Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Litvanska liga 25/93 27% EC 13/33 39% Nemacka liga 36/126 27% FIBA 7/33 ZA TRI pre toga 27 liga 39 ec i tako dalje i tako dalje...Kad mu se spoji sut za tri iz svih sezona, tesko je iznad 30% na malim uzorcima jos i nagura, na vecim ide ispod 28%

    Kramer cak nije ni atleta, tj jak je fizicki ali skok itd..nema da kazes nabijen je pa relativno lako zavrsava ulaz..On ne da je ciglar nego ono, nedao Bog nikom, on cak ima 3-4 puta vise suteva za dva nego za tri, sto retko pokusava i to lose..

    Igra dobru odbranu, dobre kretnje ima i jak je ko bivo za njegovu visinu

    Ovom sto se smeje bolje da izbrise post da se ne bruka...dobar je i asistent, odbrana top, zna d aukrade i vuce do kraja.. gledao sam lika bar 50+ puta celu utakmicu...tako da se ovaj gore ne bruka bzvze..
    Svakako nije dobar suter, ali ima solidan izbacaj i nije brickmaster kao Craft, na to sam mislio. Gresis ako mislis da on nije dobar atleta, jako je dobar za Evropske uslove. Nije za neki NBA i slicno.

    Kod njega je sustina sto kad uzme loptu nema leba da je proda. Izuzetno nizak nivo turnovera, ali zato przi u kreaciji. Ja se ne secam skoro igraca na Eurocup ili Euroleague nivou da ima prosek od skoro 4 prema 1 asistencije prema izgubljenim loptama.

    Comment


    • Kolike je Marcus Williams imao procente za 3 u evroligi? Secam se onih nekih serija 0-7, 1-6 itd itd

      Comment


      • Ako hocemo nesto potpuno suprotno u smislu skillseta, slobodan je Dominic Waters. Preprosle je bio rezerva u Oliju, prosle je bio starter u Karsiyaki. On ti je klasican 50/40/90 lik za Evropske uslove koji pogadja odakle hoces. I cak je i solidan kreator (ne elite), i moze da razigra ekipu. E sada s druge strane lopte, tu je negde sa Rochestijem Mada je znao lepo da ga sakrije Oly.

        On nema ugovor vise u Karsiyaki, eto recimo moze on. Da bude po ukusu Loshmija.


        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kolike je Marcus Williams imao procente za 3 u evroligi? Secam se onih nekih serija 0-7, 1-6 itd itd
          Uh epsko ciglarenje 29.2% prve godine u Zvezdi. Kao povratnik, mislim da je 18.2%

          Comment


          • Kad je umetnost u pitanju tu statistika nema šta da traži ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Svakako nije dobar suter, ali ima solidan izbacaj i nije brickmaster kao Craft, na to sam mislio. Gresis ako mislis da on nije dobar atleta, jako je dobar za Evropske uslove. Nije za neki NBA i slicno.

              Kod njega je sustina sto kad uzme loptu nema leba da je proda. Izuzetno nizak nivo turnovera, ali zato przi u kreaciji. Ja se ne secam skoro igraca na Eurocup ili Euroleague nivou da ima prosek od skoro 4 prema 1 asistencije prema izgubljenim loptama.
              Slazem se da je dobra atleta, ali nije skocan to mislim, vise ima staminu, pa je nabijen...za takvu masu ima brzinu vise nego dobru i te lateralne kretnje..da ima dobru asistenciju, ALI MI DELUJE nekako cudno sa loptom, dogradio se tokom karijere to je sigurno, vise mi je delovao kao neka dvojka kombo..pa je na kraju presao na keca pre Evrope...mozda gresim...Ali kad udje ispod kosa, tesko ga zaustaviti nadje prostor uvek telom..bacanja solidna vec, i ta poludistanca nije bas losa...ali kazem ulaz najbolji deo napdacki seta,sa asistencijama gde ne gresi puno...

              Iskreno defanziva top, mada iskreno on ima izbacaj meni kao kamen da baca, los je suter, u rangu Krafta po meni manje vise..ajde nek je malo bolji...tu se mogu sloziti...

              Ne znam mislim da sam negde video u nekim vestima, bog sami zna da ostaje, a mozda i gresim...stvarno se ne secam ali sigurno sam video....da je ostao tamo

              E sad ))) Huls je virtuoz ove igre, nije shvacen u ovoj kosarci, ali njegova lakoca igre je neverovatno..i konacno je dosao do Vurcburga..nije dobio sansu na velikoj sceni, Vurc pravi dobar tim i nadam se i mislim da ce biti iznenadjenje ove godine u nemackoj )) zeleo sma ga u ABA al su ovi reagovali bas brzo i alal im vera imaju dobru skauting sluzbu, prave odlican tim po mom ukusu )
              Last edited by LosmiSK; 20-07-18, 13:36.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Slazem se da je dobra atleta, ali nije skocan to mislim, vise ima staminu, pa je nabijen...za takvu masu ima brzinu vise nego dobru i te lateralne kretnje..da ima dobru asistenciju, ALI MI DELUJE nekako cudno sa loptom, dogradio se tokom karijere to je sigurno, vise mi je delovao kao neka dvojka kombo..pa je na kraju presao na keca pre Evrope...mozda gresim...Ali kad udje ispod kosa, tesko ga zaustaviti nadje prostor uvek telom..bacanja solidna vec, i ta poludistanca nije bas losa...ali kazem ulaz najbolji deo napdacki seta,sa asistencijama gde ne gresi puno...

                Iskreno defanziva top, mada iskreno on ima izbacaj meni kao kamen da baca, los je suter, u rangu Krafta po meni manje vise..ajde nek je malo bolji...tu se mogu sloziti...

                Ne znam mislim da sam negde video u nekim vestima, bog sami zna da ostaje, a mozda i gresim...stvarno se ne secam ali sigurno sam video....

                E sad ))) Huls je virtuoz ove igre, nije shvacen u ovoj kosarci, ali njegova lakoca igre je neverovatno..i konacno je dosao do Vurcburga..nije dobio sansu na velikoj sceni, Vurc pravi dobar tim i nadam se i mislim da ce biti iznenadjenje ove godine u nemackoj )) zeleo sma ga u ABA al su ovi reagovali bas brzo i alal im vera imaju dobru skauting sluzbu, prave odlican tim po mom ukusu )
                Jesi ti svestan da je Hulls mozda najveci luzer u kosarci Ja ti garantujem da bi ga dobio u basketu, on bi nekada i promasio nesto ali ja tesko protiv njegovog defensa. Uz to sam prilicno siguran da bih ga rasplako posle 5 minuta trash talka

                Kakav je to pussy od igraca. Nesto u rangu Glen Big Baby Davisa

                Comment


                • E on je vec prica, cuvena generacija Meknil,Okaro ,Kohen, Hagins da lepi banane i on na kecu sa par solindih grka, sta su oni radili te sezone...ono j ebilo haos..domaci teren uf, goreli su...Onda su se raspali i ostali cak i Tadiji duzni 200k ) sad su smanjili pare skroz..ali vrhunska generacija bila tad...

                  Dobar igrac, ima smisla..mislim da je u Pinaru imao problema sa trenerom ili lovom ..a mozda i oba...mada nije moj tip pleja..iz te generacije sam vole Haginsa i Meknila
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Jesi ti svestan da je Hulls mozda najveci luzer u kosarci Ja ti garantujem da bi ga dobio u basketu, on bi nekada i promasio nesto ali ja tesko protiv njegovog defensa. Uz to sam prilicno siguran da bih ga rasplako posle 5 minuta trash talka

                    Kakav je to pussy od igraca. Nesto u rangu Glen Big Baby Davisa
                    Sad vec preterujes, strasan igrac...Gledaj Wurc sledece sezone, ima covek da plese po terenu i da ih uvede u PO
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Place mi se kada se setim cinjenice da smo White-a mogli pokupiti na visegodisnji za smesnu lovu, ali DR nece pa nece.
                      Mnogo smo izgubili sa tim procenama sto se igrackog kadra tice.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sad vec preterujes, strasan igrac...Gledaj Wurc sledece sezone, ima covek da plese po terenu i da ih uvede u PO
                        Sve sto cu reci, pogledaj tu facu.



                        Brate jednostavno znas da mu parketar jebe zenu dok on ispaljuje 500 trojki u dvoristu ispred. Jednostavno to je ta fora. I onda kad ti treba trojka na -5 i dva minuta do kraja, savije se u fetalnu poziciju i pocne da riga

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Evo jednog predloga. Chris Kramer iz Rytasa nema vise ugovor, tj. potpisao je prose godine na jednu sezonu. Covek je imao super sezonu u Litvaniji i cak je bio proglasen i za defanzivca godine. Uz sve to je timski igrac, 9 poena, 6.6 assista po mecu. U Evropi je vec 6-7 godina. Pre toga peglao u Oldenburgu. Nije neki vrsni suter, ali je solidan napadac. Defanzivac je odlican i dobar atleta, eksplozivan prvi korak i napada reket i kos cesto.



                          Ima tu i ovo kad je rastavio Pangosa na komade. Nesto slabiji od Crafta u tom pogledu ali bolji i krupniji atleta, i vrsniji napadac.



                          Mislim da imamo pare za njega, na visegodisnji...
                          Ima ugovor do 2019 te

                          Comment


                          • Dobar si nema sta, nasmejao si me ) Imam ga na instagramu, skladna i dobra porodica ) dobili i dete skoro ) ko zna cije a heheh...

                            Mislim da ima clutch...Bremen je bio samo los ko qrac prosle godine, igrao u Z timovima pa i pristini, ali on je na 45-50% za tri, meka ruka,lider na parketu...Videcemo sad u Wurzburgu, svidja mi se tim, imaju dobre igrace ove sezone...ima smisla ta tvoja prica, ali nije dokazana...Nadam se da ce te demantovati,a ja cu biti tu da te podsetim
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ima ugovor do 2019 te
                              Moze link. Ja sam trazio i sve sto sam nasao je da je potpisao za 2017/18 sezonu samo.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Moze link. Ja sam trazio i sve sto sam nasao je da je potpisao za 2017/18 sezonu samo.
                                Nacicu kasnije zvanicno

                                Comment

                                Working...
                                X