Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    Ne znam kakav je status Danila Nikolić u Budućnosti, svakako bi mogao da pripomogne na toj poziciji 4/5
    On na 5 nikako ne moze a.na 4 slican tip igraca je Jankovic tako da bi on bio suvisan.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      On na 5 nikako ne moze a.na 4 slican tip igraca je Jankovic tako da bi on bio suvisan.
      Čini mi se da je u Megi igrao 5

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Zamišljam duo Štime - Lesor u epozodi odbrana od pika
        He’s just 23 years old, scarily athletic and with a bright future ahead of him.
        Crvena Zvezda struck gold with Mathias Lessort in the summer of 2017 but
        their disqualification from the EuroLeague next season “forces” the player to
        make use of his option in order to leave.
        https://www.eurohoops.net/en/tradema...ent-centers/8/
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Kako se lozim na Saloa Djordjevica pa nevjerovatno! Daj ga vamo nama da poosvajamo SVEEE AAAA!!!

          Comment


          • Ako je nesto sigurno sa Salom, to je kup...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Dada, ovo moje su noćne more...
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ma Stimca boli uvo, realno ne donosi nista za neki visi nivo ali isporucuje dovoljno da dobija ovakve ugovore,kao Aldemir,Plajs..itd..Mene zanima ko ce biti plej i centar, ostalo se lako moze naci..te dve pozicije su najbitnije..koliko znam ali isto tanko..je da zelimo Nidima...itd..meni se to licno ne svidja..
                Videćeš kad Nidam prezume ključeve tima ima sve da pršti!
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Za Losmija koji voli ove pripaljivace. Randy Culpepper je FA, istekao mu ugovor sa Cantuom.

                  Comment


                  • Treba videti da li je Cady Lallane prihvatio opciju sa Besiktasom. Prosle godine mu bila prva sezona u Evropi. Igrao je u Italiji u Brindisiju gde je bio na nivou MVP-a cele lige, ubijao. U Februaru je potpisao za Besiktas, koji je platio 100k otkupa Brindisiju. Tamo i nije bio tako sjajan, jer je imao potpuno drugaciju ulogu u sistemu gde su vec centarske pozicije popunjene. Radi se o PF/C hybridu koji ima i snagu i eksplozivnost da obe pozicije pokriva. Fenomenalan je skakac, odlican osecaj i gradjenje + fizikalije. Uz sve to ima odlicnu ruku, dobar midrange (LaMarcus Aldridge lite fora) + pogadja i trojke kada je sam sa solidnim procenton uspensosti.

                    Opet kazem, Besiktas mu je dao 1+1 ugovor na polusezoni i ne znam da li je nesto vec preduzeto po tom pitanju. Inace momak je sa Haitija, teska prica zivotna. Draftovali ga Spursi u drugoj rundi pre par godina, igrao je i G League i Kinu nesto.

                    Comment


                    • Zach LeDay je bio prvi strelac Izraelske lige igrajuci u svojoj prvoj sezoni u Evropi za Hapoel Galil. Undersized cetvorka (201-3cm zavisi gde gledas) koja ima fenomenalne fizikalije i moze da igra i spolja i unutra. Izuzetno explozivan. E sada ima jedan od najruznijih izbacaja trenutno u Evropi ali daleko od toga da je neprecizan. Bije 37% za 3, 50% za dva, 80% slobodnjaci. On bi recimo mogao da odigra neku rolu Quincy Millera jer je odlican defanzivac i rim protector takodje. Mlad je 24 godine, i nekim long-term ugovorom mislim da bi mogao da se veze. Istekao mu je ugovor sa Hapoelom. Inace od njega i NBA nema nista sa tim izbacajem i 201-3cm na PF.

                      Comment


                      • Kulpeper je zverina, kako sam izdrkavao na njega u Ukrajini i posle u Oktobru...kako je tukao covek trojke, ovi jos run and gun igrali...gorelo je..tukao je po 10-15 trica ko iz picke po mecu... )) kakva je to ekipa bila ono je bilo nerealno...cist run and gun...

                        Tesko bi on ovde prosao...Ovaj izraelac mi se vise svidja...itd..Imas tih amera iz G lige bas dosta..samo vidi da bi morali biti nosioci i da moraju dobiti jedan EL tim...ne znam ko bi to od ovih to izneo...da budem iskren...kazem Skrab, Abromaitis..neki jaci plej eno i York otpusten iz Bayreutha...ono bi bila lepota gledati..na federima ovi malisani..skakucu i prangijaju ko ludi....Mozda i ovaj Daglas iz Efesa..itd..zavisi do trenera puno kako sta..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Kog trenera?

                          Glavni problem ce biti dva kvalitetna pleja naci.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Kog trenera?

                            Glavni problem ce biti dva kvalitetna pleja naci.
                            Da, ali i centra treba pogoditi te dve su najbitnije...to ce biti bas tesko...Trener, vise i ne znam ko bi mogao da nas trenira..mozda FC da bude igrac-trener, neka se uci
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Da, ali i centra treba pogoditi te dve su najbitnije...to ce biti bas tesko...Trener, vise i ne znam ko bi mogao da nas trenira..mozda FC da bude igrac-trener, neka se uci
                              Zvati Bozu Maljkovica
                              Ocigledno mu treba kes. Prodaje video masterclass po instagramu videh

                              Comment


                              • Zach LeDay će najverovatnije u drugi tim Makabija, za izraelsku ligu ... Culpepper se primirio, sazrelio šta je on sve radio dok je igrao za Fero, a trener ko panja
                                Cady je OK, al džaba ... dok ovi naši odrade završni račun i skupštinska zasedanja, malo šta će ostati da valja.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X