Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pročitaj mojih 10 poslednjih postova. [emoji4]
    Na zalost, procitao - kontriranje drugim forumasima bez ikakvih argumenata.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Na zalost, procitao - kontriranje drugim forumasima bez ikakvih argumenata.
      Biće da si me pomešao sa nekim drugim. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Biće da si me pomešao sa nekim drugim. [emoji41]
        Tesko - imas specifican stil pisanja.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Lesort 175-200-225k je imao..Obestecenje nismo dobili, to sve ide njemu i Misku..te price o Aranitovicu a posebno ona za Himki 750k je totalna budalastina..kazem vam doslo je mracno vreme gde spineri dozivljavaju svoju renesansu..uglavnom su na celu klubova, drzava itd da dodam da ih ima i na forumima ...Uzivajte in good life..

          Sad kad dodje prva sl sednica..rece, mi smo bankomat i to je to..vise ni on ne moze bezati od cinjenice koju znaju valjda svi, ali im lakse da nazivaju one druge tako...zalosno,
          Last edited by LosmiSK; 25-08-18, 14:00.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • 800k Himki.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              800k Himki.
              I mi rekli ,,Nema sanse,,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                I mi rekli ,,Nema sanse,,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                Lazo, istina.

                Comment


                • Stvarno bih voleo da se u naredne dve nedelje razresi situacija oko Simanica,Covica,Nenadica,Davidovca i Radanova(Keselj,Antic i Jankovic su sudeci po svemu bivsi igraci CZ iako je Keselj jos uvek sa ekipom).Ne racunajuci ovih 5 igraca u sastavu trenutno imamo 9 igraca od cega 6 stranaca.Protivno mojim zeljama,s obzirom na trziste,tesko da cemo uspeti da dovedemo nekog kvalitetnog a pristupacnog stranca na poziciji 1.

                  Sve ovo navedeno po meni ostavlja dve opcije:

                  Opcija broj 1:Krecemo u sezonu sa trenutnim sastavom (Nenadic se vraca u FMP a ostali ostaju u sastavu) i cekamo.Prvih mesec na dva fronta ce pokazati ko moze a ko ne.

                  Opcija broj 2:Pojuriti one domace igrace koji su nam dostupni i koji bi provereno dosli i za manje novca nego sto inace zaradjuju (Tadija Dragicevic i Vladimir Jankovic) kao i one za koje se zna da su partizanovci i mozda nisu bas dobri za hemiju unutar tima (Ivan Paunic) i time popuniti rooster.(Covic,Davidovac,Simanic,Radanov se vracaju u FMP)

                  Prevideo sam poziciju 1 gde nam je zaista potrebno resenje ali svakako ne u vidu Filipa Covica.Moram da napomenem i jedan veliki previd domacih klubova (prvenstveno CZ i Partizana).Propustili su priliku da dovedu Nemanju Djurisica,decka koji moze da pokrije pozicije 3 i 4.Potpisao je ugovor u Belgiji pre dva dana.
                  Last edited by Programus; 26-08-18, 00:43.

                  Comment


                  • Ни Симанић ни Раданов не треба да се враћају у ФМП већ да добију прилику у Звезди али шта да се каже на твоје потенцијално слање Давидовца назад у ФМП?
                    Дечко играо целу сезону за Звезду, имао и добрих партија у ЕЛ и сад назад у други тим?

                    И на крају Филип Човић такође не би смео назад у ФМП (наравно ни да остане у Звезди) ако имамо икаквих планова да неки млађи играчи добију прилику тамо. Дечку је мало и 2 лопте у нападу истовремено, а ФМП је "продисао" пред крај сезоне (у КЛС) кад је Филип пребачен у Звезду чак и кад је Пот био главни плејмејкер (Ускоковић мали повређен, додуше довели су привремено Радована Ђоковића да припомогне), а главну улогу у нападу је преузео Ненадић.

                    Comment


                    • I to konstantno forsiranje Covica u FMP nas je dovelo do toga da nemamo ni rezervnog pleja iz istog tog FMPa. Jer jbg nora Covic da igra.
                      Mozemo da imamo dva stranca na centru, beku, krilu ali ne I na pleju. Jer bi to bilo pogubno, lose itd,itd. I zato daj tatinog sina da igra.
                      I znamo koliko kuburimo sa plejmejkerima generalno. Umesto d stvaramo iste u FMPy mi besumucno forsiramo Covica koji ima svu slobodu ovog sveta. E ni to nije dovoljno nego daj ga sad u Zvezdi.
                      Opet se postavlja pitanje STA COVIC KOJI NEMA UGOVOR RADI U ZVEZDI???
                      Last edited by Laza Kacanski; 26-08-18, 11:34.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        I to konstantno forsiranje Covica u FMP nas je dovelo do toga da nemamo ni rezervnog pleja iz istog tog FMPa. Jer jbg nora Covic da igra.
                        Mozemo da imamo dva stranca na centru, beku, krilu ali ne I na pleju. Jer bi to bilo pogubno, lose itd,itd. I zato daj tatinog sina da igra.
                        I znamo koliko kuburimo sa plejmejkerima generalno. Umesto d stvaramo iste u FMPy mi besumucno forsiramo Covica koji ima svu slobodu ovog sveta. E ni to nije dovoljno nego daj ga sad u Zvezdi.
                        Opet se postavlja pitanje STA COVIC KOJI NEMA UGOVOR RADI U ZVEZDI???
                        Da se zajedno podsetimo ko je sve započeo pripreme za prošlu sezonu 2017/18:

                        Petar Rakićević, Nikola Radičević, Aleksa Radanov, Ognjen Dobrić, Dejan Davidovac, Marko Kešelj, Nemanja Dangubić, Stefan Lazarević, Boriša Simanić, Stefan Janković, Nikola Jovanović, Dragan Apić i Milko Bjelica.
                        Dakle, na ovom spisku vidimo da ima igrača koji su bili u timu za pripreme a kasnije nisu bili deo tima, a igrom slučaja i tada je falio plej samo glavni. Vrv je i ove sezona ista takva situacija. Nema dovoljan broj plejeva, a Filip je ljubazno ponudio svoje usluge na raspolaganje do dolaska bekap pleja ili dok se Baron ne adaptira na novu ulogu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Jest i ja bih prije par dana sa istom dozom sigurnosti i autoritativnosti odgovorio na slican nacin al onda izadje njegov intervju koji bi od mene napravio kretena. Dakle, Covic je tu jasno stavio do znanja da racuna na mjesto u rosteru, nismo culi zamisli trenera al meni to pokazuje da ce ostati.

                          Comment


                          • Možda si pogrešno protumačio tekst ili je autor teksta namerno tako dvosmisleno preneo. Nigde nije pisalo ja sam igrač Crvene zvezde sledeće sezone.

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Možda si pogrešno protumačio tekst ili je autor teksta namerno tako dvosmisleno preneo. Nigde nije pisalo ja sam igrač Crvene zvezde sledeće sezone.
                              Sigurno si ga i ti procitao, evo da te podsjetim, pa mi reci sta je realno: Nadam se da cemo SADA postici vise i da cemo svi ZAJEDNO ostvariti velike zelje. Jebga ja ovde citam da on racuna na mjesto u rosteru, nesto mi prica nema neki alibi da bi mogao negdje drugo ili da isto planira, Znam da se Tomic na kraju priprema pita ali... Ajd sklon sam da vjerujem tvom optimizmu koji je neutemeljen nego onome sto citam jer bih volio da si ti u pravu.

                              Comment


                              • Da su pitali Jovanovića pre nego što je otišao u Trento, siguran sam da bi sličan odgovor bio.

                                Comment

                                Working...
                                X