Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ovom timu treba jos rezervni plej I ogroman rad, povratak publike u Pionir. Nista vise
    Apsolutno!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ako tako bude izgledao tim, satrace nas Cedevita, o djeticima da ne pricam..
      slusaj ovog hejtera ...mi smo sa ovim rosterom ispred Cedevite lagano ...sa Buducnosto ce biti zestoko klanje ...a cekamo jos rezervnog pleja i da vidimo hoce li se Antic smilovati da igra ...

      Comment


      • Ovaj ladno priziva Antaru koji je otisao u svoj licni nizerazredni klub u Makedoniju da pika basket...

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Ovaj ladno priziva Antaru koji je otisao u svoj licni nizerazredni klub u Makedoniju da pika basket...
          nemoj dva puta reci ...na klupi Tomic ...u timu mu kum ....nisam ja bas siguran da je na onakav nacin hteo da se oprosti od ozbiljne kosarke ...mislim da je veci cigan u dusi ..ubedjen sam u to !

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            nemoj dva puta reci ...na klupi Tomic ...u timu mu kum ....nisam ja bas siguran da je na onakav nacin hteo da se oprosti od ozbiljne kosarke ...mislim da je veci cigan u dusi ..ubedjen sam u to !
            On se oprostio od ozbiljne kosarke cim je otisao iz Fenerbahcea.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              On se oprostio od ozbiljne kosarke cim je otisao iz Fenerbahcea.
              za vas fiba liga sampione nije ni El dovoljno ozbiljno takmicenje ..... bravo vam ga bravo

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                za vas fiba liga sampione nije ni El dovoljno ozbiljno takmicenje ..... bravo vam ga bravo
                Neka te, darko, dako te se Gazda sjeti kadkad u svom obracanju pastvi.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Neka te, darko, dako te se Gazda sjeti kadkad u svom obracanju pastvi.
                  Opustio si se na pogrešnom mestu...ili je tebi sve dozvoljeno?

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Opustio si se na pogrešnom mestu...ili je tebi sve dozvoljeno?

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Kolega Manny trenuyno nije tu, pa moram da pripazim i na vas.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Neka te, darko, dako te se Gazda sjeti kadkad u svom obracanju pastvi.
                      Dal imas I malo obraza I srama????
                      Ubi te mrznja. Dosao si na temu da provociras ljude. Prosto I jebeno neverovatno.
                      Nemoj od ove teme da pravis smece. Imas temu za lecenje frustracija I kompleksa Covic pa tamo udri.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Dal imas I malo obraza I srama????
                        Ubi te mrznja. Dosao si na temu da provociras ljude. Prosto I jebeno neverovatno.
                        Nemoj od ove teme da pravis smece. Imas temu za lecenje frustracija I kompleksa Covic pa tamo udri.
                        Samo se zeloti osecaju prozvanim - moj prvi komentar je bio da je Pero Antic hteo da igra ozbiljnu EL kosarku, trenirao bi u Fenerbahceu i gledao da se nametne u prvi tim kod Zeljka. Tvoj i tebi slicnih je problem sto necete da prihvatite tu cinjenicu - ne dolazi niko ni u Partizan, ni u Zvezdu zbog kvaliteta klubova, vec zato sto nema gde bolje da se udomi.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Samo se zeloti osecaju prozvanim - moj prvi komentar je bio da je Pero Antic hteo da igra ozbiljnu EL kosarku, trenirao bi u Fenerbahceu i gledao da se nametne u prvi tim kod Zeljka. Tvoj i tebi slicnih je problem sto necete da prihvatite tu cinjenicu - ne dolazi niko ni u Partizan, ni u Zvezdu zbog kvaliteta klubova, vec zato sto nema gde bolje da se udomi.
                          Niko to ne spori I moj komentar se ne odnosi na tvoj post oko Antica nego na post darku pancevu. I znas ti to vrlo dobro.

                          Comment


                          • Ima Kronos poentu, s tim da je Zvezda dve sezone pre dolaska Antica igrala itekako ozbiljnu evroligasku kosarku...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Niko to ne spori I moj komentar se ne odnosi na tvoj post oko Antica nego na post darku pancevu. I znas ti to vrlo dobro.
                              Samo odgovor na njegov post - istom merom.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Samo odgovor na njegov post - istom merom.
                                Tako treba moderatoru. Sva cast

                                Comment

                                Working...
                                X