Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    A ko je rekao da granični NBA igrači nisu poželjni? Ali ovde se nisu raspravljalo o takvim nego o onima koji NBA nisu ni primirisali.
    Ajde ne bulazni. Pa okacio sam bar 10 igraca identicnog iskustva, two-way ugovor, nedraftovani, igrali G-League, i neku tekmu u NBA. Znas koliko sam takvih okacio? Svi su nazvani mackama u dzaku i sl.

    A ovaj je odjednom granicnim NBA igracom. Hahahhhaa, pa njega su pustili da igra jer je tankovao Phoenix da osigura prvi pick...

    Comment


    • Ponedeljak, divan dan za nove objave u 14h.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Ponedeljak, divan dan za nove objave u 14h.
        Nešto znaš ili samo ćutiš* o tome...

        * osećaš, slutiš...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ajde ne bulazni. Pa okacio sam bar 10 igraca identicnog iskustva, two-way ugovor, nedraftovani, igrali G-League, i neku tekmu u NBA. Znas koliko sam takvih okacio? Svi su nazvani mackama u dzaku i sl.

          A ovaj je odjednom granicnim NBA igracom. Hahahhhaa, pa njega su pustili da igra jer je tankovao Phoenix da osigura prvi pick...
          Daj samo jednog koga si predložio, da ih uporedimo pa da vidimo ko bulazni.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Ponedeljak, divan dan za nove objave u 14h.
            Nadam se da je ona objava gde se Feldinu poželi sve najbolje u nastavku karijere...

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Daj samo jednog koga si predložio, da ih uporedimo pa da vidimo ko bulazni.
              Niang, Brat Djamil, Jevon Carter, Ben Bentil, Briante Webber, Naz Mitrou-Long, itd itd...

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Bentil je u sezoni 17-18 igrao u france i spaniji.
                Malo je reci da je bio ocajan.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Bentil je u sezoni 17-18 igrao u france i spaniji.
                  Malo je reci da je bio ocajan.
                  Pitao covek ko su igraci slicnog profila predlozeni. Kako ce neko da odigra to je stvar mnogo fakyora. Otkud znamo da ce Peters da valja nekom kurcu u CSKA?

                  Isto je i da je dosao iz recimo Baskonije. Nema pravila...

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • A da uznemo na pozajmicu Pascola iz Armanija....ne racunaju na njega u ovoj sezoni? Cudan igrac sa magijom Milete Lisice.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      A da uznemo na pozajmicu Pascola iz Armanija....ne racunaju na njega u ovoj sezoni? Cudan igrac sa magijom Milete Lisice.
                      Pascolo se vraca u Trento kod Buscaglie...

                      Comment


                      • Jevon Carter je nerealna meta.
                        Malo je falilo da bude u prvoj rundi drafta, a sigurno ce biti u rosteru, makar kao defanzivni specijalista.
                        Djamil mi se ne dopada.
                        Uthoff je dosao u Zenit.
                        Interesantan igrac, a znam da je pre par godina bio skautiran od strane nekih ljudi koji su radili za strucni stab.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Pascolo se vraca u Trento kod Buscaglie...
                          Znam da je to bio dogovor, ali nisam siguran da je to jos uvek baceno na papir sa potpisom.

                          Comment


                          • Mali Karlo Uljarevic imao dobar U20 Euro i uzeli su srebro. Ove godine u Ciboni je dobio dosta minuta kao backup. Eto recimo on moze da bude primer kako treba ubaciti mladog igraca na toj poziciji.

                            Comment


                            • Mesate babe i zabe...Nama trebaju lideri ekipe..a neko koga cemo razvijati..ovaj ce u CSKA biti ko zna koja opcija, ako proradi postavice ga vise, ako ne sut karta kao Ayers npr...to je jasno...Bas EL klubovi ne rizikuju sa njima puno, videcemo Torino sta ce raditi itd..cak i ECklubovi ne vole rizik sa tim igracima i retko ko je lider u ekipi..Glupo je dovoditi igrace da ih razigravas kod nas,a da nisi siguran sta mogu doneti...Evo Cedevita dovela Cooka, koji je imao dobre partije u Oregonu,dokazao se u NEMACKOJ ligi )) i daj uzmi ga za relativno male pare, cenim 150k...mozda malo vise, mada sumnjam....

                              Da nemamo aspiracije za prvo mesto onda Da, ili da bude neki 4-5 opcija po meni ok...Ovako bi nas Buducnost samlela..moje misljenje bar..taj Bentil nesto sma gledao, ima nesto stofa, ali je odigrao blago receno uzasno...Da smo uzeli onog islandjanina, koji je isto igrao NCAA pa da kazem extra, momak ce pokidati u Albi...))
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nama prvenstveno treba odlican plej, ok nemamo bas novca za ovog iz Partizana ili nekog slicnog ali bar neki sa asistencijama u rukama, posto nam je centarska linija snazna ali spora.

                                Comment

                                Working...
                                X