Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma on je kod nas u prvom mandatu bio kao dete koje je pusteno sa lanca
    Gluposti koje su se pojavljivale, mnoge gluposti su i sakrivene. Ali opet ne znam da bi nam na ovakav nas sastav neki igrac bolje legao.

    Samo ta fizicka sprema. Ako je u stanju da moze da prodje pripreme kod nas(makar i polovicno) ja ne bi razmisljao. Bez obzira na BAT i na sve ostalo. Verujem da bi Tomic to mogao da iskontrolise koliko toliko.

    Onih 70k mu isplatimo da dodje na pripreme. Ako uspesno prodje pripreme onda jos toliko do kraja sezone i ruka ruci
    Pik njega i Cirbesa je malo savrsenstvo kosarkaske igre Na kome god da zakasnis za pola sekunde znas da sledi odvaljivanje obruca

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      On se nudi jer ga apsolutno niko ne zeli. O njemu se ne razmislja.
      Nisam siguran da bas ne razmislja, on verovatno ide na oprost onoga da mu se da sansa i neki sitni novci...Mi volimo da vracamo u zivot...ako Tomic trepne, ne sumnjam u ovakav ishod..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Tomas Robinson PF, bivsi igrac Himkija, znam da nije za nas roster ali me interesuje njegova cijena. Lupam gluposti, ako moze za 300k jasta je nego za nas roster!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Nisam siguran da bas ne razmislja, on verovatno ide na oprost onoga da mu se da sansa i neki sitni novci...Mi volimo da vracamo u zivot...ako Tomic trepne, ne sumnjam u ovakav ishod..
          Ti pratiš nemačku ligu pa me interesuje , šta se se zapravo desilo na relaciji Bamberg - Qwinsi?

          Kako je prošao lekarske preglede pre potpisivanja ugovora?


          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ti pratiš nemačku ligu pa me interesuje , šta se se zapravo desilo na relaciji Bamberg - Qwinsi?

            Kako je prošao lekarske preglede pre potpisivanja ugovora?


            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Nisam bas sto posto siguran ali mislim da je bio neprofesionalan i da je imao sukoba sa trenerom i/ili upravom..tako mi se cini iz prica njihovih navijaca..mada nisam sto posto siguran, znam da su bili razocarani sa njim... vise da je bio nespreman, rovit itd...
            Last edited by LosmiSK; 27-07-18, 18:56.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Akoje fit i hoce ozbiljnu kosarku, dao bi mu ugovor sa opcijom da mozeo raskinuti kad god hocemo ako se zajebava ili nije dovoljno dobar itd...taman videti u pripremama sta i koliko moze..sto da ne..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kod Kvinsija su problem povrede, nazalost.Ne igra ni u Portoriku.Ne vredi ni razmisljati o njemu.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Kod Kvinsija su problem povrede, nazalost.Ne igra ni u Portoriku.Ne vredi ni razmisljati o njemu.
                  Dzaba pises.

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Kod Kvinsija su problem povrede, nazalost.Ne igra ni u Portoriku.Ne vredi ni razmisljati o njemu.
                    Na povredu sam i mislio kad sam pitao Miloša kako je prošao lekarske preglede u Bambergu

                    Sećate se Traorea koji je trebao kod nas ali nije prošao lekarske preglede?

                    Zato mi je malo čudno da je Bamberg potpisao povređenog igrača

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • On je igrao prijateljske gotovo sve i bio jedan od boljih koliko znam. Tamo govore da je kasnio na treninge, nepripremljen, rovit sa povredama itd...da je bas bio samo povredjen ne bi otisao za portoriko vec bi ga i cekali itd..Nisam siguran, ali i po BG-u i ovako cini se da nije bas poslusan, Dejo je to nekako drzo, posle je istorija...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Aha, drzao je Dejo, pa mu je ovaj uoci utakmice sezone imao frku na splavu ili klubu, zaboravio sam vec.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Na povredu sam i mislio kad sam pitao Miloša kako je prošao lekarske preglede u Bambergu

                          Sećate se Traorea koji je trebao kod nas ali nije prošao lekarske preglede?

                          Zato mi je malo čudno da je Bamberg potpisao povređenog igrača

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Da je citav, nasao bi angazman u Avtodoru, Tofasu ili gde vec.
                          Ja sam napisao sta sam cuo i sto mi je jedino logicno objasnjenje zasto je takav igrac na kraju zavrsio u Portoriku.

                          Comment


                          • U Bambergu je bio potpuno fizički nespreman, zapušten ... to je bio glavni problem, u Portoriku nije igrao.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Da je citav, nasao bi angazman u Avtodoru, Tofasu ili gde vec.
                              Ja sam napisao sta sam cuo i sto mi je jedino logicno objasnjenje zasto je takav igrac na kraju zavrsio u Portoriku.
                              Ne sumnjam... verovatno od njega nema ništa ali ovo "takav igrač" vraća uspomene na ono što smo gledali kad je bio igrač kkcz , pa zbog toga neka , verovatno nerealna nada da je moguće , nešto što verovatno nije [emoji852]️



                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Tomas Robinson PF, bivsi igrac Himkija, znam da nije za nas roster ali me interesuje njegova cijena. Lupam gluposti, ako moze za 300k jasta je nego za nas roster!
                                On ti je petica, al džaba kad je stalno povređen ... igrač za Kinu.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X