Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ma ko bre sirotinja? Daj 5 plejeva!!
    Daj Ficu umesto tih 5

    Comment


    • Šteta što nema brata blizanca (Pero nije jednojajčani).
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Ventspils View Post


        Centri: Pusten za dzaba/oteran, istekao ugovor, penzija, u procesu teranja.

        ...ali hit prelaznog roka i naša surova stvarnost.
        ne moš ih se nateramo ...soproštenjem od silnog skautiranja.

        Comment


        • Perperoglu u Zvezdi. Objavio zvanicni sajt kluba.
          Last edited by Laza Kacanski; 03-08-18, 17:35.

          Comment


          • pa kad čoveku ovako izložiš na tabli...transparentno.

            aj da si nam živ i zdrav i da te ne svlačimo sa parketa.

            Comment


            • Unicaja kupi Lesorta i kaze 600k smo mu dali,250k Zvezdi..ovde, eto dosao je ovaj grk..nije neki igrac..nismo imali para za skupog i mnogo poznatijeg.. iz Cedevite...on trazi milione da se naplati..a Peperoglu da ucini bivsem pomocnom treneru iz Olija...doce skoro za dzabe

              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dobro dosao Stratose, to nam je veterani koji hoce da igraju zbog poznanstva trenera, veliki igrac samo je upitna motivaciha znanje i iskustvo ima, nadam se i Fajeu gledao sam ga u Italiji dugacke ruke i ume da pogodi za tri takve krilne centre volim, plus jeftin je.

                Comment


                • E sad plej mora da bude bas brutalan..

                  Comment


                  • Videcemo sta ovaj potpis znaci,moguce dve varijante,da Danga ostane a Perpeloglu igra cetvorku kao sto sam cuo da ga Tomic tu zeli,ili da Danga deff ide a da ce doci Faye na 4.

                    Comment


                    • Originally posted by Maverick88 View Post
                      Videcemo sta ovaj potpis znaci,moguce dve varijante,da Danga ostane a Perpeloglu igra cetvorku kao sto sam cuo da ga Tomic tu zeli,ili da Danga deff ide a da ce doci Faye na 4.
                      Gde covek da ide ili ostane kada mu je istekao ugovor...To mi nikako nije jasno..i sta se tu konkretno ceka...da ga niko ne pozove, pa da ga uzmemo mi?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ljudovi,a ko bi mogo na keca da dodje,od slobododnih igraca,a da je u nasoj plateznoj moci.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Gde covek da ide ili ostane kada mu je istekao ugovor...To mi nikako nije jasno..i sta se tu konkretno ceka...da ga niko ne pozove, pa da ga uzmemo mi?
                          Iskreno cu ti reci naslusao sam se mnogo prica oko Dange i vise ni sam nzm zvanicno njemu onaj ugovor koji je objavljeno da je potpisao je istekao,ali svi koje sam pitao tvrde da on ima ugovor,kakav sta gde koliko,da li je to samo neki dogovor u saradnji sa SAS i Miskom da sedne sa nama na kraju sezone i prica pa ako nece da ostane onda ide ili sta je pojma nema zaista.Ja ono sto sam cuo jos pre mesec dana je da on nije zeleo ni da ostane kod nas ni da ide u Podgoricu posto su ga trazili,ali sta i gde ce pojma nemam.Znam da mu je uvek bilo u interesu i kada je dolazio kod nas da igra EL

                          Comment


                          • E do mojega. Eto nama Blejice umesto blejice. Samo što je na tri umesto na četiri.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Kad je Danga dolazio bilo je mnogo vise evroligaskih klubova, samim tim i praznih mesta za igrace.....suzila se baza a on sa povredama otisao nizbrdo. Meni lici kao idealna situacija za korigovanje kriterijuma i zelja.

                              Comment


                              • Koliko su pojedini razmazeni kad kukaju na sve. Nije dovoljno dobar to znate, a da li i koliko ima novca u klubu, to je nevazno. Eto vi kad moete bolje krenite od sebe, ako vozite auto od 5000 e kupite od 20 000e sigurno ce vas bolje sluziti.

                                Comment

                                Working...
                                X