Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    To je već druga priča. Ovi koji su se iole afirmisali su nam nedostupni.
    Afirmisao se ove sezone zato nam je i zanimljiv. Doduše, bio je i prošle.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      To je već druga priča. Ovi koji su se iole afirmisali su nam nedostupni.
      Sad je i on u toj priči, odigrao je sjajnu sezonu i cena mu je sigurno visoka za nas.
      Mada, kod nas se skauting i ne radi. Prelistavaju se ponude nekih menadžera i to je to.
      To je nekih 5% tržišta, pa ti biraj.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Zameniti Ristovica, Ninkovica, Alimpijevica moze bilo ko, pa i random forumasi ovde...Mogao bih se kladiti u bilo sta..Ti ljudi veze sa vezom nemaju..Nije to neki tezak zadatak.

        Ne budite ljubomorni, da dodam na to od kosarke+ od kuce, plaze, planine..parka..gde god se zadenem..jbga..sta da vam kazem, sto niste skole ucili..

        Ja imam sada godisnji do sredine Avgusta..odmor, zezanje, kupanje..jbga..trebali bi kao kolege forumasi i pravi srbi, da Vam bude drago.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Bez prostakluka, molim.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Bez prostakluka, molim.
            Koga briga kada je on na godisnjem odmoru?
            Tema je prelazni rok za KKCZV, a on je xy puta rekao da nece pisati na zvezdinim temama i djubri ih.
            Toliko o njemu.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Koga briga kada je on na godisnjem odmoru?
              Tema je prelazni rok za KKCZV, a on je xy puta rekao da nece pisati na zvezdinim temama i djubri ih.
              Toliko o njemu.
              A ti ga stalno provociras? To sto on nema obraza da drzi svoju rec (nesto za sta proziva ljude koje je on "oterao sa foruma"), dovoljno treba da ti govori o njemu.

              U prevodu, sta te boli kurac, guraj svoju pricu. On kad bude udjubrio nesto sto ometa rad foruma, resicemo ga...

              Comment


              • Nema to veze sa obrazom. Samo zelim da smirim strastim i da pomisle da su nesto uradili po planu. Naravno da ne zelim da odem sa foruma. Kvalitetan forum i lepo smo danas pisali o transferima. Ne kvotujem nikoga i retko ih provociram, skoro nikada. Pricam o stanju u klubu iz mog ugla. Koji ne mora uopste biti tacan. To se obicno pokaze, kao ove godine da je ono sto sam rekao tacno. Igrom slucaja se tako desilo. Hajde da nastavimo dobru diskusiju o transferima, bez provociranja i price o cumurima, ima odgovarajuca tema za to.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nevezano bas za CZ, nije on taj nivo ali ja ovog coveka obozavam. Dve sezone ima 50-50-95..

                  Bolesno dobar sut, ima u 99meceva samo 8 promasenih bacanja u zadnje tri sezone..i to na oko 220slobodnih bacanja, cak zadnju sezonu imao 51.8% za tri, pre toga 50 i 48.5..Igrao i za Pristinu jedno vreme... ali igra u Bremerhavenu..U NCAA kao sto vidite igrao sa Oladipom..

                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Evo moja 2 predloga za poziciji SG i C.
                    SG John Jenkins, ovu sezonu zavrsio u San Burgosu. Cini mi se da je pominjan kao pojacanje Igokee posle Dorela Rajta, ali je na kraju onaj Li dosao.
                    Po meni, dosta bolji igrac od Feldina.
                    Na poziciji C, neko ko nas je ispalio ove sezone xy puta.
                    Sezonu zavrsio u spanskoj Andorri.
                    Da, u pitanju je Colton Iverson.
                    U ovom momentu, daleko daleko platezno realniji od Alena Omica.
                    Mi smo ga proslog leta, posle sezone sa Makabijem dogovorili za 350k, s tim da bi dosao na pocetak priprema i bio kod nas cele sezone...
                    Sada je sigurno jeftiniji, i u ovom momentu po meni top pojacanje.
                    Sada je pitanje, sta ce se sve desavati.
                    Ako budu tu Ojo i Ristic, on nikako na tako nesto ne bi legao.

                    Za poziciju 4, koliko je realan neki Kenny Gabriel.
                    Nesto ne verujem da ce ga neki EL pokupiti(mozda Buducnost).
                    Mi smo nosioc EK, ako budemo imali budzet priblizan ovom sada, i s obzirom na njegovu sezonu u PAO, ne vidim ga kao nerealnu metu...

                    Comment


                    • Meni taj Hulls nije nista losiji od Rocestog,samo lika ne jebe niko pet posto..Da sam partizan, mornar ili tako nesto slabije uzeo bih ga odmah...cak i u CZ bi bio dobar po meni..Olimpji itd...Ne znam dal je bas za EL..ali on se meni nevidjeno svidja..Meksu ruku ima od Rocestija, neverovatan lik..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nema to veze sa obrazom. Samo zelim da smirim strastim i da pomisle da su nesto uradili po planu. Naravno da ne zelim da odem sa foruma. Kvalitetan forum i lepo smo danas pisali o transferima. Ne kvotujem nikoga i retko ih provociram, skoro nikada. Pricam o stanju u klubu iz mog ugla. Koji ne mora uopste biti tacan. To se obicno pokaze, kao ove godine da je ono sto sam rekao tacno. Igrom slucaja se tako desilo. Hajde da nastavimo dobru diskusiju o transferima, bez provociranja i price o cumurima, ima odgovarajuca tema za to.
                        Slusaj, ajde da se ne pravis ovde nevinasce. Prozivas stalno razne ljude. Niko ne zeli da ti odes sa foruma ali nece da ga terorises takodje tvojim "sta sam rekao" nastupom takodje. Ti si taj koji je SAM rekao da neces da pises na ovim temama. I nisi potrajao ni dan od tog samoproklamovanog azila. Tako da definitivno obraz/rec i ne drzis

                        Pisite, zezajte se. Za to sluzi forum. S druge strane vredjanje, licni napadi i prepucavanje ce biti sankcionisani...

                        Comment


                        • KSS STOPIRAO SITA ALONSA
                          ŠPANAC Sito Alonso seo je na klupu Cedevite, delom i zbog toga što pravila Košarkaškog saveza Srbije nisu dozvolila da sedne na klupu Crvene zvezde.
                          Posle sporazumnog raskida saradnje sa mladim stručnjakom Dušanom Alimpijevićem, španski trener ponuđen je našem šampionu.
                          Međutim, pravilo da se ne može angažovati strani trener koji u biografiji nema određen broj trofeja zaustavio je ulazak u pregovore.
                          novosti ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Хахахахаха. Што значи да од Шпанаца у теорији могу само Ласо, Ћави и Мартинез???
                            Ја тек ово не бих јебавао. Довео бих кога год само због аба, то је једина битна лига.

                            Comment


                            • Ako je ovo pravilo tacno, ja prestajem da gledam KLS. I nadam se da propadnu i ugase im se sva takmicenja...

                              Comment


                              • Ne mogu da poverujem da postoji takvo pravilo, mrzi me da prelistavam pravilnik KSS ...
                                da se čovek prekrsti i levom i desnom.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X