Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Dobro bre samo trolujes, napisi nesto o igri mater da mu jebem
    Na osnovu par snimaka na YT se ne moze mnogo zakljuciti.
    Potrebno je:
    1. Trener, koji ce reci kakvu ima viziju igre i kakvi su mu igraci za to potrebni.
    2. Skauti, da nadju to sto se uklapa u trenerovu viziju.
    3. Predsednik i UO, da obezbede finansije da se to ostvari.

    Ovako, sve je Zelje, cestitke i pozdravi.... - i kod vas, i kod nas.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • @MannyCalavera
      Rasteraj ove trolere sa teme, kamo dvocevka i pobriši ovaj nered što su napravili.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Posto je moj mid-major ljubimac Jaylen Adams potpisao two-way ugovor sa Atlantom, onda moze ovaj malac.

        Thomas Wilder je plej sa Western Michigena. Solidna visina (191cm) i veoma dobre atletske sposobnosti. Plej koji moze da postize poene na sva 3 nivoa (spolja, midrange, napada obruc/kos). Odlican u picku i kreira za druge. Bio je fenomenalan scorer u NCAA. Igrao sve 4 godine, tako da je malo late bloomer. Svakako nije balavac, koji ce biti problematican. Odlican defanzivac na lopti. Na W. Michiganu je imao prosek od 18.8pts, 4.4 rbs, 4.3 ast i 1.9 stl po tekmi. Veoma dobar suter, nekad malo pretera sa selekcijom.

        Comment


        • Idemo dalje. Klon Davisa Bertansa pre nego sto je imao povrede kolena. Izuzetno dobar atleta, kombo krilo za modernu kosarku SF/PF. Verovatno najbrzi izbacaj koji sam video zadnjih par godina za igrace koji nisu bekovi. Pogadja iz svih mogucih pozicija. Odlican raspon ruku, timska odbrana, pa i individualna. Ono sto je ocigledan problem je snaga/kilaza koju mora da doda. Masina je malac, u najgorem slucaju je on neki prime Doellman, ali mislim da moze mnogo vise. Tri godine u NCAA, svake godine napredovao, odlican je skakac (osecaj i pozicioniranje). Kad ojaca malo, bice kompletan igrac.

          Hayden Dalton krilo sa Wyominga.

          Comment


          • Pope je kod Raškovića, Wilder kod Rada Filipovića ... pa da se reaguje
            Japanac mi je najjači, kakva je to energija
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ajmo Sarac urgiraj tamo malo Daj brata Yutu da on i Jankela pale i zare po Evrokupu. Paklen defanzivac, uz to levak koji przi iz driblinga, moze oba krila da odigra. To sta on radi u defanzivi je umetnost Realno vreme je za Japance, da se vrati taj ratnicki duh ekipi

              Poseban fokus na 4:33 u klipu Kralj

              Kakvo kretanje, kakav rad nogu, kakva ložana!!!

              Mislim da bih zaplakao od sreće da dovedemo ovog.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Keni Gabrijel zvanicno slobodan da ne kazem free jer siguran sam da kosta. Deckonja je odlican defanzivac, zahvalan igrac, volio bih vidjeti kako mu stoji nas dres.

                Comment


                • Bice zanimljivo ove godine, ko se seca evrokup CZ pre EL zna da nismo bas dovodili proverena imena, posle EL smo dovodili iskljucivo proverene strance, samo ovu zadnju sezonu smo doveli Lesorta i Enisa ali oni su bili 5-6 stranci u timu...bice zanimljivo videti hocemo i dalje uzimati proverene igrace, cisto sumnjam ako NC ostane da cemo uzimati neke G ligase u najmanju ruku neproverene, to bi me bas zacudilo. Jasno da tamo ima dobrih igraca ali da budu zamene za proverene igrace cisto sumanjam...pitanje sta bi neki doneli kao nosioci tima itd...eventualno mozda jedan i dodje...

                  Zavisi i budzet, pisao sam ima dovoljno dobrih igraca i u Evropi ali treba skauting ali pre svega i trener koji bi pokazao svoju viziju i kako bi klub igrao i sta treba dovoditi...npr Radanov i Simanic ako ne dobiju sansu a dobiju Ojo i Nenadic taj FMP nema neku svrhu u principu, to mozemo izbirati i bez FMP-a ...Po meni od domacih bi trebalo ostati. Dobric, Jankovic,,Davidovac kao sigurni doduse+Simanic,Radanov, eventualno Nenadic iz FMP-a...onda tu ide ogromna rupa...Lazic ce biti tu ali ima poprilicno velik ugovor, stranci, tesko ce bilo ko ostati,eventualno Lessorta iz samog razloga sto ga nemamo gde a te price o 500k tesko da piju vodu...ostali su EL format i tesko da ih mozemo priustiti

                  Ovde i sada se desava restart i pokrece se novi ciklus, prosle godine je bila iskljucivo prodaja da se namiri budzet i sklone dugovi..ne vidim tako lako da cemo ove godine imati manji broj stranaca, prosto ce biti tesko naci domace igrace, najvise sto im je odnos cena-kvalitet mizeran naspram stranih igraca gde imas apsolutni value za dovodjenje..u odnosu cena-kvalitet..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Šta mislite o Todoroviću kao zameni za Dangubu?

                    Comment


                    • Originally posted by Tesla/24 View Post
                      Šta mislite o Todoroviću kao zameni za Dangubu?
                      Koliko cujem on je zelja Grobara.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Koliko cujem on je zelja Grobara.
                        Jesi ti siguran da Danga ide?

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Jesi ti siguran da Danga ide?
                          Nisam. Ne znam nista zaista.

                          Comment


                          • Pojavila se informacija da nas Lesor napusta bez obestecenja jer ima takvu klauzulu u Ugovoru ako ne izborimo EL???????????

                            Comment


                            • Gde je cuvena ponuda 800k od Himkija

                              Comment


                              • Da ga zamotamo u 100 marke, možda će neko da se sagne i pokupi...
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X