Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andrija Gavrilovic je novi clan strucnog staba.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Nećemo da se sprdamo, Jaramaz je imao brojke u ABA pre povrede koje Rebić neće dostići za dva života vrlo verovatno.

      Sad, Jaramaza je povreda verovatno unazadila.

      Pored toga uz Gudurića je bio glavni šraf one šampionske naše omladinske selekcije, pogotovo u finalu kada je i Tejić odsustvovao.
      Nemojmo porediti igre prvog pleja Mege i trecu opciju Zvezde kroz statistiku. Rebic je divan decko, posvecen sportu i radu, onu utakmicu protiv Bayerna pamtim dobro, ima on u sebi dosta dobrog kosarkaskog iq sasvim dovoljnog za bekupa jednog EC tima.
      Meni se licno ne svidja njegov izbor ali to su cinjenice. Mani je ovde izvadio par PG odlicnih za nase prilike, Mayers ili Arci bi bili zlato u ovom trenutku a na prvog PG potrositi ostatak budzeta.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Jaramaz nikako nije Lebron za Rebrona. U najboljem slucaju su istih ili slicnih kvaliteta. Ovaj ima bolju fiziku i ulaz, dok Rebron ima veci IQ i bolji sut spolja. Sitne su tu razlike. Verovatno je neko do njih pred nasim vratima, mozda nije nijedan ali kao Evro kup tim, sigurno ne mozemo da biramo ne znam kakvog back up-a, posto Baron sigurno nije dosao da bude bilo kakav back up u nasem timu ...

        Oni imaju po 23 godine i kao PG se jos razvijaju, tako da imaju prostor za napredak, ne znam bas koliki ali ono...Mislim da smo se borili za Pefija, ali od toga nema nista sto mi je jako zao, dosao bi nam kao budali samar...
        Jeste Jaramaz klasa za Rebića

        Comment


        • Da ali nama trebaju igraci koji imaju potencijal da naredne sezone (ako ne i ove) napadnemo Buducnost. A sto i da sem igranja, ne napadnemo i osvajanje EC? Rebic nema taj potencijal.

          Comment


          • Kosarka je dinamican sport i kolektivni iznad svega. Tomic ima sansu da remontuje kompletan tim, ima cak i solidnih igraca pod ugovorom, ako se stranci uklope lijepo to moze biti timcina opasna. Ne mozemo sad da mjerimo induvidualne kvalitete kad je roster jos u izgradnji, meni da je neko prosle godine rekao da ce Gordic oduvati Lazica, zvao bih mu policiju na gajbu zbog uznemiravanja i opasne gluposti, a eto desilo se da decko procvjeta.

            Comment


            • Granger neka dodje to je za nas i vise nego dobro rešenje!

              Comment


              • Zato mislim da bi prvo trebalo misliti o osovinama tima, a na osnovu do njih dovoditi sporedne igrace koji ce igrati u rotaciji i koji ce se uklopiti sa nosiocima. Malo je cudno da prvo dovodis zamene, a nakon toga glavne igrace (koji zavise od milion razloga).
                Last edited by mmajstor; 17-07-18, 10:02.

                Comment


                • Arci mislim da je vec potpisao za Virtus, ima dupli pasos tj. Italijanski i USA. Mayes je slobodan.

                  Kao i Melo Trimble

                  Comment


                  • Gavrilovic, opa..ovako jak strucni stab nismo imali nikada..bar ne na pocetku procesa. Dobar mig i singlazacija da se desava nesto krupno...Bar mislim da je tako, ovo je vec sad ozbiljna prica oko strucnog staba. Doduse malo zakasnela, ali bolje ikada, nego nikada...Dzile drz gace
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ne znam za ostatak foruma ali meni ova prica oko Tomica ima ozbiljnu konotaciju. Uprava je stvarno dobro radila ovih dva mjeseca a to se i vidi po potezima koje vuce. Ostala su jos dva-tri mjesta u rosteru, od igraca koji dodju bice jasno sta zelimo.

                      Comment


                      • Od ove trojice najradije bih voleo da vidim Grangera u Zvezdinom dresu. Najveće ime, najkvalitetniji igrač. Ima sve - ulaz, šut, najbolji je razigravač, odličan defanzivac, agilan na liniji dodavanja. Problem su te konstantne povrede koje ga prate.
                        Marković je role player kamenjar sa odličnom odbranom i solidnim pregledom igre, ali nije za prvu opciju u timu. Zizis - premator, Brose hoće da ga se ratosilja.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Nemojmo porediti igre prvog pleja Mege i trecu opciju Zvezde kroz statistiku. Rebic je divan decko, posvecen sportu i radu, onu utakmicu protiv Bayerna pamtim dobro, ima on u sebi dosta dobrog kosarkaskog iq sasvim dovoljnog za bekupa jednog EC tima.
                          Meni se licno ne svidja njegov izbor ali to su cinjenice. Mani je ovde izvadio par PG odlicnih za nase prilike, Mayers ili Arci bi bili zlato u ovom trenutku a na prvog PG potrositi ostatak budzeta.
                          Imao je i Rebron i dve godine status prvog pleja Mege, nemoj to da se zaboravi. Mada sad sam uporedio slične su im brojke, ali Ognjen kad gledam na mene ostavlja uvek veći utisak.

                          Šta se događa sa onim plejmejkrom što je igrao u Megi za vreme Jokića, što je imalo ludačke neke asistencije, mislim da mu je prezime na M....? Na šta on danas liči ?

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Od ove trojice najradije bih voleo da vidim Grangera u Zvezdinom dresu. Najveće ime, najkvalitetniji igrač. Ima sve - ulaz, šut, najbolji je razigravač, odličan defanzivac, agilan na liniji dodavanja. Problem su te konstantne povrede koje ga prate.
                            Marković je role player kamenjar sa odličnom odbranom i solidnim pregledom igre, ali nije za prvu opciju u timu. Zizis - premator, Brose hoće da ga se ratosilja.
                            Evo necu gledati google al pljuni me u gornju nepcu ako Markovic nema bolji % za 3p od Grangera u prosloj.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Evo necu gledati google al pljuni me u gornju nepcu ako Markovic nema bolji % za 3p od Grangera u prosloj.
                              Pljuno bi te Dekkard na keca...daleko losiji sut
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pefi je nesto najbolje sto bi moglo da nas snadje u ovom trenutku. Jedan od najzahvalnijih plejeva u Evropi.

                                Comment

                                Working...
                                X