Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da je selekcija trenera bila odlicna prosle godine...Ako ostane Covic, poprilicno sam siguran da vas izbor trenera nece oduseviti..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Samo da je selekcija trenera bila odlicna prosle godine...Ako ostane Covic, poprilicno sam siguran da vas izbor trenera nece oduseviti..
      Posto si iskoristio rec vas, da li to treba da znaci da ce tebe oduseviti?

      Comment


      • Nece ni mene sigurno...Mali je broj tek sad trenera koji bi to prihvatili...Mora NC da dobije neku amneziju da bi to ispalo kako treba..Tesko ce neko ime prici tome...Mozda bi i Trifunovic hteo i jos neki ali mene to nece oduseviti sigurno...Trifunovic npr dobro razume kosarke ali mi u praksi deluje lose...

        Mada kazem, mozes uvek napraviti trenera ako mu das prostor i kvalitetne igrace, ili bar talentovane...Nisam siguran da cemo moci ispuniti nijedan od ta dva sem ako ne udje nea lovica...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Da probate sa ovim trenerom Tamisa?
          Ako nista drugo - ume da dobro skocka tim da moze da se ganja i sa mnogo jacima.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Da probate sa ovim trenerom Tamisa?
            Ako nista drugo - ume da dobro skocka tim da moze da se ganja i sa mnogo jacima.
            Samo Canka hocemo

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Samo Canka hocemo
              Za def specijalisu u STR štabu...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Out of Your paygrade.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Gde je uopšte Jovović ? Šta bi njega kvalifikovalo za trenera kkcz osim što je bio pomoćnik DR ? U Budućnosti me nije nešto dojmio [emoji3]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ja koliko se secam Jovovic je odlicno gurao u Buducnosti, bili su prvi na tabeli pred pjel off i onda klub odlucu da ga smeni i dovede Pavicevica koji je ispao od Mege.. Potpuno suluda odluka

                  Comment


                  • Није пред плеј оф, него у новембру те године. Били су први, али треба имати на уму да су се Звезда и Цедевита трошили у Евролиги, па је било пораза у аба лиги. У Пиониру смо дезинтегрисали Будућност са њим, док нам још нису стигли Милер и Кинзи.У новембру долази Лука и добија све до краја лигашког дела.

                    Јововић је годину дана раније изгубио од Цедевите добијену серију. Повео је 2-0, да би потом изгубио 3 заредом са предношћу домаћег терена.

                    Тренирао је и Сутјеску која је испала из лиге.

                    Comment


                    • Nasa sansa je bila EL.
                      Sada cemo tesko naci dobrog trenera

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Nasa sansa je bila EL.
                        Sada cemo tesko naci dobrog trenera
                        Slažem se. . .EL je magnet za sve,plus lova. . .a mi nemamo sledeće sezone ni jedno ni drugo!

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Ja koliko se secam Jovovic je odlicno gurao u Buducnosti, bili su prvi na tabeli pred pjel off i onda klub odlucu da ga smeni i dovede Pavicevica koji je ispao od Mege.. Potpuno suluda odluka
                          Originally posted by Дијаз View Post
                          Није пред плеј оф, него у новембру те године. Били су први, али треба имати на уму да су се Звезда и Цедевита трошили у Евролиги, па је било пораза у аба лиги. У Пиониру смо дезинтегрисали Будућност са њим, док нам још нису стигли Милер и Кинзи.У новембру долази Лука и добија све до краја лигашког дела.

                          Јововић је годину дана раније изгубио од Цедевите добијену серију. Повео је 2-0, да би потом изгубио 3 заредом са предношћу домаћег терена.

                          Тренирао је и Сутјеску која је испала из лиге.
                          Nije ga klub smjenio nego je on sam otisao, iz privatnih razloga koji su se kasnije ispostavili da su bili vezani sa nesuglasicama sa pojedinim ljudima u klubu (ne Bokanom) koji su se mijesali u posao coeku koji je tu bio vec 2 ipo godine. I to je otisao nakon sto je u EC dobio Aris 20 razlike fazon i bio prvi u ABA sto je bio svojevrsni sok za sve. Tek nakon 10tak dana je dosao Luka jer se nijesu mogli dogovoriti sa Duskom oko para. Jovovic je Sutjesku vodio par mjeseci dje se i nije zadrzao previse prije nego li je posao u Njemacku. On je Raskovicev klijent tako da ne znam koliko je realno da dodje kod vas zbog te veze sa Miskom, ali on je morao poceti od 2 lige, dje ih je uveo nakon 1 sezone sa skorom 33-3 u prvu njemacku ligu i onda izborio opstanak sa tipovima poput Drenovca i Jonesa iz Mornara koji su najbolji igraci ekipe. Sustina je da je on jos uvijek mlad trener (35-36 godina mislim da ima) koji se usavrsava i uci ali bi uskoro mogao se vratiti na neki veci nivo. Meni licno bi bilo drago zbog njega jer je momak solidan trener, vrijedan, radan i zeli da napreduje i uci.

                          I na kraju se dogodilo to sto se dogodilo sa mrcenim Lucianom kojeg sam i ja svojevremeno na sva usta pljuvao al vremenom covjek sazna neke stvari i prodje ga ona gorcina i skonta da je Luka odradio (obzirom na okolnosti) sasvim dobar posao i da je takticki i znanjem jedan od boljih trenera u regionu ali da ce vazda nositi taj epitet chokera i luzera. Ona Buducnost od kako je on preuzeo je bila mozda jedna od najboljih napadackih ekipa u ABA zadnjih godina. Sad je ja mislim nedje u Japanu ali mislim da i on zasluzuje 2 sansu nedje.
                          Last edited by MrTwister; 15-05-18, 21:25.

                          Comment


                          • Originally posted by MrTwister View Post
                            Nije ga klub smjenio nego je on sam otisao, iz privatnih razloga koji su se kasnije ispostavili da su bili vezani sa nesuglasicama sa pojedinim ljudima u klubu (ne Bokanom) koji su se mijesali u posao coeku koji je tu bio vec 2 ipo godine. I to je otisao nakon sto je u EC dobio Aris 20 razlike fazon i bio prvi u ABA sto je bio svojevrsni sok za sve. Tek nakon 10tak dana je dosao Luka jer se nijesu mogli dogovoriti sa Duskom oko para. Jovovic je Sutjesku vodio par mjeseci dje se i nije zadrzao previse prije nego li je posao u Njemacku. On je Raskovicev klijent tako da ne znam koliko je realno da dodje kod vas zbog te veze sa Miskom, ali on je morao poceti od 2 lige, dje ih je uveo nakon 1 sezone sa skorom 33-3 u prvu njemacku ligu i onda izborio opstanak sa tipovima poput Drenovca i Jonesa iz Mornara koji su najbolji igraci ekipe. Sustina je da je on jos uvijek mlad trener (35-36 godina mislim da ima) koji se usavrsava i uci ali bi uskoro mogao se vratiti na neki veci nivo. Meni licno bi bilo drago zbog njega jer je momak solidan trener, vrijedan, radan i zeli da napreduje i uci.

                            I na kraju se dogodilo to sto se dogodilo sa mrcenim Lucianom kojeg sam i ja svojevremeno na sva usta pljuvao al vremenom covjek sazna neke stvari i prodje ga ona gorcina i skonta da je Luka odradio (obzirom na okolnosti) sasvim dobar posao i da je takticki i znanjem jedan od boljih trenera u regionu ali da ce vazda nositi taj epitet chokera i luzera. Ona Buducnost od kako je on preuzeo je bila mozda jedna od najboljih napadackih ekipa u ABA zadnjih godina. Sad je ja mislim nedje u Japanu ali mislim da i on zasluzuje 2 sansu nedje.
                            Можеш ли поделити са нама о каквим се околностима радило?
                            Лука је нас победио у Пг, победио је Цедевиту нешто убедљиво у Загребу.Онда се десила та Мега, мени нејасна.

                            Comment


                            • Neki od glavnih igraca su vec bili poceli da prave planove za sledecu sezonu i da pregovaraju preko menadzera koliko ce traziti da igraju naredne sezone za Buducnost jer je precutno bilo poznato da bi nosioci bili zadrzani naredne sezone ako se dodje do finala koje je stalno izmicalo i tamo se odigra bar konkurentna serija.Neki od tih igraca su chokeovali, neki su odigrali ispod onoga sto su pruzali citave sezone i Luka se nije najbolje snasao u svemu tome. Kad se uzme u obzir da je Danilo Nikolic odigrao mozda najkonstantniju svoju sezonu uz Ivanovica koji je standardno bio dobar i Zagorca koji nikad vise nije ponovio nista priblizno onome sto je odigrao u seriji vs Buducnosti (i dalje sam ubjedjen da su njega draftovale te 2 utakmice i da tesko da ce nesto slicno ponoviti ikad vise), dosta se tu faktora poklopilo sto je uslovilo da Mega na kraju (zasluzeno) slavi.Na kraju su te utakmice bile i dalje neizvjesne obzirom da je Buducnost igrala kriminalno, sto dalje govori koliko je napadacki potentna ta ekipa bila, na kraju je sve stalo u nekoliko poteza koji su odlucili seriju.

                              Comment


                              • Originally posted by MrTwister View Post
                                Neki od glavnih igraca su vec bili poceli da prave planove za sledecu sezonu i da pregovaraju preko menadzera koliko ce traziti da igraju naredne sezone za Buducnost jer je precutno bilo poznato da bi nosioci bili zadrzani naredne sezone ako se dodje do finala koje je stalno izmicalo i tamo se odigra bar konkurentna serija.Neki od tih igraca su chokeovali, neki su odigrali ispod onoga sto su pruzali citave sezone i Luka se nije najbolje snasao u svemu tome. Kad se uzme u obzir da je Danilo Nikolic odigrao mozda najkonstantniju svoju sezonu uz Ivanovica koji je standardno bio dobar i Zagorca koji nikad vise nije ponovio nista priblizno onome sto je odigrao u seriji vs Buducnosti (i dalje sam ubjedjen da su njega draftovale te 2 utakmice i da tesko da ce nesto slicno ponoviti ikad vise), dosta se tu faktora poklopilo sto je uslovilo da Mega na kraju (zasluzeno) slavi.Na kraju su te utakmice bile i dalje neizvjesne obzirom da je Buducnost igrala kriminalno, sto dalje govori koliko je napadacki potentna ta ekipa bila, na kraju je sve stalo u nekoliko poteza koji su odlucili seriju.
                                Baki, a sto mislis da to ima nekakve veze sto je Coki dobar sa Zalizanim, a Igor je Miskov agent?
                                Kao sto si si sam napisao, ako mu je zelja da napreduje, da ide na stepenik vise, to je sigurno Crvena zvezda, a ne neka ekipa koja se bori za opstanak u Nemackoj.
                                Elem, ako ga budemo trazili i nudili mu ugovor, ne verujem da bi to odbio.
                                Jedini kamen spoticanja moze biti Covic i njegovo mesanje u selekciju i ostalo(a tako ce i biti ako do toga dodje, nazalost).

                                Edit: Citirao sam pogresan post, ali, nema veze.

                                Comment

                                Working...
                                X