Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Nije igrao.
    Decko ima kvalitet, zbog toga je i Laza napisao da bukvalno moze da bira klub.
    Zar on nije bio potpisao za Himki kada ih je vodio Ivanovic ali je oteran pre pocetka sezone zbog nediscipline???????

    Comment


    • Nisam za to znao, iskreno.

      Comment


      • @Manny
        slučajno nabasah na ovog momka, deluje mi "evropski" vredi li pažnje?
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          @Manny
          slučajno nabasah na ovog momka, deluje mi "evropski" vredi li pažnje?
          Problem je s njim je sto je samo jednu sezonu bio vodja ekipe, Melton, njihov prvi plej i vodja je bio suspendovan pa je uskocio McLaughlin. Tako da ne znam koliko je bio sistem a koliko on licno. Igrao mnogo kao dvojka takodje. Prilicno je kombo.

          Odlican plej za uptempo kosarku. Kida u tranziciji dodavanja pogotovu. Dobar sut, pre svega iz catch n shoota. Vrti pick dobro a i bio je dobar defanzivac bez obzira na visinu.

          Ono sto ne valja je kontakt igra u napadu, kao Rochestie kad ga tuku ne postoji. Ulaz uz kontakt i napad na obrucu slabi prilicno. Leva ruka takodje problem u dodavanju i drblingu, koja ga usporava.

          Inace za drugog pleja moze odmah, sa prilikom da napreduje

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Last edited by MannyCalavera; 22-07-18, 23:46.

          Comment


          • Slobodan je Nikola Radicevic

            A i Kalnietis.

            Comment


            • Kalneitis ce u Asvel.

              Comment


              • A i Radičević nije slobodan, jbg. [emoji57]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Evo CSKA doveo Alec Petersa, macka u dzaku prospect u najbogatijem klubu u Evropi

                  Imao 2-way sa Phoenixom prosle sezone

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    A i Radičević nije slobodan, jbg. [emoji57]
                    Ko uze njega?

                    A Fil Presi...jedan od najdovodjenijih Zvezdasa posle Pulena?

                    Comment


                    • Da ce se nesto posebno i usreciti sa njim i neće, no dok pogađa te trojke neće se niko žaliti.

                      Comment


                      • Originally posted by MrTwister View Post
                        Da ce se nesto posebno i usreciti sa njim i neće, no dok pogađa te trojke neće se niko žaliti.
                        Ma uopste nije stvar u tome ko je igrac, nego eto neki CSKA sa najvecim mogucim ambicijama ne bezi od toga da skine igraca koji ima samo NCAA iskustvo. Ali jebi ga Zvezdi treba Spanoulis recimo

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ma uopste nije stvar u tome ko je igrac, nego eto neki CSKA sa najvecim mogucim ambicijama ne bezi od toga da skine igraca koji ima samo NCAA iskustvo. Ali jebi ga Zvezdi treba Spanoulis recimo
                          I ako nekako može odigrati za nekih 150-200k

                          Comment


                          • Originally posted by MrTwister View Post
                            I ako nekako može odigrati za nekih 150-200k
                            Da, i Misko da plati Olimpijakosu buyout. A mi cemo to da prebijemo kad Bursaca iz FMP-a zavaljamo u Turk Telekom...

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Evo CSKA doveo Alec Petersa, macka u dzaku prospect u najbogatijem klubu u Evropi

                              Imao 2-way sa Phoenixom prosle sezone
                              A ko je rekao da granični NBA igrači nisu poželjni? Ali ovde se nisu raspravljalo o takvim nego o onima koji NBA nisu ni primirisali.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Ko uze njega?

                                A Fil Presi...jedan od najdovodjenijih Zvezdasa posle Pulena?
                                Oni koji znaju nešto malo više o košarci.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X