Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maik se vratio [emoji123]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • OK. Posto se vratio Zirbes sada mora da bude potpuno jasno da nam treba jebeno kvalitetan plej. Sve ce otici u kurac ako taj plej ne moze da izvuce maksimum iz ovih centara i sutera koje imamo.

      Sto se tice Zirbesa, sta znam, uvek su mi smetali njegovi faulovi u napadau i slobodna bacanja. To mi onako bas islo na kurac. Takodje bas se gubio protiv atleticnih petica. Ove klasicne je znao da eksploatise, ali zato su ga jahali Veseli i kompanija...

      Comment


      • Covke legendo, znao sam da neces ispaliti! Pa ja sam srecan, apsolutna budala i pozitivac, pravi C i delija!

        Comment


        • Gledao sam skoro sve meceve Bajerna prosle sezone,zbog Jovketa pre svega,moram priznati jako losa sezona za Majka prilicno se mucio cele sezone.Buker je bio prvi centar Majk samo ulazio da ga odmeni bukvalno.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Zato mislim da bi prvo trebalo misliti o osovinama tima, a na osnovu do njih dovoditi sporedne igrace koji ce igrati u rotaciji i koji ce se uklopiti sa nosiocima. Malo je cudno da prvo dovodis zamene, a nakon toga glavne igrace (koji zavise od milion razloga).
            Super je to, samo za takve treba i najvise para, a po pravilu mi iste nemamo. Tako da se ne bih iznenadio da osnovne poluge dovedemo kada se ostali popune (kao i obicno)

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ne znam za ostatak foruma ali meni ova prica oko Tomica ima ozbiljnu konotaciju. Uprava je stvarno dobro radila ovih dva mjeseca a to se i vidi po potezima koje vuce. Ostala su jos dva-tri mjesta u rosteru, od igraca koji dodju bice jasno sta zelimo.
              Ma nije nista radjeno ;-). Jel' si zaboravio komentare na forumu... svi se pojacase, a ovi nasi nista ne rade...

              Comment


              • Vidim, pominje se i Luka Mitrović ... kud plovi ovaj brod
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Vidim, pominje se i Luka Mitrović ... kud plovi ovaj brod
                  Pa u kurac verovatno. Ako vrate i Luku, dovedu Markusa i Nelsona da pikaju pleja i Quincija recimo. Raspali bi se bukvalno. Ali bi bar srce svakog mega Delije bilo puno

                  Comment


                  • Pisao sam da ide all in i da je usla neka bolesna lova... mada ce Laza verovatno reci da ne kosta vise od 200k nije ni blizu gotovog..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Sada se juri cetvorka,dok pleja mislim da necemo skoro zavrsiti .

                      Comment


                      • Mislim da ce ona suprotna tema da se ugasi, i to veoma brzo
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Mislim da ce ona suprotna tema da se ugasi, i to veoma brzo [emoji38]
                          Opet provociras a?

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Odličan potpis ,verujem oko 300k,znači da Omic odlazi 100% a da kum Lazic ostaje 100%

                            Comment


                            • Cirbers je posle epizode u Bajernu mogao da dobaci do Ulma, Ludvigsburga ... nači, sve preko 250k je preplaćeno.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Odličan potpis ,verujem oko 300k,znači da Omic odlazi 100% a da kum Lazic ostaje 100%
                                Omic je vec otisao ovo samo moze da znaci da Lesor odlazi,posto ja koliko znam Odzo je vec potpisan Iskreno tesko da ima 300k prilicno losa sezona je iza njega i to ne samo jedna sezona nego mogu reci od one sezone posle nas prilicno lose je igrao svuda

                                Comment

                                Working...
                                X