Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ja sam tako juce obavesten, ali Ragland ni u kakvim pricama nije bio. Ali moramo priznati da i mi smo prokleti kako se tako brzo razocaramo u igraca koji nam je upravo dosao. Ali idemo dalje, videcemo kako ce sve ispasti.
    Iskren da budem tesko da uzmemo vise stranaca,vec imamo 6 stranaca,i da neko dobije nas pasos ili da Odzo ode lupam,opet imamo dosta stranaca da bi doveli jos jednog na backup pleju.

    Comment


    • @ Manny
      ova tarantula ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        A sto da ne i Regland i Pefi?
        Zato sto nismo obili banku

        Comment


        • Хеби га, проклети тренер сам саставља тим!

          Comment


          • Ma koji pasos, za sta? Za KLS...hehe..svasta..Ok tim, ja sma ocekivao mnogo gori strucni stab i igrace da budem iskren..Malo ovde filozofirate da budem iskren skroz...

            Ne znam sta bi vi..Pefi realno treba pola milke da se plati..onaj mali kepec iz Milana sigurno nije bolji od ovog kepeca iz Rusije..

            Meni skroz ok, bice lepo gledati ovaj tim..Ojo ce da masakrira obruce, Baron isto samo iz suta..Faye ce se se primiti...Ne znam cemu ova drama...ko hoce da gleda nasu decu, ima bus do zeleznika i to je to..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ma koji pasos, za sta? Za KLS...hehe..svasta..Ok tim, ja sma ocekivao mnogo gori strucni stab i igrace da budem iskren..Malo ovde filozofirate da budem iskren skroz...

              Ne znam sta bi vi..Pefi realno treba pola milke da se plati..onaj mali kepec iz Milana sigurno nije bolji od ovog kepeca iz Rusije..

              Meni skroz ok, bice lepo gledati ovaj tim..Ojo ce da masakrira obruce, Baron isto samo iz suta..Faye ce se se primiti...Ne znam cemu ova drama...ko hoce da gleda nasu decu, ima bus do zeleznika i to je to..
              Pitaj Covica za sta,on ce ti odgovoriti da zeli i domacu ligu i kup,a posto su nama od 6 stranaca koje smo doveli 5 u prvoj petorci a vidim da se prica o jos stranaca nema logike.

              Comment


              • Ovo je poruka Čovića seniora: "Nećete Fićka moga, nećete peja od 180 cm? Onda gledajte Reglanda od 182 cm."
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Za Tamis, partizane i nas drugi tim...itd..mislim stvarno.....da se ja pitam, igrali bi samo PO od 1/4 i kraj price..

                  Covic je svasta pricao u zivotu, tako da to nema tezinu neku, neke stvari prosto moras reci...itd..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • koje ce biti back up? da li insajderi smeju da se oglase?

                    Comment


                    • Ja sam kreten.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ja sam kreten.
                        Ajde Lazo, ako ce ti biti lakse nisam ni ja znao.. ) ne drami previse, skroz nebitno..evo bio si brzi za 30sekundi..mozes misliti..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ja sam kreten.
                          Ma nisi, sto, pa imao si najbolje namjere. Izlozili smo se kvalitetno, idemo dalje. Pregovori jesu bili, on jeste imao volje ali nije realno da neko prakticno da 500k da bi igrao za Zvezdu, pa ni ja to ne bih a volim je do groba.
                          Opusteno, bice ovo lijep tim, dobar je Tomic lik, ima znanja.

                          Comment


                          • Ako postoji opcija da se dovede strani bek ap plej, ja sam apsolutno za. Prica o prevelikom broju stranaca zbog KLS-a pada u vodu. To takmicenje za sobom ne vuce nikakvu korist po klub. Cilj je ABA i ako mi istu ne mozemo osvojiti dovodjenjem domacih igraca, onda stranci ol d vej.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Samo opuštencija navijamo i uživamo
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Evo kazu odbio finansijski jace ponude i dosao u Zvezdu jer mu se ciljevi poklapaju sa nasim. To samo znaci da idemo na titulu nema predaje! Volio bih i nekog dobrog pleja na bekup, sad je jasno i kakav profil pa nek nam je sa srecom.

                                Comment

                                Working...
                                X