Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ko kaze, pun mi komp momaka koji nisu jos predstavljeni
    Nemoj brate ko boga te molim[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ko kaze, pun mi komp momaka koji nisu jos predstavljeni
      ... kud više, i ovo do sad je bilo za tri rostera ... nego, moraće to drugačije da se radi.
      Tražiti drvenjake, mlitave i kilave, bez energije ... možda se nešto i pogodi
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ma nikada nam nije ni bio na radaru. Atleta, 25 godina, napredovao dosta, dobar momak. Sta ce to nama, kad smo mi takve igrace uzimali
        Odmah da uletim i ispravim.
        Pouzdano znam da je Webb ponudjen pre godinu ili 2.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Nas je Simana bolji od Veba, hehe..

          Daj Simani ovu godinu da ode ili ostane..vrtimo se u krug vec 4 godine sa njim, kao pre sa Rebronom i Tejicem..
          Mada su Rebron i Tejić dobijali više šansi od Simane...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Mada su Rebron i Tejić dobijali više šansi od Simane...
            Za Rebica se ne bih slozio oko sanse, nije tobas sansa ako ti je posao prenesi loptu i nista ne diraj. Nije igrao ni vaznih utakmica, nije bas dobio ni neke minute u vise uzastopnih utakmica a to je za PG kobno.
            Tejic sa druge strane jeste, sto spletom njemu srecnih okolnosti sto zbog pozicije ali eto nije mu se dalo al se bar oprobao posteno.
            Simanic je prosle godine imao solidnu minitazu, odigrao dobro ali opet je bio izuzet iz napadackih akcija i rijetko je dobijao pas za sut a ostalo je kupio off skokom tako da ako mu se sad nece dati neka uloga, treba pustiti momka da srecu potrazi u drugim timovima.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Za Rebica se ne bih slozio oko sanse, nije tobas sansa ako ti je posao prenesi loptu i nista ne diraj. Nije igrao ni vaznih utakmica, nije bas dobio ni neke minute u vise uzastopnih utakmica a to je za PG kobno.
              Tejic sa druge strane jeste, sto spletom njemu srecnih okolnosti sto zbog pozicije ali eto nije mu se dalo al se bar oprobao posteno.
              Simanic je prosle godine imao solidnu minitazu, odigrao dobro ali opet je bio izuzet iz napadackih akcija i rijetko je dobijao pas za sut a ostalo je kupio off skokom tako da ako mu se sad nece dati neka uloga, treba pustiti momka da srecu potrazi u drugim timovima.
              sva ta gospoda da su valjala ostala bi tako da sretan im put i sve najbolje ,danas sam video bivseg kepa Luku Mitrovica u Ns ...prilicno lose izgleda ta povreda i ne ocekujem da se skoro vrati na parket ...veliki je borac i sve mu najbolje zelim !

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Za Rebica se ne bih slozio oko sanse, nije tobas sansa ako ti je posao prenesi loptu i nista ne diraj. Nije igrao ni vaznih utakmica, nije bas dobio ni neke minute u vise uzastopnih utakmica a to je za PG kobno.
                Tejic sa druge strane jeste, sto spletom njemu srecnih okolnosti sto zbog pozicije ali eto nije mu se dalo al se bar oprobao posteno.
                Simanic je prosle godine imao solidnu minitazu, odigrao dobro ali opet je bio izuzet iz napadackih akcija i rijetko je dobijao pas za sut a ostalo je kupio off skokom tako da ako mu se sad nece dati neka uloga, treba pustiti momka da srecu potrazi u drugim timovima.
                Odigrao je Reba odlično u Minhenu i protiv Reala kad je Ra poslao Jovketa u svlačionicu ...onaj pas o parket a la dr Markus . Čisto da se ne zaboravi... Za Borišu se potpuno slažem ...

                Comment


                • Nesto sam ubedjen da smo mi daleko od definitivnog formiranja tima.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Nesto sam ubedjen da smo mi daleko od definitivnog formiranja tima.
                    Ah, znas nasu politiku, uvijek smo u potrazi za nekim igracem koji vrijedi milionche a da hoce za 200k da igra na dodjem ti...
                    Realno meni nikako da dodje u glavu da se tim formirao sa jednim pravim PG, rekoh vec Berona sam gledao dvije komplet utakmice i nisam ga vidio da igra PG, u nekim hajlatsima zavrti pik, moze on biti bekup al kontam da nam je prva violina u sutu pa mi ni to nije logicno.

                    Comment


                    • Saltam neke mlake slike po instagramu, sezona je kupanja pa se ima sta i pogledati i naletim na sliku tipa Kevin Jones u pregovorima sa Zvezdom. De nek neko demantuje zivi bili.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Saltam neke mlake slike po instagramu, sezona je kupanja pa se ima sta i pogledati i naletim na sliku tipa Kevin Jones u pregovorima sa Zvezdom. De nek neko demantuje zivi bili.
                        Baš nam treba takav igrač, ko čir na dupetu ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Cho uzvraca udarac...
                          Kevin bi nesumnjivo legao kao budali samar na ovaj roster. Imali bi i igraca na petici za small ball.

                          Comment


                          • Manny kako ti se svidja ben lammers mene je odusevio pre dve godine. Nisam ga prtatio prosle ne znam sta je uzrok slabijim brojkama. Vidim potpisao za bilbao. Znam da nam sad ne treba ali mi je interesantn igrc

                            Comment


                            • https://twitter.com/spejsiJT/status/...221888/photo/1

                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • IQ srazmeran broju patika koje nosi...

                                Comment

                                Working...
                                X