Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema Sarca da ''potvrdi'' ove price...Polako..grk je nas, ali Faye je ok igrac ali ipak nije za nas renome mislim...Skroz nepotreban cak i da Danga ode, a nadam se da ce otici posto je povredjen non stop i genralno nije cigan u dusi i ne drzi ga mesto, verovatno i razocaran sto se nije naplatio...

    Iskreno, pojma nemam sta ovaj tim moze, kruto delujemo dole..ali ima jos vremena da se stvari promene..verovatno cemo imati nesto vise od ova 4 stranca, ja mislim bar 6...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Pejko View Post
      Postali smo mnogo uobrazeni,jbt...nama ni jedno pojacanje ne valja,sad da dodje Markanen,nasli bi mu zamerku...
      Meni se jedino Ristic nesto ne dopada,takvih igraca imas na stotinu u razvojnim ligama.
      Markanen? Pfff, nema igru ledjima i slab je u duelu. Nije za nas.

      Comment


      • Originally posted by Pejko View Post
        Postali smo mnogo uobrazeni,jbt...nama ni jedno pojacanje ne valja,sad da dodje Markanen,nasli bi mu zamerku...
        Meni se jedino Ristic nesto ne dopada,takvih igraca imas na stotinu u razvojnim ligama.
        Vidis Pejko da imas i ti svog..svi imamo po jednog ili vise Peperoglu je za nas nivo vise nego dobar igrac...i bice koristan...jos dobar plej i trojka i to je to verovatno...

        Ovo je forum i tu ne ocekuj mazenja )
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Do sad su sve pogodili ...
          http://basketballsphere.com/muhamed-...crvenu-zvezdu/
          Došo brat, jbg nije Đamil al dobro
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • http://basketballsphere.com/muhamed-...crvenu-zvezdu/

            Vidjecemo sutra Instagram objave ako je tacno

            Comment


            • Mimo svega, sto mislim da ne moraju igrati domaci..nego mi nije jasno zasta sluzi FMP....Treba napraviti neki film o ovom fenomenu sto se desava u ABA ligi i KLS-u..nisam siguran da ovako nesto postoji bilo gde..da dva tima u istoj ligi imaju isti budzet...i da je jedan drugom filijala...ako ima neko u bilo kom sportu, kontinentu neka napise...sad kad dodje i Rajs i ludilo

              To kazem posto od Simanica po ovome nista..cak ni Jankovic mi ne deluje mnog siguran..Jovanovic je bivsi sigurno...OD SVIH IGRACA IZ FMPA MI DOVEDEMO FILIPA COVICA..za KLS..mapetovci..sreca pa ima dva kluba, drzava izabere jedan pa jasemo...
              Last edited by LosmiSK; 02-08-18, 22:17.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pored Nikolsa na tacni ti uzmeš PerpeJebenogRoglua.

                Pa jbt.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Pored Nikolsa na tacni ti uzmeš PerpeJebenogRoglua.

                  Pa jbt.
                  Na tacni?Ta tacna kosta 350k minimum tako da ne bi rekao da je bas bio na tacni,plus je covek imao ponude iz Kine,od EL i dosta timova iz EC ,prosto receno bas je trcao kod nas da igra za sicu

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Pored Nikolsa na tacni ti uzmeš PerpeJebenogRoglua.

                    Pa jbt.
                    Polako Laki, Rajs će da popravi krvnu sliku, opuštencija
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • PG -
                      SG Lazic, Dobric, Beron, Feldine
                      SF Perperoglu, Davidovac, Radanov
                      PF Jankovic, Faye
                      C Zirbes, Ristic, Ojo

                      Huh, valja ovo utrenirati a pleja nema... Vjerovatno ce Feldin pronaci novi klub a mi cemo onda imati i najjaceg igraca na PG poziciji. Treba samo pazljivo odabrati.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        PG -
                        SG Lazic, Dobric, Beron, Feldine
                        SF Perperoglu, Davidovac, Radanov
                        PF Jankovic, Faye
                        C Zirbes, Ristic, Ojo

                        Huh, valja ovo utrenirati a pleja nema... Vjerovatno ce Feldin pronaci novi klub a mi cemo onda imati i najjaceg igraca na PG poziciji. Treba samo pazljivo odabrati.
                        Mislim da ce Bejron igrati drugog pleja sigurno bar 15 minuta

                        Comment


                        • Znaci Nikols po tebi kosta 350k a Peperoglu 200k cenim...) Mislim nidje veze. Ne znam cenu jednog i drugog za ovo leto..ali da sad Nikolsa traze EL timovi, Kina..deluje mi malo namazano da izvines ;)
                          Last edited by LosmiSK; 02-08-18, 22:33.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nema veze Simanic sa FMPom, sa njim se ili nije dobro radilo ili covek nema kapaciteta za nesto vece. U FMP se razigravaju igraci za Zvezdu ili za prodaju igrajuci u ABA liginaj gde skupljaju dragoceno iskustvo koje ne bi skupili u KLSu. Kroz FMP su prosli Lazic, Guduric i Dobric, sada Odzo a verovatno ce u nekom trenutku i Nenadic, dok se od Boldena ostvarila ne tako mala zarada. Ne funkcionise to skroz najbolje jer ima igraca kao sto je babyCho koji zauzima mesto nekom mladjem igracu, i sto je potrebno nekad dovesti i iskusniji igrac da bi obezbedili opstanak u ligi, pa se minutaza nekome od njih oduzima. Pitanje regularnosti je vec nesto drugo, ja to ne bi dozvolio ali ostali klubovi se nesto ne zale preterano. Cak je i Dule rekao da mu je to ok.
                            Last edited by mmajstor; 02-08-18, 22:34.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Znaci Nikols po tebi kosta 350k a Peperoglu 200k cenim...) Mislim nidje veze. Ne znam cenu jendog i drugog za ovo leto..ali da sad Nikolsa traze EL timovi, Kina..deluje mi malo namazano da izvines ;)
                              Toliko je trazio sokicima za ostanak za sledecu sezonu.Peperoglu nzm koliko kosta ali karijera mu je na zalasku kontam da je dosta spustio kriterijume a i zbog Tomica mislim da nece biti vise od 250k
                              Za Nikolsa je prica da ga traze dosta klubova,odigrao je solidnu sezonu,jedan glub iz EL i nekoliko EC,a reklno verujem da u Kinu i onako tamo moze ko god zeli da ide
                              Last edited by Maverick88; 02-08-18, 22:35.

                              Comment


                              • Originally posted by Maverick88 View Post
                                Mislim da ce Bejron igrati drugog pleja sigurno bar 15 minuta
                                Hoce da, ali nekako mi je on kombo bek, iako na mnogim sajtovima pisu Point Guard... Zato sam ga stavio na sg ali sam siguran da ce bar 10ak minita igrati rez pleja i vrtiti pik sa centrom koga Tomic izabere za taj period. Fin tim, potentan, odbrambeno solidan, iskusan, sad neki siguran plej i bice to ok.

                                Comment

                                Working...
                                X