao strašan meč. Imao vremena i previše da se odmori, izađe na teren i u prvom gemu pokazuje neku malodušnost. Kao da se ugledao na Nika - nešto mu se danas nije igralo, nije protivnik dostojan njegovog renomea.

                          Comment


                          • I ja mislim da je Jelena glavni krivac, ali ne mogu da tvrdim.

                            Dobar Rafa.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pa? Nisam ja rekla da je izmislio ovo za mec sa Kejom. Gde sam to napislala?
                              Kazem da se oglasava cesto dok igra, za vreme meceva, jer je ispalo da ona ne daje dovoljno podrske po njemu, sto je meni krajnje neverovatno da se na takve stvari pozivate...jer tumacite nesto izmedju redova ili po svom nahodjenju....posto neko neko mora da bude kriv za Novakovu prvo propast, a onda i za izostanak meteorskog povratka na tron. Naravno zla zena je nekako najpogodnija za tako nesto.
                              Mozda je Novak rekao: nemoj da me gledas danas
                              A na kraju sta on ima od toga sto ga gleda ispred nekog TVa....

                              Apslolutno nepotrebno povlacanje privatnog zivota..opet.

                              tt
                              Ja samo prenosim ono sto je ona rekla, odgledala sam taj intervju, ne svidja mi se ono sto sam videla, ali to je moje misljenje plus ne navijam za Djokovica, tako da me bas briga.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Svaki deo privatnog zivota ima uticaj za vrhunske sportiste. I svaka podrska je vise nego doprodosla. Mozda ne za kratkorocne rezultate, ali na dugorocnom nivou je to vise nego bitno. I ja ne mislim mnogo dobro o onome sto sam video, ali necu da komentarisem to ovde vise. Mozda sam rekao nesto sto nisam morao, ali mislim da nisam toliko preterao kako se ovde pise. Bas zato i nisam pisao u fan temi.

                                Comment

                                Working...
                                X