Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Nije to ništa nepoznato za DR .U nekoliko intervjua je govorio kako je skeptičan prema igračima bez evropskog iskustva , pogotovo iz NCCA

    Sa druge strane Manny je u pravu za Miška.Gotovo svi igrači su njegovi... osim JJ tandema.

    Čini mi se da tako nije bilo ranijih sezona

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ma, narvno da je u pravu. Zaista ne bi trebalo da se ogranicavamo samo na jednog agenta. Znam da je super da se dobije neki igrac koji se cini nedostupan, ali sve ostalo sto ide uz to... uff...
    Ova opisana 'Australijska veza' bi mozda mogla jos vise da se eksploatise. Sportska su nacija, basket im je pristojan... Afrika bi takodje morala da bude 'na radaru'.

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      209cm / 2000
      Meni lici na snazniju varijantu Borise. Na uvodu, na slici, vrat mu izgleda siri od glave. Statistika mu je OK. Medjutim, par dodavanja, vrlo malo igre pod kosem i uglavnom sut. Naravno, ovo je prvi put da ga gledam, tako da su utisci vezani za video.

      Comment


      • Wolters-Craft ili Munford-Craft tandem bih voleo videti kod nas naredne sezone, ali, pitanje je koliko je sve to realno.
        Pitanje je i sta ce biti sa Risticem.
        Vidim trenira sa Sakramentom, a po meni su mu sanse da bude izabran na draftu minimalne.
        I da dodje do toga, to ce biti neki fazon 55-60 pik, tako da od ugovora nema nista, ali svakako sanse za tako nesto su 2.3%.

        Comment


        • Dobar je to tandem ali za neki zalog za buducnost treba da se trazi Okobo, da sam bilo koji EL klub,osho bi sa dzakom para...Doduse da sma Asvel, potpisoa bih ga sutra na 4godine..Onaj decko vredi, a skroz je ispod radara, mada sad posle MOnaka i vise nije

          Zadnjih 5kola, kada su se borili sa PO 12-20poena i uvek 7-8 asistencija i 11-23 trojke+ MOnaku 8/11 sto znaci zadnjih 6 meceva 19-34...

          Sut sa 21 godinom 55-41-84% stvarno je ogroman talenat...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Dobar je to tandem ali za neki zalog za buducnost treba da se trazi Okobo, da sam bilo koji EL klub,osho bi sa dzakom para...Doduse da sma Asvel, potpisoa bih ga sutra na 4godine..Onaj decko vredi, a skroz je ispod radara, mada sad posle MOnaka i vise nije

            Zadnjih 5kola, kada su se borili sa PO 12-20poena i uvek 7-8 asistencija i 11-23 trojke+ MOnaku 8/11 sto znaci zadnjih 6 meceva 19-34...

            Sut sa 21 godinom 55-41-84% stvarno je ogroman talenat...
            Od toga nema nista. Okobo nije ispod radara. Decko je przio po U20 i U18 turnirima i prvenstvima godinama. Ocekuje se od njega odavno da bude vrhunski igrac. Takodje bice sada na draftu 99% pick prve runde. Tako da od toga nema nista, on nije realna meta za nas. Cak i da ostane jos jednu sezonu u Evropi, sigurno to nece biti u drugom klubu. Ko bi rusio ono sto ga dovelo do toga da bude trazen u NBA...

            Comment


            • Manny, sta mislis o Vince Hunteru na visegodisnji?
              On je meni pravu lazmoliki igrac.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Manny, sta mislis o Vince Hunteru na visegodisnji?
                On je meni pravu lazmoliki igrac.
                Pa nije bas. On ima fantasticne fizikalije, ali je daleko fizicki slabiji od Lasme-a. Takodje on apsolutno ne moze da igra laznu 5-cu, vec samo 4ku. I tu onda dolazimo do problema sto on ima nula skillset osim njegovih fizikalija. Mehanika suta je bas losa, nema mid-range, nema sut spolja. Samo kucanje, kontra, ima neki floater. Zna lepo da cutuje na kos i da nalazi rupe u istom. Mene takvi igraci brinu kada mogu da igraju samo 4, jer kakav ti onda centar treba na 5?

                PAO ima postavu sa Singletonom i Gistom pa oni mogu da budu komplementarni, i plus Gist defanzivno moze da odgovori na 5ci. Hunter je pitanje da li bi mogao. On defanzivno je jako, jako dobar. Moze da switchuje sve zivo, da preuzima bekove i sl. Ali ne moze da drzi protiv klasicnih petica i jakih 4ki tipa Shengelija itd.

                Ima on svoje kvalitete, ali ako ce centri da nam budu Omic, Ojo, Ristic i sl. ne vidim kako se on uklapa u celu pricu. Pogotovu sto ne zna ni da doda, prilicno tunnel-vision ima, ne mozes cak ni ofanzivne setove kroz njega da runujes, samo na njega...

                Comment


                • 2002./202cm

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    2002./202cm
                    Dobar spoj fizikalija i razumevanja igre ima mali. Ne svidja mi se dribling koji je prespor, pogotovu dominantnom rukom. Takodje spor izbacaj. Mislim da on nije a point-forward ulogu koju mu predvidjaju kad poraste. On bi bio mnogo dominantniji igrac u roli kao Kalinic, samo sto bi bio daleko bolji spot up shooter i sl.

                    Svakako odlican prospect.

                    Comment


                    • Pa dobro ispod radara je ovde na forumu

                      Samo ne moze on u NBA oma...Nema trika, a da ostane u Ortezu u to sam jos manje siguran...a tesko da ce i neki EL tim rizkovati, eventualno Baskonija..mada je F4 u Vitoriji nece oni sad rebildingn neki raditi nego pojuriti F4...Mislim imas ti pravo, za nas sad je realan Rebic, ali eto mastam..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa dobro ispod radara je ovde na forumu

                        Samo ne moze on u NBA oma...Nema trika, a da ostane u Ortezu u to sam jos manje siguran...a tesko da ce i neki EL tim rizkovati, eventualno Baskonija..mada je F4 u Vitoriji nece oni sad rebildingn neki raditi nego pojuriti F4...Mislim imas ti pravo, za nas sad je realan Rebic, ali eto mastam..
                        Pazi NBA ekipe sve vise se odlucuju da povuku igrace koji nisu spremni, da ne bi ostajali u Evropi. Prvi razlog je to sto ne veruju medicinskom osobolju, fizioterapeutima i trenerima u Evropi. Oni ce uvek da urade sve sto je najbolje u tom trenutku za ekipu ali ne i za igraca. Imas koliko hoces primera. Zizic, Zubac, Korkmaz, Ntilikina itd. Oni hoce da ih sto pre povuku u NBA i da ubace u sistem da rade sa njihovim trenerima, osobljem i sl.

                        Makar igrali D-Ligu i bili stash opcija dok njihov talenat ne bude spreman. A gomila Francuskih igraca preferira taj pristup i vec je na tu foru otisla gore. Zato mislim da od njega i neke bolje EL ekipe nema nista. Jer nece ta ekipa hteti da ga uzme i unapredjuje da bi zapalio preko bare...

                        Comment


                        • Kad bi mogli pokupiti Sasu Filipovskog za trenera na visegodisnji ugovor.
                          Do kada on ima ugovor sa Banvitom?

                          Comment


                          • До овог лета.
                            Нема од тога ништа, прошле године га је тражио Галтасарај, одустали су због buy-out-a. Не сумњам да ће и сада имати бољих понуда од наше.

                            Comment


                            • Bice interesantno ako Dangubic zavrsi u Buducnosti. To ce reci sve o nasem klubu, sistemu i ambicijama...

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Danga je bio planiran ove sezone za prodaju bez obzira na rezultat... ali gde bas u Buducnost. Izgleda da je i njihov skauting copycat.

                                Comment

                                Working...
                                X