Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koj ti je taj Makovic?

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Koj ti je taj Makovic? [emoji3]
      Jedan jedini Stiven Markovic [emoji23][emoji23][emoji23]

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Jedan jedini Stiven Markovic [emoji23][emoji23][emoji23]

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Pa on je FA (vec 2 godine ), jos domaci igrac.
        Covicu reaguj!!!

        Comment


        • Jedan jedini

          Comment


          • Dokle se stiglo u pregovorima sa Aleksom Avramovicem?

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Dokle se stiglo u pregovorima sa Aleksom Avramovicem?
              Do Trsta otprilike...

              Comment


              • Ne znam, po meni bi uzeo jos kvalitetnog PG za 150k..em Avramovic kosta bar toliko a njegova realna vrednost nije ni blizu toga, a i nije bas plej....Bolje se dovede neki dobar NCAA igrac, mlad, zeljan paznje i ucenja..i da ima relativno limitranu ulogu. Avram je dobar ili neki Rebic itd..posto ne vidim puno prostora na parketu za novog back up-a...ali kako se gazda naostrio na ove insajdere i pusta lazne price..ocekujem nekog opasnog hebaca na mestu back upa...

                Realno, ovaj tim u cenovonom rangu prosle godine, koji opet u cenovno jaci od svakog DR tima...Ne mozemo poredi ovi i proslu godinu iz ovog ugla...mozda mozemo poredjivati iz ugla prosle godine i ovog vremena...

                Dobro je pitanje,sta je to promenilo Tomica da ne dodje u EL klub, vec u EC...ja bih rekao budzet ali i neka underdog uloga...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ma da.
                  Tomic je mogao da bira EL klub, ali se odluzio za EC zvezdu zbog budzeta.
                  Hahahahahaha

                  Comment


                  • Dobro Jimi,zbog cega je onda sad dosao...Ziv nisam da cujem tvoju filozofiju...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Ma da.
                      Tomic je mogao da bira EL klub, ali se odluzio za EC zvezdu zbog budzeta.
                      Hahahahahaha
                      Mislio je na proslogodisnju ponudu Tomicu koju je odbio a tada smo igrali EL.

                      Comment


                      • Ja sam cuo da je on prosle godine isto bio dogovoren, ali smo pregovarali sa nekim jaacim imenima i dok smo cekali odgovore ovaj je u medjuvremenu odlucio da ostane.
                        Mozda mu i ovako vise odgovara, da pocne sa slabijim takmicenjem, ali i ambicioznim i velikim klubom koji ima za cilj osvajanje trofeja.
                        Perperoglu ce mu biti produzena ruka na terenu, a i u svlacionici. Kazu da je sjajan karakter.
                        Baron je rekao da mu je Tomic u razgovoru sa njim rekao da ga prati dugo godina, Faye dosao iz Grcke itd...
                        Svakako, da se Cova pita oko pojacanja kao prethodne sezone, Tomica ne bi videli u klubu. Vrlo nezgodan covek.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ne znam, po meni bi uzeo jos kvalitetnog PG za 150k..em Avramovic kosta bar toliko a njegova realna vrednost nije ni blizu toga, a i nije bas plej....Bolje se dovede neki dobar NCAA igrac, mlad, zeljan paznje i ucenja..i da ima relativno limitranu ulogu. Avram je dobar ili neki Rebic itd..posto ne vidim puno prostora na parketu za novog back up-a...ali kako se gazda naostrio na ove insajdere i pusta lazne price..ocekujem nekog opasnog hebaca na mestu back upa...

                          Realno, ovaj tim u cenovonom rangu prosle godine, koji opet u cenovno jaci od svakog DR tima...Ne mozemo poredi ovi i proslu godinu iz ovog ugla...mozda mozemo poredjivati iz ugla prosle godine i ovog vremena...

                          Dobro je pitanje,sta je to promenilo Tomica da ne dodje u EL klub, vec u EC...ja bih rekao budzet ali i neka underdog uloga...
                          Nisam preterano pratio Aleksu Avramovica, ali je domaci igrac uvek sigurnija opcija od NCAA Amera. Ako u Aleksi ima materijala, onda je bolje njega potpisati na neki trogodisnji ugovor. Voleo bih da cujem nekog upucenog o vrlinama i manama ovog igraca, za koga svugde pise da je PG, smo ga forumasi krste u dvojku.

                          Comment


                          • Nisam ga nesto pratio da budem iskren, gledao sam nesto malo u Varezeu ali kroz maglu ga ne vidim na tom mestu...mali broj asistencija, puno sutira..gleda vise ka kosu toga se secam..gledam stat i odnos suteva na odnosu minuta u igri...i ne vidim to kao dobro za ovaj nas tim..Ok uloge se mogu menjati...ali meni to ne izgleda kao nesto da nam treba...Kad bih njega dovodio, uzeo bih ga mesto npr Dobrica..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Hahahaah Baron nam 37 sati putuje sa AirSrbija, da je na magarcu krenuo, stigao bi do sad. Ovo mu je odlicna skola za strpljenje, trebace mu.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Nisam preterano pratio Aleksu Avramovica, ali je domaci igrac uvek sigurnija opcija od NCAA Amera. Ako u Aleksi ima materijala, onda je bolje njega potpisati na neki trogodisnji ugovor. Voleo bih da cujem nekog upucenog o vrlinama i manama ovog igraca, za koga svugde pise da je PG, smo ga forumasi krste u dvojku.
                                Baron je vise plej od Avramovica.
                                On je u sustini kombo neki, a igra pleja iskljucivo zbog limita u visini.
                                Slazem see sa Losmijem, uopste ne razigrava saigrace i ne cini ih boljima. Pre svega skorer.
                                Baron bi recimo u ulozi pleja bio dosta bolji od njega, a na koledzu je igrao p'n'r veoma dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X