Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta cemo sa najavom Quincyja da dolazi kod nas uskoro? Niko to da prokomentarise?
    Za one koji ne prate, na laj chatu na poziv da dodje u Partizan, odgovor tipa nema sanse u Zvezdi sam uskoro, crveno-beli zauvjek...

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Sta cemo sa najavom Quincyja da dolazi kod nas uskoro? Niko to da prokomentarise?
      Za one koji ne prate, na laj chatu na poziv da dodje u Partizan, odgovor tipa nema sanse u Zvezdi sam uskoro, crveno-beli zauvjek...
      Jel ce da prodaje dresove u shopu? Ili ce da otvori novo krilo na Ortopediji zajedno sa Lukom Mitrovicem?

      Sve ostale varijante, ne hvala...

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ja bi ovog za drugu opciju
        A prvog iz filijale, normalno ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Paz 'vako, daj Simonovica na SF, vrati budalu na PF i nek zurka pocne. Mozda trofeja nece biti al zurka zagarantovana.

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            A prvog iz filijale, normalno ...
            Iskljucivo brat Briante da pokida ABA i Evrokup. Kao tarantula kad se spusti u stav

            Comment


            • Derrick Brown je u kanalu, ima ugovor sa Efesom koji ga ne želi u narednoj sezoni ...
              sve se namestilo za pregovore, mi 250 ostalo Turci i da ga vratimo na pravi put.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Kakve smo sreće, garant bi se potpuno raspao kod nas.


                Nego, gde je i šta radi Keva Džons?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Cek cek, salu na stranu, ozbiljno sad. Sta ako bude prica, ugovor sa Zvezdom al pozajmica FMP pa ako se dokaze do januara da se prebaci u prvi tim. To nije losa varijanta, win win za obje strane.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Cek cek, salu na stranu, ozbiljno sad. Sta ako bude prica, ugovor sa Zvezdom al pozajmica FMP pa ako se dokaze do januara da se prebaci u prvi tim. To nije losa varijanta, win win za obje strane.
                    Pa onda ovo posle bolda ... sve je stvar pregovora, menadžer mu je Rade Filipović sa kojim smo počeli da sarađujemo ...
                    al ne treba sad preterivati, FMP
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Ništa, znači Delaney. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ne znam zašto su pojedinci protiv toga da se Milleru da šansa kroz pripreme i treninge u FMP-u, low risk high reward. Dati mu neke smiješne pare jer ih nigdje drugo ni neće dobiti i ako se pokaže da ima šansu da se vrati na 30% onog što je bio zakucati mu neki dug ugovor bez PO.

                        Baš sam prošli vikend iskopao na kompu snimku protiv Reala u Pioniru, Dejan im tri puta u prvoj četvrtini zove blok Cirbesa Quincyu na lijevom laktu i svaki put siroti Ayon preuzima, a zapisnički sto samo čeka da li da upiše 3 ili 2+1. Mismatch mašina.

                        Comment


                        • @ Victor BG
                          Jbg, mislio sam da je Derrick Brown u pitanju ako si mislio na Milera onda OK ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Ne znam zašto su pojedinci protiv toga da se Milleru da šansa kroz pripreme i treninge u FMP-u, low risk high reward. Dati mu neke smiješne pare jer ih nigdje drugo ni neće dobiti i ako se pokaže da ima šansu da se vrati na 30% onog što je bio zakucati mu neki dug ugovor bez PO.

                            Baš sam prošli vikend iskopao na kompu snimku protiv Reala u Pioniru, Dejan im tri puta u prvoj četvrtini zove blok Cirbesa Quincyu na lijevom laktu i svaki put siroti Ayon preuzima, a zapisnički sto samo čeka da li da upiše 3 ili 2+1. Mismatch mašina.
                            Ceniš da to što se naša prethodna saradnja završila ružno nema uticaja, sve i da je najidealniji igrač?[emoji50]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Oprostićemo mu ružnu prošlost.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Povratak Simona bih i nekako svario, ali Luka i QMiller... ne hvala.
                                Nego, zna li se koje je igrače doveo Tomić? Barona? Nekako imam utisak da mu, da se išta pitao, ne bi bili prioritetni izbor ni jedan od naše trojice centara.

                                Comment

                                Working...
                                X