Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    @ Victor BG
    Jbg, mislio sam da je Derrick Brown u pitanju ako si mislio na Milera onda OK ...
    Brown ce verovatno u Pao preskup je on za nas...Quincy je rekreativac vec 2 godine ni za FMP ne bi valjao nemojmo se sprdati...

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Nisi baš razumeo. Za one koji potpišu za neki evropski klub postoji odgovarajuća tema.
      Postoji i za bivse igrace, pa je ti nisi postovao.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Ako je taj bivši igrač potencijalni budući onda je sve u redu. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ako je taj bivši igrač potencijalni budući onda je sve u redu. [emoji41]
          Micic i Nedovic nisu potencijalni buduci igraci (osim ako ne mislis da jesu, onda je i Radonja potencijalni buduci). Zameras drugima ono sto sam radis.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Nisam ih spominjao ove sezone nigde van tema, osim ako nije bila neko poređenje ili nešto slično. Tako da se striktno držim topica.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Spominjao si ih na temi evroliga. Secam se Gudurica, Micica, sigurno je bio jos neko. E kao sto ti ne zelis da citas o prelaznom roku na ovoj temi, ne zelim ni ja da citam hvalospeve o ucincima bivsih zvezdinih igraca na temi evroliga. Ne secam se da li je bilo takvih hvalospeva i na ovoj temi, moguce je.

              Ako vazi pravilo da se pise na odgovarajucoj temi, vazi za sve.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Gudurić i Micić su igrači koji igraju EL, u tom slučaju mogu da biram gde ću da pišem.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ta tema je otvorena (bivsi igraci) da se ne bi gusile ostale. Pritom, ako se spominje/istice njihov ucinak jer su u pitanju bivsi igraci (a ne jer im prezime pocinje na G ili M), treba da se pise na temi za bivse igrace.

                  Nebitno, zivot bi svima bio lepsi kada se ne bi offtopic-arilo u svakom slucaju.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Ne da se ne guši, već sam često jedini koji piše na njoj.
                    Kako ima dve teme koje se tiču evropske košarke, svačiji je izbor da izabere da li će pisati na EL/EC temi, ako igrači igraju u tim takmičenjima ili na drugoj koja se više tiče vesti i transfera ili na temi bivši igrači ako oni ne igraju u Evropi.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ajmo kvinsaraa, jebte me, banujte me, ali pakujte tog milera momci!!!

                      Comment


                      • Chase Budinger, legit NBA 6th man, opasna pracka, pametan igrac, sta je s njim? Nije me nesto impresionirao u Baskoniji, mislim da moze mnogo vise.

                        Comment


                        • Trebao je prosle godine pred kraj prelaznog roka u Cedevitu ali je propalo u zadnjim sekundama..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kvinsi opet stavio sliku u nasem dresu na insta i dole pise back, sad dal stvarno ima necega ne znam...ali sumnjivo mi je sve to

                            Comment


                            • miller.jpg

                              Pa ovo vec nesto nagovjestava, obrati paznju na donji dio BACK

                              jel mogla manja slika?
                              Last edited by Victor BG; 26-07-18, 17:44.

                              Comment


                              • To isto i ja videh...sad dal se vraca u Zvezdu ili se vraca igranju kosarke ne znam

                                Comment

                                Working...
                                X