Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by quentin View Post
    Šta mi uopšte znamo o Milanu Tomiću? Čovjek praktično ne postoji u našoj košarci. Ne sjećam se da je davao neke intervjue, izjave o srpskim klubovima, reprezentaciji... Prisjećam se da je kao i Bane Prelević odbio da uzme SRJ košarkaško državljanstvo, kad je bilo najzad dogovoreno da Gurović, Tarlać i ostali naši "Grci" mogu da igraju za našu reprezentaciju.
    Sve to sad nije važno, ali mislim da je priča o Tomiću zasnovana na željama i potrebi da uopšte mislimo da klub traži trenera, nego na realnom postojanju nekih pregovora s njim.
    Vidim neki strani portali su to preneli.
    Tomic je godinama u sistemu Olimpijakosa. Koliko se secam nesto malo je bio trener posle odlaska Sakote iz Olimpijakosa.
    Vrlo nezgodan. Setimo se 101 svadje sa igracima, trenerima posebno sukobu sa Djordjevicem.
    Elem taj sistem Olimpijakosa, nacin igre je slican onom sistemu koji je Zvezdi doneo najvise uspeha. Sa te tacke gledista meni je Tomic dobar izbor.

    Comment


    • Zivo me zanima sta si znao o Alimpijevicu ))

      NC nije ovca, niti je glup, sta vise sve suprotno...Ukopace se on sada i okrenuti list, prosto nema sta drugo da uradi. Ne znamo sta moze Tomic ali je realno i dobro resenje 7-9 godina sportski direktor, asistent u Olimpijakosu, meni sasvim dovoljno da mu se da sansa. Sta ce uraditi sam Bog zna, ali da je lose resenje iz perspektive, to bas tesko..

      Nece on traziti sigurno velike pare ako ima zelju da bude prvi trener, a bolji prvi aganzman nece naci ni u snu..naravno nije veverica da ne postavi svoje uslove, tako ako dodje mislim da ce on diktirati neke uslove oko igraca, sto bi trebalo biti dobro...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Vidim neki strani portali su to preneli.
        Prenio Eurohoops koji se pozvao na Mozzart Sport, a Mozzart Sport je možda prepisao sa nekog foruma, toliko su pouzdani.

        A čak i da su kontaktirali Tomića, sumnjam da bi on, ili bilo koji ozbiljniji trener, došao u ovu Zvezdu u kojoj se za sada ništa ne zna. Čović ćuti kao riba, a napustio ga je i Ristović, koji je uz njega bio još od nekih davnih FMP dana.

        Comment


        • Interrsantna prica sa drafta. Pisao sam o Kubolki kao jako talentovanom krilu koje bi mogli da pojurimi. Mali je draftovan od strane Charlottea.

          Ubrzo se javio i okacio fotku kao klinac. Dreams come true [emoji16][emoji16][emoji16]



          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Mislis da je Ristovic-Covic napustena saradnja tako sto je Ristovic rekao dosta vise? Ne bih dao peni na to...Niko se ne moze zakleti ovde sta NC misli i sta ce uraditi dok se to ne desi...Mozda su i ovde infoi tacni ali su i deo verovatno od 5% sta se sve misli, nudi i koliko opcija ima..

            Kubolka je bio u Broseu, cak i par tih nemaca sa drafta itd..imali su tu solidnu mladu bazu i sve su spricili...Mislim da generalno Brose nece vise ulagati toliko u kosarku, bar ne u Bamberg...
            Last edited by LosmiSK; 22-06-18, 10:05.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by quentin View Post
              Prenio Eurohoops koji se pozvao na Mozzart Sport, a Mozzart Sport je možda prepisao sa nekog foruma, toliko su pouzdani.

              A čak i da su kontaktirali Tomića, sumnjam da bi on, ili bilo koji ozbiljniji trener, došao u ovu Zvezdu u kojoj se za sada ništa ne zna. Čović ćuti kao riba, a napustio ga je i Ristović, koji je uz njega bio još od nekih davnih FMP dana.
              Ja sam cuo da je kontaktiran Tomic. Napisao sam to pre dan, dva.
              Naravno to ne znaci nista.
              Iskreno bih bio zadovoljan Tomicem.

              Comment


              • Pod Tomicevom palicom opet bi vratili odnu nasu defazivu koja nas je krasila.

                Comment


                • Toliko o Landesbergu kao realnoj meti. Potpisao je za Turk Telekom koji pravi solidnu ekipu za 600k.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Toliko o Landesbergu kao realnoj meti. Potpisao je za Turk Telekom koji pravi solidnu ekipu za 600k.

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Za Turke se znalo da ce napraviti top tim, imali su prosle godine dosta dobrih i iskusnih turaka+ 2 stranca kako propozicije nalazu...Ulazak u EC im je jos i olaksao dovodjenje itd..

                    Sto se tice nasih realnih dometa to su MVP Mege prvih 5 kola, MVP FMP-a..tako nas je NC razmazio da sad gledamo pojacanja u vidu Nenadica, Oja itd...i naravno neki otpadak iz jaceg tima, samo sto cemo sad i te otpadke kupiti tesko zato sto ne igramo EL...

                    Mene zivo zanima nas roster, nesto sumnjam da npr Tomic doci i raditi sa ovom skupinom +FMP i neki raspali stranac, da ga Dzile ponizava kako u Pioniru tako i u Moraci...a nismo daleko ni da nas Canak skoluje, da ne pricam o Situ...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Toliko o Landesbergu kao realnoj meti. Potpisao je za Turk Telekom koji pravi solidnu ekipu za 600k.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      Pa dobro, realno je bilo da se naplati, mesjutim 600k je iznenadjenje za mene.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Pa dobro, realno je bilo da se naplati, mesjutim 600k je iznenadjenje za mene.
                        Mqccabi mu je davao 400k pre dve god. Ovamo otisao za manje ali bio top scorer ACB.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Mqccabi mu je davao 400k pre dve god. Ovamo otisao za manje ali bio top scorer ACB.

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Pa tu cifru sam i ja imao u glavi kao plafon, uz lidersku ulogu.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ima tu svasta da se provere. Recimo Gary Clark je stretch PF, koja puca 50%+ za dva i 40%+ za tri. Paklen rebounder i dva puta defanzivni igrac godine u ACC. Skolovan igrac i nije balavac.

                            Covek u napadu zna da zida, ima midrange, ima tranziciju, ima sut. Potpuno sam u cudu da nije draftovan i na nekom rosteru Day 1.

                            Reaguj Sarac, nek potpisuju [emoji16][emoji16]

                            https://youtu.be/AdH6E6Nwmbs

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Clark potpisao two way sa hjustonom

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              Clark potpisao two way sa hjustonom
                              Jebi ga, znao sam da ce napipati roster

                              Covek ima odlican skillset. Realno navijam za njega. Njima i fali ljudska cetvorka...

                              Comment


                              • Evo recimo neki Rochestie Light za backup pleja, prospecta. 4 Godine na Notre Dameu, znaci znas da je u pitanju neko ko ima kefalo. Suter odlica, igra odlicno sa loptom u rukama i kreira za druge, odlican PnR. Nema prvi korak explozivan za NBA, samo 185cm i defanzivni problemi ali dobar motor i trud.

                                Ima ugovor sa Majamijem samo za letnju ligu ali ce tesko na neki roster. Dobra prilika da se scoutuje u Summer League i da se dovede na visegodisnji da krene kao backup.

                                Comment

                                Working...
                                X