Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo da vidim Rebića ponovo u Zvezdi, definitivno nije ništa manje kvalitetniji od ovih domaćih mlađih plejmejkera...

    Comment


    • Rebron, sunce ti jebem...

      Srbi pamte ko kokoške.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Rebron, sunce ti jebem...

        Srbi pamte ko kokoške.
        Vrh bi bio da ako dodje Rebron se skupe navijaci i da mu odrade grafit kao LeBronu u LA sto su skoro

        The King of Zeleznik

        Comment


        • Dajte nemojte da se sprdamo . . Kakav crni Rebic.. ja garantujem da je Fića bolji igrač

          Comment


          • Pa vecina je bila protiv Jaramaza zbog nedostatka kvaliteta. Po kvalitetu je on za Rebrona - Lebron. Drugi plej ce igrati najmanje dvocifreni broj minuta, a ako se govori o ispomoci tu su vec i Radanov i Davidovac.

            Comment


            • Rebic[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
              Mozemo se saliti ali preteraste ga.
              Last edited by Laza Kacanski; 17-07-18, 09:19.

              Comment


              • Jaramaz nikako nije Lebron za Rebrona. U najboljem slucaju su istih ili slicnih kvaliteta. Ovaj ima bolju fiziku i ulaz, dok Rebron ima veci IQ i bolji sut spolja. Sitne su tu razlike. Verovatno je neko do njih pred nasim vratima, mozda nije nijedan ali kao Evro kup tim, sigurno ne mozemo da biramo ne znam kakvog back up-a, posto Baron sigurno nije dosao da bude bilo kakav back up u nasem timu ...

                Oni imaju po 23 godine i kao PG se jos razvijaju, tako da imaju prostor za napredak, ne znam bas koliki ali ono...Mislim da smo se borili za Pefija, ali od toga nema nista sto mi je jako zao, dosao bi nam kao budali samar...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kao I svake godine unazad pokusava se dovesti jako ime na kecu.
                  Najveca zelja Covica je Markovic koji ima jos godinu dana Ugovor sa Himkijem ali Rusi ga ne zele tako da ce verovatno doci do raskida Ugovora. Naravno pitanje je isplata poslednje godine Ugovora jer Markovic ima preko milion.
                  Drugo ime koje je pominje je Grejndzer. Igrac kome je karijera u zestokoj stagnaciji. Misko bi da ga zavalja negde gde bi oziveo karijeru. Za sada ni jedan EL nema nameru da ga angazuje. Kazu da je nudjen nama.
                  Trece ime koje nam nude je Nikol Zizis koji odlazi iz Bamberga.

                  DA NE BUDE DA POJEDINCI SKACU OVO JE SAMO INFO OD SPORTSKOG NOVINARA KOJE PRENOSIM.

                  Comment


                  • Zisis nikako, ipak je on totalni metuzalem. Pale su mu napadacke sposobnosti izuzetno, koje su ga i cinile korisnim zadnjih par sezona. U odbrani je bio puvalo. Tako da ne hvala.

                    Grejndzer ima svoje kvalitete, zestok defanzivac je bio kad je bio mladji ali dolazi i sa dosta problema. Nije pass first plej, vec scorer. Nema dobar sut, pre svega napada reket. I uz sve to grozan istorijat povreda i nikad ne skrpi normalnu sezonu da ne pukne od istih. Dangubic style.

                    Markovic naravno na keca, ali mislim da od toga nema nista. I da ode Pefi iz Khimkija, ima bar 10 ekipa koje imaju vise da mu ponude i takmicarski i finansijski...

                    Comment


                    • Pa pazite....ako se sa igracima koji se pominju da ih Tomic ne zeli i raskine saradnja, u budzetu ostaje znacajan iznos koji bi trebalo nekako iskoristiti.
                      Skroz bi bilo ostvarivo da dovedemo 2 igraca sa 350k platom, ili jednog sa vecom. Ovaj ostatak rostera nam je bas jeftin.

                      Grejndzer ili Pefi....to bi bilo fenomenalno. Zizisa ne bih voleo, sem ako ne bude za neki manji kes u sta sumnjam da je moguce.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Jaramaz nikako nije Lebron za Rebrona. U najboljem slucaju su istih ili slicnih kvaliteta. Ovaj ima bolju fiziku i ulaz, dok Rebron ima veci IQ i bolji sut spolja. Sitne su tu razlike. Verovatno je neko do njih pred nasim vratima, mozda nije nijedan ali kao Evro kup tim, sigurno ne mozemo da biramo ne znam kakvog back up-a, posto Baron sigurno nije dosao da bude bilo kakav back up u nasem timu ...

                        Oni imaju po 23 godine i kao PG se jos razvijaju, tako da imaju prostor za napredak, ne znam bas koliki ali ono...Mislim da smo se borili za Pefija, ali od toga nema nista sto mi je jako zao, dosao bi nam kao budali samar...
                        Nećemo da se sprdamo, Jaramaz je imao brojke u ABA pre povrede koje Rebić neće dostići za dva života vrlo verovatno.

                        Sad, Jaramaza je povreda verovatno unazadila.

                        Pored toga uz Gudurića je bio glavni šraf one šampionske naše omladinske selekcije, pogotovo u finalu kada je i Tejić odsustvovao.

                        Comment


                        • Markovic > Zizis > Granger
                          Nekako nam je najpotrebniji organizator sa dobrom odbranom a najbolji je Markovic. Ne znam koliko je realno da covjek u njegovim godinama oprasta bilo kakve pare posteno zaradjene. Covic je i prije znao da iznenadi akrobacijama pa mozda upali opet.
                          Tomic i Antic se postuju, u slucaju njegove fizicke spremnosti on ce najvjerovatnije ostati na toj poziciji 4-5, pa ce vjerovatno velike pare biti izdvojene na PG, ne zavisi sve ni od nas, trziste diktira cijenu.

                          Comment


                          • Ako ostane Pera Antic i od njega se ocekuje bilo kakva uloga, da zajebemo mi lepo sve. Nema svrhe uopste igrati onda.

                            Comment


                            • Antic uz Feldina.....glavni uzrocnik proslogodisnje kurcobolje. Potpuno je razocarao covek i nema potrebe da to radi i dalje, koliko god da se postuju i kakva god da mu je fizicka sprema.

                              Comment


                              • Granger zadnjih 5 sezona ima 60 ili vise utakmica, ne znam bas koliko ima tu povreda...Pefi je pik, ali mislim da nece doci, ima vec dobre ponude da se ne vrac au ovo blato ovde...Za Grangera, sta da mu ozivi karijeru zivota ti Lazo, covek igra u top timovima zadnjih godina...jedino ako nece u NBA...to su stvarno price u prazno..

                                Dosao bi u CZ da ozivi karijeru a to bas nema veze sa vezom..

                                Prvo meni je malo nejasan potez dovodjenja Barona ako se nismo resili Feldina, isto tako dolazak Ristica, Oja ako se nismo resili dva centra...Ne znam bas dal ce pristati Feldin da ode u neku Tursku za iste pare ..eventualno neki EL ili dobar EC tim...

                                Pefi ima ponudu Znita na stolu, on bi bio idealan ali bas tesko...nazalost, pa i Granger isto, ali to su bas mastanja, morate se prebaciti na EC mode, jos neki misle da igramo Evroligu..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X