Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    To se osetilo u startu posto lici na Covicev skolski potez. Jeftin, zvezdas, lokalnog kapaciteta, i slusa gazdu bez pogovora. Ja bi ocekivao i Vranjesa i jos mozda nekog iz Mornara
    To sto si napisao je smesno...Verujem cak da je i ''tezi'' od NC.. stvarno sta ljudi pisu..Dobar trener, ali se slazem da nisam siguran kakve mabcije da ocekujem sa njim.Ima covek dobar skauting, i tu nema price...U ovom slucaju izgled vara..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Sve je vise glasina da ce Pavicevic u Zvezdu naredne sezone kao trener.
      Odakle se cuju te glasine?

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        .Dobar trener, ali se slazem da nisam siguran kakve mabcije da ocekujem sa njim.
        Ocekuj maksimalno KLS eventualno Kup. U najboljim trenerskim godinama on nije mogao da dobaci dalje od toga a kamoli sad pred kraj karijere. S obzirom da je verovatno ovo bila poslednja godina kada ce se iz ABA ici u Evroligu mozda je veci prioritet od rezultata napraviti neki odrzivi sistem igre koji ce na duzi rok dati kontinuiran rezultat.

        Comment


        • ABA ce imati mesto do jedno do 2023 ili 22 ne siri dezinformacije..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            ABA ce imati mesto do jedno do 2023 ili 22 ne siri dezinformacije..
            To niko ne zna. Rekose pre neki dan da osim sirenja za 2 mesta (Bajern i verovatno Asvel), se ocekuje i da dve ekipe iz Evrokupa ulazi u Evroligu. Sto znaci da se nekome mora uzeti jedno mesto, a ne vidim kome ce drugom osim nama.

            Comment


            • Buducnost zeli Coti Klarka.
              Ulazi mi Dzikic u igraca [emoji51][emoji51]

              Comment


              • Ojo i Nenadic su naši . . . Ostalo će verovatno biti jako upitnih kvaliteta

                Comment


                • Ocigledno da Buducnost ne mora da ceka Avgust da bi krenuli da dolaze igraci

                  Ipak oni zive u drugacijim uslovima od nas, zar ne? Ne zavise od drzave?

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Ocigledno da Buducnost ne mora da ceka Avgust da bi krenuli da dolaze igraci

                    Ipak oni zive u drugacijim uslovima od nas, zar ne? Ne zavise od drzave?
                    Tako radi ozbiljan klub.
                    A potpisujem da nemaju ne znam kakav budzet.

                    Comment


                    • I nemamo i niko ne moze ubijediti da imamo. Nego mi recite sto mislite o ovom momku, vidim da trosi ka benzinac

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        I nemamo i niko ne moze ubijediti da imamo. Nego mi recite sto mislite o ovom momku, vidim da trosi ka benzinac
                        Fenomenalan igrac. Moze da pokriva i 3 i 4. Veliki borac. Pisao sam vec o njemu. Meni je on igrac tipa Kalinica.

                        Comment


                        • Dobro je sto on mora jos da se dokazuje i u dobrim godinama je...igra na obe strane terena i to je to...jbga oni ce oformoti tim do kraja Avgusta uveliko....Mi naravno necemo opet, posto nemamo balcaka, njihove plate ce biti nesto vise od 4m...sa tim da mimo Barovica, Ivanovica i Gordica, ovi ostali ne kostaju nista i dovesce sve dobre i proverene igrace i ne manje od 4...

                          E sad, pitanje dal mi mozemo naci i platiti nesto bolje nego sto imamo...svakako sad faktor EL nemamo i morace da se plati,ako nema da se plati, bice to borba po sumama sa partizanima za f4...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Mi za jedan dan mozemo da zavrsimo Odza i Nenadica, Fica i Aleksa su vec dosli....jos da zavrsimo Vranjesa i Vukotu Pavica, i gotovi smo vec u junu

                            Comment


                            • Tako ce i biti...Ako ostane Fica, apsolutno nema trika da dobiju od mene dinar, sta vise necu ni gledati CZ..iskreno kazem...Sve vise mi se gadi sta radi uprava...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Tako ce i biti...Ako ostane Fica, apsolutno nema trika da dobiju od mene dinar, sta vise necu ni gledati CZ..iskreno kazem...Sve vise mi se gadi sta radi uprava...
                                Ja samo govorim da je Buducnost velo ozbiljna jer potpisuju odlicnog igraca pre kraja prvenstva, produzuju svoja dva najbolja igraca itd itd.
                                Navodno zele i Omica, Kjurika iz Zenita itd,itd.
                                Mi ne znamo ni ko nam je trener da ne peicam dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X