Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda je i on plaćen ko Janković.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ceka se odluka FIBE oko Jankovica.
      Ponovo cemo slusati objasnjenja Civica o zlim ljudima u FIBI kada bude raskinut Ugovor.
      Kako stvari stoje tako ce I biti jer Jankovic nije placan na vreme I aktivirana je raskidna klauzula, tako da ce on otici bez dinara obestecenja.
      Elem jos jedan ,,pametan,, potaz Covica.
      Najmanji problem je ovde odlazak Jankovica. Takav nam apsolutno ne treba u timu pa sve da Dzordan. Takav karakter je kancer za svaki tim.
      Problem su odlaski igraca beez dinara.
      Uskoro ocekujte I problem sa jesnim od najvecih talenata u timu kome se ne daje sansa jer igra jedan Covic, Enis I ekipa. Uskoro bi I on moga da zapali preko.
      Ja kapiram da je sve bilo OK, ne bi komsije ni gledale ovoga. Ne moze niko da me ubedi da bi za njega platili obestecenje i dali mu vecu platu. Ovako, ako je arbirtraza pokrenuta, ako mali bude slobodan, onda mogu lepo da mu ponude pare i da ga uzmu.
      Tako da nas problem nije obestecenje, jer ga realno ne bi dobili ni od koga, vec cinjenica da je Jankovic, ma kakav bio i ma kakva promaja duvala, prakticno jedina srpska cetvorka koja je dostupna za neke normalne pare.
      Te price, kao, ako ne obozava CZ neka ide su price iz proslih vremena. KK CZ mora da privlaci i zadrzava sto je moguce bolje igrace i da stvara klimu u klubu da se za njega gine. Ne zato sto je to KK CZ, vec zato sto je to klub koji se takmici, koji ima navijace, dobru atmosferu... igra EL (Boze zdravlja).
      Price o navijanju ostavimo po strani. Ako se spoje obe stvari, super, ali ako ne, gledaj kvalitet i potencijal, pa brusi (da ne kazem titraj i ugadjaj)

      Comment


      • Dileja moze da ide, takav bezmozgas je kancer svake ekipe.Na stranu to sto nije bio placen u dan kad je trebalo,to ne prilici ozbiljnom klubu, ali nije mnogo dao ekipi prosle godine. Svaki put kad je bio u igri smo imali ozbiljnu glavobolju, koliko se samo dugovalo Simketu,Jovicu i ekipi pa su ginuli za klub,ova dileja ima gastarbajterski sindrom nezrelog deteta i dzabe mu talenat,trovao bi ekipu.Zelim mu dobro zdravlje i kosarkasku karijeru za zaborav, bice "toplo" pozdravljen u svakom mecu protiv komsija ako ode tamo. Krucijalno pitanje je sada-koga dovesti umesto njega,a da se ne pretvorimo u legiju relativno jeftinih stranaca?

        Comment


        • Originally posted by Gudura View Post
          Dileja moze da ide, takav bezmozgas je kancer svake ekipe.Na stranu to sto nije bio placen u dan kad je trebalo,to ne prilici ozbiljnom klubu, ali nije mnogo dao ekipi prosle godine. Svaki put kad je bio u igri smo imali ozbiljnu glavobolju, koliko se samo dugovalo Simketu,Jovicu i ekipi pa su ginuli za klub,ova dileja ima gastarbajterski sindrom nezrelog deteta i dzabe mu talenat,trovao bi ekipu.Zelim mu dobro zdravlje i kosarkasku karijeru za zaborav, bice "toplo" pozdravljen u svakom mecu protiv komsija ako ode tamo. Krucijalno pitanje je sada-koga dovesti umesto njega,a da se ne pretvorimo u legiju relativno jeftinih stranaca?
          Cekace se oporavak Mitra do tada moze I Perperoglu na 4.
          Znam da zelimo zadrzati Dangubica pa cemo videti sta ce biti.

          Comment


          • Samo jos nesto da dodam. Malo dodje ovo licemerno i od nas, navijaca KK CZ, kao nece valjda Nenadic negde, pa Simanic, pa Radanov...
            Nego sta ce? Da sede na kraju klupe i gledaju kako NIKO, ali niko od njih nikada nije dobio sansu. Tu ne pricam o treninzima i cuvenim DR principima, vec o tome da se mlad igrac, za koga se procenilo da vredi, istrpi, izgubi neka utakmica.
            Ako su nam pobede vaznije, onda gospodo, da porucimo mladim igracima da beze od nas, da se razviju negde, a mi cemo ih onda kupiti / dovesti kao 'nasu decu' jednog dana kada budu imali 34

            Comment


            • vracaj bjelicu pod hitno! kakva smo mi komedija postali

              kojeg to makedonca bogi najvaljuje u kk?
              Last edited by NateHuffman; 07-08-18, 14:54.

              Comment


              • Pa Tiodora, ima MKD pasos..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Quincy Miller to play with Joventut Badalona
                  jbg ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Lepi pozdravi iz Banskog, scouting uveliko traje. Bugari izraziti suteri i Bugarke guzate s lednjom taktikom.

                    Za sada bilans je, jedan solo drk, dve pileshke snicle s kartofima, i minus 50 evra sto mi oteo neki Jermen na holdemu na boju.

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Lepi pozdravi iz Banskog, scouting uveliko traje. Bugari izraziti suteri i Bugarke guzate s lednjom taktikom.

                      Za sada bilans je, jedan solo drk, dve pileshke snicle s kartofima, i minus 50 evra sto mi oteo neki Jermen na holdemu na boju.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      Ugasi tel, odmaraj, upali 13.08. da vidis sta se uradilo. Mani se ledjne tehnike bugarkinja, obicno zaradis namjernu dok ih "cuvas".

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Cekace se oporavak Mitra do tada moze I Perperoglu na 4.
                        Znam da zelimo zadrzati Dangubica pa cemo videti sta ce biti.
                        To će Antic da pokrije,videćete

                        Comment


                        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            To će Antic da pokrije,videćete
                            Antić će da igra samo protiv KKP. Da pokrije Jankovića. Više manje minut i po procenjujem da bi Janković bio na parketu, a onda u tunel.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Lepi pozdravi iz Banskog, scouting uveliko traje. Bugari izraziti suteri i Bugarke guzate s lednjom taktikom.

                              Za sada bilans je, jedan solo drk, dve pileshke snicle s kartofima, i minus 50 evra sto mi oteo neki Jermen na holdemu na boju.

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                              River kontam bice bolje ..Aaaa svi na moru, do mene..ja ne mogu do Septembra nikako, ali bar me imate na forumu
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Koliko bi mogli prihodovati ako Jankovic dzabe ode u Partizan????
                                Pitam one koji razumeju tu Covicevu prihodnu stranu licnosti.

                                Comment

                                Working...
                                X