Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je najgore nama bi na ovaj roster jankovic odlicno seo, ali to ne umanjuje cinjenicu da je retard

    Comment


    • Da podsetim, treba obratiti pažnju i na reakciju naše klupe u tom trenutku. I to nešto govori valjda.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Janković je meni lično omiljeni igrač iz prošle sezone, video sam u njemu igrača koji ima najveći upside i nadao sam se da će poboljšati cifre ove sezone, to što je igrao realno mršavih 13 minuta prosečno ne opravdava ipak na kraju balade mizerne procente šuta.
        Veliki problem mu je bio decision making u napadu, iz ove perspektive mi izgleda da mu ne odgovara previše kontrole u igri, jednostavno je takav karakter da moraš da ga pustiš da igra, i po cenu grešaka koje pravi, ali uz dobre, uspešne poteze pumpa samopouzdanje kao niko drugi u ekipi, čak sam ga video kao nekog ko može da povuče tim sa svojom energijom.
        Očekivao sam se da će kod Tomića to imati ove sezone, videćemo kako će se sve završiti.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sve si u pravu, ali da li je njegov upside toliki da mu dopustiš da "divlja"? Ja mislim da nije. Ako smo trebali nekog da pustimo da se indijaniše to su naši klinci Boriša ili Radanov, makar i u FMP-u, ako ne u Zvezdi, pa da sada imamo u njima dvojici nešto ozbiljnije i upotrebljivije igrače. Ili ne, ako ne iskoriste te silne minute i lopte. U svakom slučaju znali bi na čemu smo.
          Janković je tip igrača koga moraš da kontrolišeš, da ne bi naudio ekipi na terenu, a vidimo i van terena. Da se uvodi postepeno u sistem, dobija sve veću minutažu i ulogu. Ima potencijal da bude dobra, moderna streč čevorka u napadu i solidan korektor u odbrani. Može da skoči, da istrči tranziciju, da unese energiju i da podigne publiku, kao što si napisao. Toliko o lepim stvarima, one druge su očigledno prevagnule i tu nema više šta da se priča. Možda vreme pokaže da li smo na dobitku ili gubitku ako ode iz Zvezde. Idemo dalje.

          Comment


          • Neko je prokomentarisao da su na prethodnom tajm autu u tom derbiju naglasili da je najbitnije da ne padnu na eventualne provokacije jer je Novica već nešto gestikulirao ka našoj klupi.
            Potpuno ispravno...vodimo u tom trenutku, oni izgledaju dovoljno bespomoćno i samo treba još par minuta sačuvati loptu i hladnu glavu.
            Iskreno, Janković nije ni stigao da odreaguje na guranje Andrića ali preventivna i preterana reakcija Laze i klupe je sve rekla...(kao da je Jankela u najmanju ruku već zamahnuo stolicom).
            Taj sitan gaf u veoma bitnom trenutku utakmice pokazuje da je igrač ,,Janković stepena pouzdanosti" bio u igri samo zato što nismo imali drugog izbora...ili ludi Jankela ili štetočina Bjelica.
            Last edited by Wingwalker; 18-08-18, 21:28.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Da podsetim, treba obratiti pažnju i na reakciju naše klupe u tom trenutku. I to nešto govori valjda.
              Ajde da onda budemo pošteni do kraja . Janković uopšte nije kriv za početak incidenta ...Andrić je nekoltrolisano izbacio Lazu u aut ... Janković je došao da podigne Lazu i zakačio sa Andrićem. Onda dolazi Novica , gura Jankovića i tu počinje ozbiljan konflikt...Laza , po meni , pregrubo reaguje ...Onda dolazimo do toga o čemu ti pričaš .Bio sam u hali , jako bliziu naše klupe i sve video jako dobro . Ne sećam se da sam video nešto slično ali sada posle ovih dešavanja oko Jankovića, sve izgleda mnogo jasnije

              Comment


              • Ne govorim ni ja da je Janković započeo incident, govorim o tome kako su naši igrači reagovali na NJEGOVU reakciju, a ta reakcija je bila otprilike - ne daj ludaku da sve razjebe.

                Dakle, očito da ga je kolektiv doživljavao kao incidentnu ličnost. E sad, što je on uvređen zbog toga, poput Mehmeta Mehe Krljića na blogu "Cveće zla i naopakog" - "u pravednom gnevu koji se rađa u čoveku kada shvati da je u pravu a da je ostalih pet milijardi ljudi sišlo s uma", to je jbga njegov problem, prvenstveno, i teško da iko drugi može da ga reši, opet, sem njega samog.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Oni su tako reagovali ne toliko zbog njega, nego su uvek igrači na klupi hladnije glave od onih u igri i bili su svesni da se izazivaju provokacije iz čiste nemoći, poslednji potez kojim bi ovi preveli vodu na svoju vodenicu, čine su inače bili skloni u istoriji, naročito u poslednjih 15-20 godina.
                  Nažalost, često su razni naši igrači nasedali na te provokacije, i baš zbog tog negativnog iskustva, i želje da borba ostane u sportskim okvirima, jer u tom slučaju nisu imali šanse je bila ta reakcija klupe. Malo to veze ima sa Jankovićem.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • O čemu se ovde priča,manite Jankovića bolida on je bivši a uostalom ko ne zeli da ostane neka ide i to je to!od njega ozbiljan igrač nikada biti neće zapamtite to

                    Comment


                    • Good news?

                      http://kosarka.hotsport.rs/2018/08/1...ato-zbog-cega/

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Danga na 3, Stratos na 4? Deluje ok ako bi Danga bio spreman da iznese 15-20 min. celu sezonu, ali...

                        Comment


                        • Danga na 3, Stratos na 3, Janković i Faje na 4, Davidovac 3/4.
                          Last edited by dekkard; 19-08-18, 08:12.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            20% smo jači ako Danga ostane. . .šta se dešava sa Antićem?

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Svaka cast za ovog "novinara" . Pokupio vesti sa svih foruma i plasirao vest.

                              Cudi me kako jos Dericka Browna nisu jos doveli kod nas ili sam propustio tu ekskluzivu.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Svaka cast za ovog "novinara" . Pokupio vesti sa svih foruma i plasirao vest.

                                Cudi me kako jos Dericka Browna nisu jos doveli kod nas ili sam propustio tu ekskluzivu.
                                Pusti daktilografe , čujem da je odlična atmosfera na pripremama.Posebno su igrači zadovoljni Lukmanom

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X