Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Manny

    Nemoj me optuzivati za spinovanje i otkaci se od napada na mene.

    Ja nisam corav i lepo procitam ukupne budzete ovih klubova, gde lepo pise koliko u milionima Eur pojedini klubovi imaju ukupne budzete. Kada sam ja spomenuo u mom postu budzete za plate.

    I obrazlozi mi molim te gde od 8.2 miliona budzeta Asvela 2.6 miliona ode za plate sta i gde se ulozi ova razlika,

    Mi smo samo u jednoj sezoni probili limit od 3 miliona za plate igrace i to je u poslednjoj Radonjinoj sezoni ali nas ukupni budzet nije prevazisao kao sto sam naveo vise od 10 ovih timova. Govorim o ukupnim budzetima.

    Ako sam mogao sa Losmijem da izgladim odnose jer je bilo dobre volje sa obe strane, ne vidim kakav ti problem imas sa mnom. Tebi se ne mesam u skautiranju igraca, niti ih komentarisem da li su za nas ili nisu, ali molim te da me ne pravis budalom oko brojki i parama koje se vrte oko naseg kluba i gore pomenutih klubova iz Francuske.

    Comment


    • Pa cela polemika je i pocela oko toga ko ima koliko para za igrace:

      Originally posted by Šarac View Post
      Da li je moguce da ima ovde ljudi koji smatraju da je klub iz uboge i sirotinjske Italije ili Francuske platezno slabiji od naseg kluba?

      ...

      A sada ove pare koje se dobijaju staviti u istu ravan sa klubovima iz Italije i Francuske i dalje smatrajte da KKCZ treba i mora da kupuje sve sto se pojavi na trzistu pre tih klubova. To sto ti klubovi ne igraju u El je vec pitanje za njih zasto su pristali da sam Armani moze da igra u El a oni igraju po Cipiripi kao i mi.

      Ljudi lepo nasli egzaktne podatke po kojima Asvel izdvaja 2.7 miliona za igrace i strucni stab, a Strazbur 2.6 miliona. Takodje, nasli su i tabelu po kojoj je Miro Bilan najplaceniji igrac francuskog prvenstva sa nepunih 28k evra mesecno. Ne izdvajamo ni mi manje za igrace i strucni stab, stavise, nama su najplaceniji igraci po pravilu imali vise od ovih 28k mesecno.

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        Batali to, džaba krečiš ...
        nego, radi li riba vataš li šta
        Sad dosao sa Gipsy Kingsa, mahale su bulje svuda a i ja sa njima

        Klasika, uvek u Bugarskoj se nameracim na snajke tanke u pick igri

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          @ Manny

          Nemoj me optuzivati za spinovanje i otkaci se od napada na mene.

          Ja nisam corav i lepo procitam ukupne budzete ovih klubova, gde lepo pise koliko u milionima Eur pojedini klubovi imaju ukupne budzete. Kada sam ja spomenuo u mom postu budzete za plate.

          I obrazlozi mi molim te gde od 8.2 miliona budzeta Asvela 2.6 miliona ode za plate sta i gde se ulozi ova razlika,

          Mi smo samo u jednoj sezoni probili limit od 3 miliona za plate igrace i to je u poslednjoj Radonjinoj sezoni ali nas ukupni budzet nije prevazisao kao sto sam naveo vise od 10 ovih timova. Govorim o ukupnim budzetima.

          Ako sam mogao sa Losmijem da izgladim odnose jer je bilo dobre volje sa obe strane, ne vidim kakav ti problem imas sa mnom. Tebi se ne mesam u skautiranju igraca, niti ih komentarisem da li su za nas ili nisu, ali molim te da me ne pravis budalom oko brojki i parama koje se vrte oko naseg kluba i gore pomenutih klubova iz Francuske.
          Pogledaj Nasov odgovor i ne pravi se lud. Zna se o cemu smo pricali i gde je isla diskusija. Naravno nijednog trenutka nisi uvazio misljenje nikog drugog vezano za primanja igraca, jer ti se ne uklapaju u koncepciju koji si stvotio o tome sta je istina a sta nije.

          Sto se tice tvojih komentara, mozes samo da pogledas da ASVEL gradi halu od 12,000 mesta i da im je preko pola budzeta finansiranje kredita za infrastrukturu za halu, trening centar, youth academy i sve ostalo. I to je to. ASVEL bi imao budzet u rangu CZ da nema te izdatke. Plus ASVEL ce sledece sezone imati na nacionalnom nivou u Francuskoj najbolji trening centar i youth academy otvoren u Gerlandu, kampus za 400 studenata/sportista, trening centar za ASVEL + skola za ove sa kampusa. I na to sve dodaj i Arenu koju grade (kosta oko 45-55 mil eura).

          Nemam problem sa tobom kao osobom jer te ne poznajem, vec sa onim sta pises. Poenta je sto nijednom u diskusiji nisi pokazao zelju da bilo sta sto neko kaze sa strane uvazis kao mozda validno. Naprotiv ispraceno je cinicnim ili ironicnim komentarima cesto (kao recimo ovo svi ITA i FRA klubovi imaju vise para od Zvezde i sl.).

          Ukupni budzeti mnogo variraju, recimo u tom jebenom ASVELu cistacica prima kao recimo 5 zaposlena u KKCZ na nekim drugim i odgovornijim pozicijama verovatno. Plus oni imaju sigurno i vise ljudi u administraciji, kao sto sam rekao i bolji hoteli, uslovi puta itd itd. To sve ide u prilog tome da ce budzeti zapadnjih timova u totalu da izgledaju veci ali u parama koje se izdvajaju za same igrace i trener to jednostavno nije tako. I ono pun mi kurac da mi ljudi govore da mi nemamo para, a realno mozda 20-25 klubova u Evropi izdvaja vise para za prvi tim igrace i trenere vise od nas. Ako mi u tome ne mozemo da se snadjemo i nadjemo igrace, onda jebi ga.

          Sto se tice mog "scoutinga" koji to nije btw, vec samo forumsko zezanje za nas koji pratimo kosarku i igrace koje volimo. Ja apsolutno nemam ni zelju ni volju da se bavim istim, niti smatram da neko to shvata za ozbiljno. Tako da pisi sta hoces slobodno...

          Comment


          • Taylor u Klivlendu, Malik Pope u PAOK-u, Kenig u Mornaru ... a kod nas ništa novo.
            Last edited by kankkunen; 10-08-18, 10:14.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Kako ništa? Evo Fićko je oran za pripreme, ne može da dočeka da počnu.

              У четвртак увече преко Истанбула је дошао и Мајкл Оџо, а у петак у Београд стижу Били Барон и Стратос Перпероглу.

              Другим речима, све је спремно да Црвена звезда упали моторе и у понедељак крене са припремама за наредну сезону.

              Као по обичају, прва два дана од окупљања у првом плану ће бити тестирања, што значи да ће нови-стари кондициони тренер Александар Лукман водити главну реч.

              Док се од среде креће се са радом, а база ће бити дворана у Железнику.

              Какав ће бити даљи план припрема, као и колико ће црвено-бели имати утакмица до почетка сезоне, ће накнадно бити познато.

              Оно што је сада најважније јесте ко почиње припреме. Па тако поред поменутог квартета, од првог дана ту би требали да буду Бранко Лазић, Мухамед Фаје, Душан Ристић, Огњен Добрић, Стефан Јанковић, Никола Јовановић, Филип Човић и Алекса Раданов.
              Last edited by Laki21; 10-08-18, 10:25.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • E to nisam znao, lepe vesti ...
                verujem da je to privremeno, dok se ne potpiše ta dugo najavljivana mada, ko zna
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  E to nisam znao, lepe vesti ... [emoji3]
                  verujem da je to privremeno, dok se ne potpiše ta dugo najavljivana mada, ko zna
                  Zasto bi na pripremama bio neko ko nema Ugovor???????

                  Comment


                  • Preko veze....mozda poznaje ekonoma?

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Zasto bi na pripremama bio neko ko nema Ugovor???????
                      Da pitamo autora tog teksta, šta drugo.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • I tako su uspeli da mi sjebu dan...da su delije pametne, a i svi navijaci pa umesto zbog omica koji je pored toga sto je dobar decko i sjajan igrac, da lepo bojkotuju utakmice zbog filipa juniora

                        Comment


                        • Filip nije u planovima Tomica, ne znam koliko puta treba to napisati. Jedno je kada se sprdamo, ali ajde malo da budemo realni.

                          Comment


                          • Hapoel Jerusalim želi Feldina!
                            http://basketballsphere.com/hapoel-j...-zeli-feldina/
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Od tuge do euforije, roler koster opasan, samo da ne bude sad neka vest tipa Zvezda produzava iskusno krilo za osvojenom evroligom (keselj) foto+video

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post


                                PS

                                Ako neko ima pradedu vrača, sad je vreme da ga se seti.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X