Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čisto sumnjam da ćemo mi biti atraktivni za neko "poznato" trenersko ime (domaće pre svega), kada se sakupi i ispliva sve negativno kao što jeste ove sezone, od ttrenera do predsednika...tako da naša očekivanja ne trebaju da budu previsoka.
    Moja želja koja je verujem ostvariva i dostupna a u svom CV-u ima vođenje i EL tima jeste Uvalin ili Pavićević, dva Mihajla, ovaj drugi je sa bratom dosta uložio u Mornar tako da verujem da nam je Uvalin najbolja opcija.
    Kada bi još predsednik uspeo da suzbije sujetu i da isključivo radi svoj posao imali bi nekakve šanse.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sasa Djordjevic

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Sasa Djordjevic
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Msm da to nema veze, u ostalom vise sam se bazirao na to kako on trazi max ozbiljnost od svojih igraca a nama je jedino to sada bitno.
          Ogroman je autoritet, marketinski magnet i dobar trener na duze staze. Mislim da bi imali obostranu korist.

          Comment


          • Ma, nema od Saleta nista, zbog mnogo faktora, a verujem da vecinu i sami znate...

            Comment


            • Po meni trener treba da bude aturitet, da drzi svlacionicu i slogu medju igracima. Da napravi jednu dobru hemiju a sa tim dolazi i do zaduzenja, ko kosi a ko vodu nosi. Kad je DR dosao u CZ mi nismo bili klub, tj tim...bili smo klub koji je teo na silu da nesto uradi...Za to je trebao proces ali i srece, ta sezona sa Jovicem, Kalinicem,Dzenkinsom,Bobijem,MW je najbolja sezona kluba po meni...Kako smo tempirali formu i odigrali 1/2 i finale ABA je za udzbenike...

              Ako ikada bude vodio klub kao npr Olimpijakos,moci cemo pricati za koji je nivo, nesto nisam siguran da su Paskval i Sveropulos nesto bolji treneri a imaju dosta iskustva i poprilicno su dobili sansu bez nekog posebnog CV-a dosta losijeg nego sto DR danas ima....kao i Laso i jos mnogi....


              Diskutabilno je pricati o kvalitetima trenera u Evropi, sve je do sanse i onda se vidi sta i kako...Balkanske lige je relativno lako osvojiti ali videli smo i slucaj ove godine kako pobija prvu recenicu i pocetak druge...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • gde si dekarde stari druze...ocemo li zajedno na jug da grmi?

                Comment


                • Lukic odlicno vodi Njizni. Bio bi dobro resenje samo pitanje je koliko je dostupan a i koliko znam veliki je Partizanovac
                  Medjutim, pokazao se kao fenomenalan trener. U Niznjem je bozanstvo. Doveo je tim iz druge lige do ucesca u Evroligi. Svake sezone ostaje bez najboljih igraca ali uspeva da poslozi odlicsn tim. Vrlo strog, zahtevan.
                  Pre par godina je na kosarkaskoj klinici drzao predavanje na temu ,,odbrana od pik end rola,,[emoji23][emoji23]
                  Verujem da Alimpije nije bio tamo.
                  Elem vidim da ima ugovor na jos jednu sezonu.
                  Last edited by Laza Kacanski; 14-05-18, 16:56.

                  Comment


                  • dobar trener, ali se degutantno deklarisao kao partizanovac. bas sam se razocarao kad sam gledao taj intervju. ja razumem da klinac od 18 godina se lozi, ali profesionalac da se tako deklarise. po meni je realniji sale djordjevic od lukica posle tog intervjua. za saleta bar znamo da je ciganin

                    Comment


                    • Da, Sale je navijac zvezde, ali je isto tako i legenda Mordora.

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Da, Sale je navijac zvezde, ali je isto tako i legenda Mordora.
                        Mordor? To bese u S.Stupanca?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Сало се у интервјуу са Срђаном Радојевићем декларисао као партизановац од малена.

                          Не би га волео за тренера, није оно што нам треба, а запалио би на прву бољу понуду.

                          Неко је написао да нисмо атрактивни бољим тренерима, али подсетимо се 2008. године. Чиме смо били атрактивни једном Светиславу Пешићу? Не треба се надати именима која продају ботови попут Тринкијерија, али добар тренер се може довести, ако неко то жели.

                          Comment


                          • Originally posted by Дијаз View Post
                            Сало се у интервјуу са Срђаном Радојевићем декларисао као партизановац од малена.

                            Не би га волео за тренера, није оно што нам треба, а запалио би на прву бољу понуду.

                            Неко је написао да нисмо атрактивни бољим тренерима, али подсетимо се 2008. године. Чиме смо били атрактивни једном Светиславу Пешићу? Не треба се надати именима која продају ботови попут Тринкијерија, али добар тренер се може довести, ако неко то жели.
                            Moze se dovesti dobar trener:
                            1. uslov

                            Na vreme.
                            2. uslov - da mu se niko ne mesa u posao.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Pesic je uvek voleo izazove...Meni je on dosta bolji od Zoca npr..Ono sto je on uradio sa nemcima i bosancima...je vece od svih EL od Zeljka...

                              Samo pregazilo ga je malo vreme, da je on potpisoa na 2-3g sa nama, a da se onaj ucio pa da ga prihvats..ovako smo se raspali...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Сало се у интервјуу са Срђаном Радојевићем декларисао као партизановац од малена.

                                Не би га волео за тренера, није оно што нам треба, а запалио би на прву бољу понуду.

                                Неко је написао да нисмо атрактивни бољим тренерима, али подсетимо се 2008. године. Чиме смо били атрактивни једном Светиславу Пешићу? Не треба се надати именима која продају ботови попут Тринкијерија, али добар тренер се може довести, ако неко то жели.
                                Istina i pri tome ne bih iskljucio ni neko zvucno ime, potrebno je samo da ima odredjenu dozu sadizma.

                                Comment

                                Working...
                                X