Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teodore, top overate igrac ove sezone u EL...po meni vredi maximum 200k i to mu previse...EC medium igrac max...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Odlican ako hoces da primis 100 koseva svaku tekmu. Kanal od igraca, pogotovu za te pare...

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Pa dovedes bekupa razlicitih karakteristika nek utegne probijanja... Theodore ima kliker a sad sto se nije cimao u odbrani toliko pa nije niko u Armaniju pa sto bi i on, mislim da bi uz kontrolisanu kosarku kakvu voli Tomic on bio +. Al dobro ja volim takve igrache ne mora biti najbolji fit za ovaj roster, al da zna 2vs2 zna, a nama je to must have sa 3 teskasa.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Momak je još jedan u nizu cirkuzanata rođenih za Armani i slične.
        Upariš njega i Feldina, pa sedi i plači ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Ide Feldeine. Gran Canaria ga hoce. Jutros objavili.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Upariš njega i Feldina, pa sedi i plači ...
            Makar bi ojadili kladionicu
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Suviše sitan da bi bio neki faktor u odbrani, Roch je za njega defanzivna zver. U napadu ograničen na ulaze, šut sa distance ispodprosečan.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Ide Feldeine. Gran Canaria ga hoce. Jutros objavili.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Ovog puta neću obznanjivati izraze sreće & radosti dok ne bude i zvanično.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Kakve smo srece jedini notar u Malagi je na godisnjem do 30. avgusta u ponoc.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Ovog puta neću obznanjivati izraze sreće & radosti dok ne bude i zvanično.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Nije valjda?

                      Jupi jupi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Odakle ta informacija za Feldein-a? I gde moze da se vidi ta potvrda?

                        Comment


                        • Originally posted by Gudura View Post
                          Odakle ta informacija za Feldein-a? I gde moze da se vidi ta potvrda?
                          Tebrex, ti si od juče na ovom forumu? Vidiš da je Cartoon Network dobio nezvanični topic.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Odakle ta informacija za Feldein-a? I gde moze da se vidi ta potvrda?
                            Feldin pregovara sa Gran Kanarijom.


                            Nebojša Čović
                            KK Crvena Zvezda, Mali Kalemegdan BB
                            24.07.2018

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Tebrex, ti si od juče na ovom forumu? Vidiš da je Cartoon Network dobio nezvanični topic.
                              Fox pokraden!!!
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Ne kontam sto toliko molite da ode, em je bolji od Barona+ igramo EC...da imamo takva dva strelca bilo bi fantasticno, mada onda nema mesta za Zagorca 2.0 Feldin kakav god da je, bio je najopasniji spolja sa Rochom i mogao je utrpati svakom..Cak i u bitnim mecevima je bio solidan..nije on kriv sto su drugi zakazali itd..Mislim da se ovde ocekuje cuda od igraca od 300-400k, kao da dolazi sam Dzordan...

                                Da nas je Ivanovic trenirao, preorali bi ABA ligu itd...meni je on ok, ali je skup to je jasno...tesko cete boljeg naci u sledecem periodu :P
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X