Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Danga je bio planiran ove sezone za prodaju bez obzira na rezultat... ali gde bas u Buducnost. Izgleda da je i njihov skauting copycat.
    Upravo se o tome i radi. Ako prodas Dangubu rivalu, kog si pljuvao i tvrdio (neosnovano) da te pokrao, bolje katanac...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Нема продаје, истиче му уговор.
      Дечко је имао договор са ДВ.Кад су испушили за ЕЛ, дошао код нас иако је њихов навијач. Исто тако ће сад код њих.
      Last edited by Дијаз; 26-05-18, 15:28.

      Comment


      • Ako mu istice ugovor, i ja bih isao negde. Ne znam koliko mu je pametno da to bude Buducnost doduse. Zbog uslova rada, putovanja i sl.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ako mu istice ugovor, i ja bih isao negde. Ne znam koliko mu je pametno da to bude Buducnost doduse. Zbog uslova rada, putovanja i sl.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Слажем се за путовања, али немам појма колико је уопште тражен.
          Injury prone, 4 године никако да направи очекивани искорак... Зализани вероватно хоће да им помогне да саставе конкурентан тим за ЕЛ.

          Мислим да ми не можемо да му испоштујемо ни плату из ове сезоне, која је била између 200 и 250, чини ми се ближа већој цифри, а камо ли повећамо.

          Comment


          • Originally posted by Дијаз View Post
            Нема продаје, истиче му уговор.
            Дечко је имао договор са ДВ.Кад су испушили за ЕЛ, дошао код нас иако је њихов навијач. Исто тако ће сад код њих.
            Da , mislim da mu ističe ugovor . Ako je ovo tačno a nadam se da nije ,onda Miško kao ozbiljan poslovan čovek ima informacije o kojima mi spekulišemo ...tzv "vrućem letu" u kkcz

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              Слажем се за путовања, али немам појма колико је уопште тражен.
              Injury prone, 4 године никако да направи очекивани искорак... Зализани вероватно хоће да им помогне да саставе конкурентан тим за ЕЛ.

              Мислим да ми не можемо да му испоштујемо ни плату из ове сезоне, која је била између 200 и 250, чини ми се ближа већој цифри, а камо ли повећамо.
              Pazi on nije trazen kao neki nosioc u EL ali kao role player on je u svakoj EL ozbiljnoj ekipi trazen. Njima nekih 300-400k za njegove usluge je nista. Nekoj Baskoniji, Khimkiju i sl. Da ne pricam o najjacima...

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Da , mislim da mu ističe ugovor . Ako je ovo tačno a nadam se da nije ,onda Miško kao ozbiljan poslovan čovek ima informacije o kojima mi spekulišemo ...tzv "vrućem letu" u kkcz

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Истиче му сигурно. Не би ја ишао чак до таквих прогноза. Коме до сада није било јасно, сада ће бити шта значи атрактивност Евролиге. Он хоће да му обезбеди ЕЛ ангажман, мислим да није задовољан његовим офанзивним напретком код нас. Питање је колико су наши вољни да га задрже због плате и због тога што ако смо негде попуњени то су 2/3. Додај и Ненадића.

                Comment


                • Dangubic ce naravno pokusati da potpise za neki Evroligaski klub. Slobodan je igrac, ne kosta mnogo.

                  Comment


                  • Ja pre mislim da ce prva adresa da mu bude Bajern.

                    Comment


                    • Cekajte zar ne ide za Usa

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ja pre mislim da ce prva adresa da mu bude Bajern.
                        Vidjen je u Bajernu ako Dejo osvoji

                        Comment


                        • Sto je njemu problem vezano za stalne povrede. O kojim povredama je rijec?

                          Comment


                          • Ogromna je prednost kluba koji igra u EL.
                            Igraci zele da igraju najbolju kosarku u Evropi, da budu ,,u izlogu,, pa cak i za manje pare od onoga sto bi dobili u neko EK timu.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ja pre mislim da ce prva adresa da mu bude Bajern.

                              Onda nije razlog ovo što Diaz kaže

                              Он хоће да му обезбеди ЕЛ ангажман, мислим да није задовољан његовим офанзивним напретком код нас

                              Comment


                              • Danguba ima kod nas preko 220.000 evra, Lazic takodje. Naravno da su to za nas naredne sezone ogromne pare a posebno sto se radi o pozicijama na kojima imamo kakve takve zamene ili u sadasnjem rosteru ili u FMPu
                                A sa druge strane mi Danga i Buducnost ne idu obzirom da Buducnost ima Sehovice na toj poziciji.
                                Last edited by Laza Kacanski; 26-05-18, 16:51.

                                Comment

                                Working...
                                X