Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Beron, Čović, Radanov,
    Lazić, Dobrić, Nenadić,
    Dangubić, Davidovac, Lazarević,
    Nikols, Janković, Apić, Boriša,
    Cirbes, Ristić, Odžo, Jovanović

    Jel vam to to?
    Pejdž, Tadija Tadić, Nikolić
    Pažin, Sani, Vanja, Gegić, Jovanović
    Zagorac, Čakarević, Si, Tanasković,
    Veličković, Gavrilović, Penava
    Gagić, Lendejl.

    Jel vam to to?

    Comment


    • Originally posted by blek hils View Post
      Pejdž, Tadija Tadić, Nikolić
      Pažin, Sani, Vanja, Gegić, Jovanović
      Zagorac, Čakarević, Si, Tanasković,
      Veličković, Gavrilović, Penava
      Gagić, Lendejl.

      Jel vam to to?
      Nije, tek ide zamena 10-12 igraca u toku sezone

      Comment


      • Menadzer Nikolsa je potvrdio kontakte sa Zvezdom.
        Sve to izgleda OK.Nikols, Cirbes, Baron. Medjutim sve su to igraci na godinu dana. Po meni neophodno je naci mladog pleja sa koledza I potpisati ga na vise godina. Nesto tipa Gosssa.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ovako blago pripit gledam ovog klinca Ollea u pola tri ujutro i ko neki ratni veteran dobijam neke flashbackove. Ajde necu odmah otkriti o kom se igracu radi u flashbackovima, da vidim dal ce jos nekom da padne napamet.

          Mali je 1999. godiste, IQ u vasioni.
          Gledao sam malog vec... Jel' kacio ovo neko ranije, ili sam i ja naleteo u besanim nocima?
          Lici malo na Kukija, ali je onaj bio krakatiji i talentovaniji. Sut lici na Bodirogin vise (meni).
          Ovakvu decu treba dovoditi (ako je moguce; uz promenu koncepta FMP-a). Ipak smo mi ime u kosarkaskom svetu (msm na Srbiju).

          Comment


          • Originally posted by Grof View Post
            Gledao sam malog vec... Jel' kacio ovo neko ranije, ili sam i ja naleteo u besanim nocima?
            Lici malo na Kukija, ali je onaj bio krakatiji i talentovaniji. Sut lici na Bodirogin vise (meni).
            Ovakvu decu treba dovoditi (ako je moguce; uz promenu koncepta FMP-a). Ipak smo mi ime u kosarkaskom svetu (msm na Srbiju).
            A Kuki je najtalentovaniji kosarkas svih vremena kod nas, niko da mu pridje. On je na 211 radio neverovatne stvari. Da je rodjen 15 godina kasnije, covek bi sada unistavao NBA.

            Olle je dobar momak, mnogo zna za te godine i bas je fajter i lider. Kako dize ekipu oko sebe, postavlja ih. Ulaz je zakon, moze da finisira na 100 nacina. Pegla se tamo po Svedskoj u prvoj ligi.

            Treba zgrabiti takvu decu i dovuci.

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Menadzer Nikolsa je potvrdio kontakte sa Zvezdom.
              Sve to izgleda OK.Nikols, Cirbes, Baron. Medjutim sve su to igraci na godinu dana. Po meni neophodno je naci mladog pleja sa koledza I potpisati ga na vise godina. Nesto tipa Gosssa.
              Da se ponovim i da citiram Ganca - dovesti dva pleja sa koledza ili G lige. Cirbes nece nista odigrati ako ne dovedemo nekog ko zna da vrti p&r. Navodno u onim analizama Baron je tu kao dobar... Ja bih ipak pravog pleja.
              Mislim da je krajnje vreme da prestanemo da trazimo po Evropi vec da gledamo preko bare. Verujem da bi i Kokoskov pomogao da ga neko pita za savet. O Marinu da ne pricamo. Sto da ne i PeJa / Divac.
              A i Manny je pisao da postoje agencije koje prate te klince. Platis, pa klatis. Vise se isplati dati tako 100k nego promasivati i znojiti se po EU sa proverenim igracima...

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Menadzer Nikolsa je potvrdio kontakte sa Zvezdom.
                Sve to izgleda OK.Nikols, Cirbes, Baron. Medjutim sve su to igraci na godinu dana. Po meni neophodno je naci mladog pleja sa koledza I potpisati ga na vise godina. Nesto tipa Gosssa.
                To je nas nekoliko pričalo i prošlog leta, al nije bilo razumevanja, čak ni na forumu ... potrebno je malo više hrabrosti, ziheraški pristup ništa ne znači.
                Treba gledati malo dalje i praviti tim za duži period, instant rešenja nisu dobra za nas.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  To je nas nekoliko pričalo i prošlog leta, al nije bilo razumevanja, čak ni na forumu ... potrebno je malo više hrabrosti, ziheraški pristup ništa ne znači.
                  Treba gledati malo dalje i praviti tim za duži period, instant rešenja nisu dobra za nas.
                  Upravo to.
                  Cini mi se da se pravi ad hoc tim bez neke buducnosti.

                  Comment


                  • Kukoc je igrao u najboljem timu svih vremena za sada u NBA i to je dovoljno valjda u Evropi sve osvojio pre nego sto su mu se sklonile bubuljice sa lica...dodirnih tacaka sa Bodirogom nema...

                    Opet napominjem da se Cova nece zajebavati sa juniorom i da ce mu Misko naci aganzman negde a cak mozemo da jedan deo akcije doniraj i dominiraj da posaljemo juniorovom novom klubu....poenta se lako shvati. Ako on ostane, dokaz da je Tomic nista od trenera i to je crvena linija koju za mene ne smeju preci...

                    Znaci, po meni jedan rasan PG u ceni od oko bar 350k...back up, moze i NCAA neki kojeg ceo probijati za onu tamo godinu.... moze Nikols..ili tako nesto da popuni 3/4 rupui ta osovina bi bila ksroz dobra za pokusaj napada na ABA ligu..Nista ne garantuje,ali garantuje da je nekom doslo iz dupeta u glavu.....Kec mora biti vodja na terenu i kraj price,a back up nista losiji za buducnost i da ima perspektivu...mlad rasan...

                    Tu se svaka prica zavrsava sto se mene tice i jedino tako ce dobiti moju podrsku....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      To je nas nekoliko pričalo i prošlog leta, al nije bilo razumevanja, čak ni na forumu ... potrebno je malo više hrabrosti, ziheraški pristup ništa ne znači.
                      Treba gledati malo dalje i praviti tim za duži period, instant rešenja nisu dobra za nas.
                      Prosle sezone smo igrali EL i imali smo imperativ osvajanja ABa lige pa donekle ima razumevanja za onakav roster.. Ova sezona je idealna za stvaranje mladog tima.. Na zalost, prilika je vec propustena dovodjenem veterana koji nikakvu razliku u igri ne prave

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Da se ponovim i da citiram Ganca - dovesti dva pleja sa koledza ili G lige. Cirbes nece nista odigrati ako ne dovedemo nekog ko zna da vrti p&r. Navodno u onim analizama Baron je tu kao dobar... Ja bih ipak pravog pleja.
                        Mislim da je krajnje vreme da prestanemo da trazimo po Evropi vec da gledamo preko bare. Verujem da bi i Kokoskov pomogao da ga neko pita za savet. O Marinu da ne pricamo. Sto da ne i PeJa / Divac.
                        A i Manny je pisao da postoje agencije koje prate te klince. Platis, pa klatis. Vise se isplati dati tako 100k nego promasivati i znojiti se po EU sa proverenim igracima...

                        Da ponovimo još jednom, za takvo nešto potrebno je imati skauting službu...

                        Ili makar čitati forum
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Млад плеј са колеџа ја мислим да би морао да се доведе поготово што међу домаћим играчима имамо велику оскудацију на тој позицији. Пошто се у ФМП ево већ 3-ћу годину доводе млађи играчи на позицијама под кошем (Болден, Оџо, Хамфриз, сада се спомиње и Рит) који би могли после сезоне у АБА да се наметну за Звезду и потпишу под повољним условима (Болден донео кеш, Оџо прешао у Звезду, видећемо шта ће бити даље) не видим разлог да се сличан сценарио не проба и на спољним позицијама, а пре свега на позицији плеја.
                          Наћи неког младог плеја и нек игра са Ускоковићем наредну сезону за ФМП, а ако се покаже добро онда имамо опцију за сезону 19-20 (ако буде баш погодак онда можда и од Јануара да се пребаци у Звезду).

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Da se ponovim i da citiram Ganca - dovesti dva pleja sa koledza ili G lige. Cirbes nece nista odigrati ako ne dovedemo nekog ko zna da vrti p&r. Navodno u onim analizama Baron je tu kao dobar... Ja bih ipak pravog pleja.
                            Mislim da je krajnje vreme da prestanemo da trazimo po Evropi vec da gledamo preko bare. Verujem da bi i Kokoskov pomogao da ga neko pita za savet. O Marinu da ne pricamo. Sto da ne i PeJa / Divac.
                            A i Manny je pisao da postoje agencije koje prate te klince. Platis, pa klatis. Vise se isplati dati tako 100k nego promasivati i znojiti se po EU sa proverenim igracima...
                            Hoce, ceo svet ce stati i pomagati CZ da sklopi tim..Na ovajtim neiskusnih igraca..idu iskusni igraci...Cak i da napravis mlad tim, nemamo mi sigurne pare i proces kao tim da te igrace zadrzimo...sluzimo za prodaju tj preprodaju igraca....Mozda bi oni to i uradili da znaju da ih Cox nece izblamirati sa parama itd...nije to bas vse tako jednostavno kako se cini i pise...

                            Ne budite kao partizani, kao mladi igraci itd..to ne vodi nicemu, posto sigurno nisi dovoljno pametan kao klub da pokupis neke mega talente itd....doduse ovi vise nisu ni mladi po 23-26 godina, je daleko od mladih a perspektiva im i nije neka....Zato kazem da se lose radilo sa nasim mladim igracima i eno Voje u Torinu npr..lose mu je ;)) a Ristic je i dosao samo zato sto neki klubovi nisu hteli platiti 150k + platu..inace ni njega ne bi videli..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Da ponovimo još jednom, za takvo nešto potrebno je imati skauting službu...

                              Ili makar čitati forum
                              Pa dobro nisu jednom pomenuli da se forumi prate...Čo mora da drži sve pod kontrolom.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Prosle sezone smo igrali EL i imali smo imperativ osvajanja ABa lige pa donekle ima razumevanja za onakav roster.. Ova sezona je idealna za stvaranje mladog tima.. Na zalost, prilika je vec propustena dovodjenem veterana koji nikakvu razliku u igri ne prave
                                Da, al smo promenili skoro čitav tim i stručni štab, finansije u kanalu ... sve je to nagoveštavalo da će uslediti pad, što je sasvim normalno u sportu.
                                Ne može ništa preko noći da se uradi, potrebno je vreme ... to ne mogu ni Barsa, Makabi ... naoružati se strpljenjem, pa polako.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X