Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Sad je ovo dobro,ali nisam zadovoljan,konstantnosti nema
    Ne može je ni biti jer se nikako nije snašao sa suncem danas. S donje strane terena iz tv perspektive igra cijelo vrijeme dobro, no s gornje je tek prvi gem ulovio u drugom setu nakon 5-6 izgubljenih.

    Comment


    • Smec...plusmec

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sad brejk

        Comment


        • Viško dodeljuje američko državljanstvo i bez zahteva
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Viško dodeljuje američko državljanstvo i bez zahteva
            Hahaha ..kome?

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Velika propustena sansa,sad ce biti tesko,samopouzdanja bez..

              Comment


              • Kako je propustio da ga brejkne sada. Steta, mozda i presudan gem.

                Comment


                • Protiv Novaka bi i mene sralo a dva puta sam uzeo pravi reket u ruke.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Sam je Novak kriv sto razigra protivnike...juce se Kei nije razigrao,Novak mu nije dozvolio,danas je druga prica

                    Comment


                    • Kako bi mu rado jednu roditeljsku odvalio

                      Comment


                      • Koliko mi ga je zao, ne mogu da opisem.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Suncee prvi set ovo ostalo je posledica toga,mada je mogao i u trecem setu da ga pobedi,ali fali samopouzdanja,idemo dalje

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Sam je Novak kriv sto razigra protivnike...juce se Kei nije razigrao,Novak mu nije dozvolio,danas je druga prica
                            Zato sam i rekao da je Novak sam sebi najveći neprijatelj.


                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ali on ne sme da dozvoli da ga iznerviraju spoljasnji uticaji tolilo,to jr njegova velika slabost

                              Comment


                              • Necu da pisem u fan temi, posto cu da kritikujem Novaka.

                                Ja apsolutno nikakav napredak ne vidim u njegovoj igri. Dok se ne ugoji jedno 5 kila milsim da nece moci da ima dovoljno kondicije za ovakve meceve.

                                Trenutno milsim da je verovatnije da ga gledamo na celidzer turu nego da osvoji neki veliki turnir. Na atp race listi se kotira jako lose, a ne vidim kako ce da napreduje sa ovakvom igrom. Tako da pre po meni nece ima dovoljno poena da igra Kanadu nego sto ce da je osvoji. Pitanje je da li ce i wajd karte da mu daju onda.

                                U svakom slucaju bice interesantno da li ce da se zadrzi u prvih 50 do Montreala.

                                Sportski pozdrav!

                                p.s Ne volim da mu komentarisem privatni zivot, ali gledao sam jutros emisiju u kojoj je gostovala Jelena. Deluje mi da uopste nema motivaciju za Novakov povratak. Cak ga nije ni gledala protiv Nisikorija. Spominje neki rad u fondaciji, a iskreno mislim da ga ne bi bilo da nema Novaka
                                Last edited by 147; 09-05-18, 14:59.

                                Comment

                                Working...
                                X