Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Što se ograničavati na ove 19-godišnjake, 20-godišnjake, ako mogu da igraju u evropskim takmičenjima treba pogledati i nekog talentovanog 16-godišnjaka.
    Nema takvih. Jedan Doncic i Rubio naidju u 10 godina. Realno tek od 19-20 dobijaju sansu...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Besmisleno je pričati o igračima koji u Tofašu i sličniom klubovima imaju zapaženu ulogu, mi smo za takve Crnokosa.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Naravno da nismo. Igramo renomirano evropsko takmičenje, dugogodišnji smo EL tim, nema potrebe da se samounižavamo. Woltersa smo iz slične ekipe doveli.
        Last edited by dekkard; 12-06-18, 19:23.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Dakle, mi možemo da mu ponudimo (Henriju npr) polovinu plate koju dobija tamo?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Dakle, mi možemo da mu ponudimo (Henriju npr) polovinu plate koju dobija tamo?
            Laki, moze mesto ekonoma?

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Laki, moze mesto ekonoma?

              To sam ja kibicovao, traži sebi drugo mesto.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Dakle, mi možemo da mu ponudimo (Henriju npr) polovinu plate koju dobija tamo?
                Oni su ga doveli iz izraelske lige gde je igrao za nekih 180k, nema on u Tofašu neke velike pare.
                Sad je već druga priča. Ima po "manjim" ligama, klubovima zanimljivih igrača, samo treba neko da ih pronađe.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • ono sto je meni zapalo za oko OJO i Nenadic samo u slucaju odlaska Dangube ...mogao bi se Colom povijati mozda...ja bi voleo i Mavrokefalidisa da vidim u nasem dresu na godinu dana

                  Comment


                  • Alooo Covicu prinudna Uprava sa foruma preuzima tim.

                    Comment


                    • I struku treba prepustiti forumašima, boljih nema.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        I struku treba prepustiti forumašima, boljih nema.
                        Vracamo Alimpija[emoji23]

                        Comment


                        • Struku prepustamo Losmiju.
                          Ipak, decko zivi od kosarke.

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Oni su ga doveli iz izraelske lige gde je igrao za nekih 180k, nema on u Tofašu neke velike pare.
                            Sad je već druga priča. Ima po "manjim" ligama, klubovima zanimljivih igrača, samo treba neko da ih pronađe.
                            To je već druga priča. Ovi koji su se iole afirmisali su nam nedostupni.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Nema prelaznog roka bez pominjanja Pullena

                              Tako da je redno

                              Uostalom ko je jos trpao 30 po tekmi, doduse u Iranskoj ligi i uvek nezgodnih 5 turnovera po tekmi

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Struku prepustamo Losmiju.
                                Ipak, decko zivi od kosarke.
                                Amin

                                Comment

                                Working...
                                X