Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Onaj spanac na Twiteru je napisao da nas je odbio Lazeric Jones
    Osrednji kvalitet,mislim da nam takav igrac ne donosi nista posebno

    Comment


    • Jel taj svojeveremno bio u Solnoku, kako li se već zvaše oni Mađari?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Jel taj svojeveremno bio u Solnoku, kako li se već zvaše oni Mađari?
        Jeste, ima rameni pojas, jak je..ne sutira mnogo za tri, tu je racionalan...ali opet nije taj nivo..Brine me ako smo ga uopste trazili...bolje tako da se izrazim..sa takvim nemamo sanse za titulu..bar po meni..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Taj je bio krš jbt...

          Ako se za to hvatamo, kuku & lele...
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Moguće da bi bio bekap

            Comment


            • Tim:

              1.?/Avramovic?
              2.Baron, Dobric, Lazic/Feldin
              3.Davidovac, Peperoglu
              4.Faye,?, Simanic
              5.Zirbes, Ristic, Ojo?

              Nisam siguran vise za Teodora ili kako vec, treba nam opasan neki igrac...Pise Mocart da Dangubic ne zeli u Buducnost zbog CZ, ali to je prica poprilicno dugo stara....i neki respekt, ne znam sta se tu promenilo,deluje mi da ce on to odluciti sa SAS-om..mada i ne znam sto su toliko vezani za njega...

              Ima dosta tih amera za keca ali nema neki poseban kvalitet da budem iskren, da nam bude vodja...Meni je zao sto nismo vratili Voltersa itd...Od ovih nasih Avramovic je uradio nerealan drugi deo sezone ali nije ni on po meni bas plej, ali od nasih mi deluje najbolje..Vidim onaj Kendal Marsal poprilicno propao..Boyton je po malo divalj..bice tesko naci bas neko pakera...Mozda i nije lose resenje Presi ili Rendl...ovaj drugi je trazio 300k Cedeviti...mozda ih ozivimo...nisam pametan tu..Cak mi zao sto nismo ciljali Kalnietisa, nesto nisam siguran da ima u Asvelu ne znam kakve pare...Ima tu jos nekih igraca, ali mi ne deluju da mogu biti glavni igraci...a vremena je sve manje u principu..

              Onom Mekintajeru mozda ponuditi nesto masije ako ga skartuju iz NBA posto mislim da je na two way...Kazem Milano ce tesko pustiti da nesto ne platimo a to je vec prevelika suma,mada nemamo opcija puno na vidiku..
              Last edited by LosmiSK; 08-08-18, 12:06.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Da dodam na temu Sarac i ja , da smo resili potpuno nesporazum preko poruka. Nismo se razumeli,sad smo malo sire poprilicali i licnije i resili problem...Tako da nema tu vise nikakvih problema i takoce biti i u buduce. Ziveli
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Da dodam na temu Sarac i ja , da smo resili potpuno nesporazum preko poruka. Nismo se razumeli,sad smo malo sire poprilicali i licnije i resili problem...Tako da nema tu vise nikakvih problema i takoce biti i u buduce. Ziveli
                  Sto bi se reklo DONE DEAL

                  Comment


                  • Sarac, sta se desava u klubu? Nista ne javljas

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Sarac, sta se desava u klubu? Nista ne javljas


                      Cekamo skupstinu, turnir na Kritu, cekamo playa.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da dodam na temu Sarac i ja , da smo resili potpuno nesporazum preko poruka. Nismo se razumeli,sad smo malo sire poprilicali i licnije i resili problem...Tako da nema tu vise nikakvih problema i takoce biti i u buduce. Ziveli
                        Originally posted by Šarac View Post
                        Sto bi se reklo DONE DEAL
                        I bilo je vreme.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post


                          Cekamo skupstinu, turnir na Kritu, cekamo playa.
                          Neće nas biti tamo ove godine, igraće OLY, Uniks, Galata i Hapoel ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Neće nas biti tamo ove godine, igraće OLY, Uniks, Galata i Hapoel ...
                            Znam. zezam se , nego kao da ne znas da smo uvek cekali neku poziciju da popunimo odmah posle turnira na Kritu, da ne spominjem last cut u Nba itd.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Znam. zezam se , nego kao da ne znas da smo uvek cekali neku poziciju da popunimo odmah posle turnira na Kritu, da ne spominjem last cut u Nba itd.
                              Naravno da znam, razlika je u tome što smo prethodnih godina pozivani na taj turnir ... sve ostalo stoji.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Cekajte ljudi nije valjda da se ozbiljno razmislja o tome da nam faje bude startna cetvorka? Nadam se da je on zamena za jankovica

                                Comment

                                Working...
                                X