Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Da su pitali Jovanovića pre nego što je otišao u Trento, siguran sam da bi sličan odgovor bio.
    Ali Jovanovic ima ugovor jos 2 godine. Covic nema ni za ovu koja sledi.
    Kad smo kod Jovanovica ubacio 15 poena imao 6 skokova protiv Bajerna.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ali Jovanovic ima ugovor jos 2 godine. Covic nema ni za ovu koja sledi.
      Kad smo kod Jovanovica ubacio 15 poena imao 6 skokova protiv Bajerna.
      Inače je Trento izgubio 40 razlike, ili nešto manje...

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ali Jovanovic ima ugovor jos 2 godine. Covic nema ni za ovu koja sledi.
        Kad smo kod Jovanovica ubacio 15 poena imao 6 skokova protiv Bajerna.
        I ovde je na pripremama, ali kad se stvari uozbilje nije bio baš kapacitet. Imao je i "razmirice" sa Topićem koji mu je skretao pažnju da ima previsoko mišljenje o svojoj igri i da mora još mleka da pije.

        Comment


        • Regland,Nenadic
          Baron, Dobric, Lazic
          Perperoglu, Davidovac
          Faye, Simanic
          Cirbes, Ojo, Ristic

          Mislim da cemo ovako izgledati.
          Radanov po meni uskace u 12 ako bude otisao Dobric ili Davidovac, za koje se prica da postoje ponude.
          Inace, prica je da ce biti pokusano na pripremama sa Nenadicem kao jedinicom, sto je po meni dobra opcija.
          Ako bi ga koristili na toj poziciji u narednoj sezoni, a uz to da sa njim na parketu bude igrac koji moze biti sekundarni kreator, bilo bi to jako zanimljivo, a ja mislim i dobro resenje.
          Nenadic je dobar u tranziciji i skoku, a sigurno da na tom mestu moze peglati i finu odbranu.
          Sut mu je solidan, ume da natrpa van linije 6.75, ali je nekonstantan i sigurno mu nece toliko ici ispod bloka.
          Pokazao je da je dobar u picku u KLS-u i da ima sasvim brz prvi korak i fino finisira oko obruca.
          Sve u svemu, treba probati sa njim.
          Ako Jr. Cox ostane bek ap plej, mi smo se posrali ne samo po navijacima, vec i po ovim silnim strancima koje smo doveli, jer ce po svemu sudeci biti dzabe.

          Comment


          • Ako prodaju Dobrica bolje da se samoubiju....kontinuitet nam je nula.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ako prodaju Dobrica bolje da se samoubiju....kontinuitet nam je nula.
              Ako dođe Marinković, možda bi vredelo rizikovati.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Dobar ))
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Regland,Nenadic
                  Baron, Dobric, Lazic
                  Perperoglu, Davidovac
                  Faye, Simanic
                  Cirbes, Ojo, Ristic

                  Mislim da cemo ovako izgledati.
                  Radanov po meni uskace u 12 ako bude otisao Dobric ili Davidovac, za koje se prica da postoje ponude.
                  Inace, prica je da ce biti pokusano na pripremama sa Nenadicem kao jedinicom, sto je po meni dobra opcija.
                  Ako bi ga koristili na toj poziciji u narednoj sezoni, a uz to da sa njim na parketu bude igrac koji moze biti sekundarni kreator, bilo bi to jako zanimljivo, a ja mislim i dobro resenje.
                  Nenadic je dobar u tranziciji i skoku, a sigurno da na tom mestu moze peglati i finu odbranu.
                  Sut mu je solidan, ume da natrpa van linije 6.75, ali je nekonstantan i sigurno mu nece toliko ici ispod bloka.
                  Pokazao je da je dobar u picku u KLS-u i da ima sasvim brz prvi korak i fino finisira oko obruca.
                  Sve u svemu, treba probati sa njim.
                  Ako Jr. Cox ostane bek ap plej, mi smo se posrali ne samo po navijacima, vec i po ovim silnim strancima koje smo doveli, jer ce po svemu sudeci biti dzabe.
                  Tim ce gotovo sigurni imati 15 igraca. Sezona je duga.
                  Nenadic ce biti otkrovenje sezone ubedjen sam u to.
                  Last edited by Laza Kacanski; 26-08-18, 14:40.

                  Comment


                  • Nenadic kao plej..... nije losa ideja. Na wiki stoji da je od 2018 clan CZV iako niko nije objavio da je potpisan ugovor.

                    Comment


                    • Vezano za pleja, tj. ulogu u ekipi...
                      Radja govori (od 4:20), doduse nevezano za KKCZ (naravno), ali prica o necemu sto se provlaci tu i tamo u komentarima na ovom i drugim forumima...
                      https://youtu.be/_lcmvU2NcmI

                      Comment


                      • Ako tako bude izgledao tim, satrace nas Cedevita, o djeticima da ne pricam..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Na sajtu ABA lige stoji da sledeći igrači čine roster KK CZ:

                          Filip Čović, Mouhammad Faye, Michael Ojo, Stratos Perperoglou, Nemanja Popović, Joe Ragland, Dušan Ristić, Lazar Vasić, Maik Zirbes, Marko Kešelj, Dejan Davidovac, Branko Lazić, Billy Baron, Ognjen Dobrić i Stefan Janković.

                          https://www.aba-liga.com/KK.php?id=18
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ako tako bude izgledao tim, satrace nas Cedevita, o djeticima da ne pricam..
                            A kako treba da izgleda prvih 12 po tebi da nas ne bi satrla Cedevita i milogorija?

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              A kako treba da izgleda prvih 12 po tebi da nas ne bi satrla Cedevita i milogorija?
                              Curry, Klay Thompson, Green, KD, Iguodala, McGee, Cousins, Cook, Bell, Livingston, West, Young.
                              Eventualno umesto Westa može LBJ.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ovom timu treba jos rezervni plej I ogroman rad, povratak publike u Pionir. Nista vise

                                Comment

                                Working...
                                X