Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Cirbers je posle epizode u Bajernu mogao da dobaci do Ulma, Ludvigsburga ... nači, sve preko 250k je preplaćeno.
    Ma potpuno nevazo i da je 100k. On je potpuno mrtav kao igrac vec dve godine. I uz sve to apsolutno mu je neophodno da ima pleja koji je elite PnR igrac da bi uopste bio koristan.

    Ja tog pleja ne vidim na rosteru.

    Comment


    • Maik je mogao da zabode i neki ugovor u nekom manjem nemačkom klubu. Odlučio se ipak za domovinu. Dobrodošao! Obruči Pionira će se ponovo savijati pod tvojim kucanjima.

      Comment


      • Ako nam je Cirba u top formi znacio u Evroligi, valjda ce u ovoj formi biti dovoljan za Evrokup i ABA.

        Comment


        • Ma salim se malo. Na domacoj temi. Ubacio Cova u petu brzinu i ne misli da stane , dva igraca van dometa insajdera, radi se pakleno, sto je najgore po neke, nije kraj...Prstace izgleda na relaciji BG-Podgorica... cenim jos 4/5 i PG...mada kod Cove se nikad ne zna, krenuo je sad bez garda..ocito..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mora ludački plej da se dovede !

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ma potpuno nevazo i da je 100k. On je potpuno mrtav kao igrac vec dve godine. I uz sve to apsolutno mu je neophodno da ima pleja koji je elite PnR igrac da bi uopste bio koristan.

              Ja tog pleja ne vidim na rosteru.
              Naravno, čovek se posle Zvezde ne sastavlja, što u Makabiju, Bajernu, reprezentaciji ... valjda je došao na rehabilitaciju
              možda mu BGD prija, pa se malo trgne. To za pleja, pa ni Jović nije uspeo da ga razmrda.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • dje je dilejni,onomad se raspitivao za nas 😀

                Comment


                • Nisam ni ja baš zadovoljan potpisom Cirbija, u ovakvom kanalu nije bio ni kada je prvi put dolazio kod nas, previše zavisi od pnr-a, morao bi da bude brži za tu visinu... Ostaje jedina nada da mu naše okruženje toliko prija da će dati i 110% od svojih mogućnosti. Drag mi je, pa ne mogu da budem previše oštar prema njemu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mozda ne pruza partije koje je pruzao kod vas u proslom mandatu ali je i dalje vrlo dobar igrac. Utakmica sa Njemackom prije mjesec dana je to pokazala , gdje je odlicno odigrao svoje minute protiv Marjanovica i Milutinova. Na papiru imate najjacu centarsku liniju u Ligi. Cestitke.

                    Comment


                    • Moj me izvor ne laze

                      Comment


                      • Pisao sam i pre da je Laza najbolje obavesteni insajder na ovom forumu..To je jasno kao dan i skidam kapicu...sigurno ima jos koje imence ali dobro.. Slobodno i ovde proturi Lazo, neko ce pomisliti da si ovo ispisao pre 5-10 minuta )
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ma potpuno nevazo i da je 100k. On je potpuno mrtav kao igrac vec dve godine. I uz sve to apsolutno mu je neophodno da ima pleja koji je elite PnR igrac da bi uopste bio koristan.

                          Ja tog pleja ne vidim na rosteru.
                          Ja isto ne kapiram ovaj potpis bas iz razloga koje si ti pomenuo... Nakon KKCZ, nije odigrao nista. Mozda ce na kraju sve da se sklopi kako treba, ali sada 'centarska ekipa' ne izgleda bas nesto.

                          Comment


                          • Da bude jasnije oko datuma

                            Comment


                            • Ko te ćero hvali? malo taja, malo maja, malo i ja sama ...
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Uz kvalitetnog pleja koji razigrava , atleticnu 4 ili 3/4 i ostanak Dangubica i nase navijace, bice ovo jedna jako lepa sezona!!! :-)

                                Comment

                                Working...
                                X