Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dečko je izgubio milion lopti odnosno nije ih uhvatio jer ima problem sa vidom. Nikakva tu pamet nije uključena.

    Comment


    • @Julyan Stone - decko izgleda brutalno. Jednim pasom me je podsetio na Medzika. Da li sam to lose video, ili mi se ucinilo da je on u par onih hajlajtsa igrao pleja, mislim nije bilo drugog pleja na terenu?

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        @Julyan Stone - decko izgleda brutalno. Jednim pasom me je podsetio na Medzika. Da li sam to lose video, ili mi se ucinilo da je on u par onih hajlajtsa igrao pleja, mislim nije bilo drugog pleja na terenu?
        Decko i jeste plej, i to je i igrao dosta. Grese mu cesto poziciju jer je ogroman i cesto su ga uparivali sa sitnijim bekovima. Ali da ne bude zabune decko je plej pre svega. U NBA su pokusavali da ga prebace na SG/SF jer nije dobar suter i mislili su da takav nece imati prvi korak da napadne brze bekove koji ga cuvaju, i da ih cuva u odbrani. Zato ga nekada postave kao SG/SF.

        Ali covej je pre svega plej. Igrao je to u NCAA, posle isto u Evropi ili u kombinaciji sa sitnijim kombo bekom i sl.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Decko i jeste plej, i to je i igrao dosta. Grese mu cesto poziciju jer je ogroman i cesto su ga uparivali sa sitnijim bekovima. Ali da ne bude zabune decko je plej pre svega. U NBA su pokusavali da ga prebace na SG/SF jer nije dobar suter i mislili su da takav nece imati prvi korak da napadne brze bekove koji ga cuvaju, i da ih cuva u odbrani. Zato ga nekada postave kao SG/SF.

          Ali covej je pre svega plej. Igrao je to u NCAA, posle isto u Evropi ili u kombinaciji sa sitnijim kombo bekom i sl.
          Da, da... Vidim ga sada prvi put. Odaje utisak niskog krila. Jel' pegla odbranu? Brzinu ima... Izgleda kao best fit za nas...

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Dečko je izgubio milion lopti odnosno nije ih uhvatio jer ima problem sa vidom. Nikakva tu pamet nije uključena.
            Da nisi ti to pomešao sa Ostinom? Kakvi problemi sa vidom?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ili, još i bitnije, ako ima problema sa vidom zašto nije uradio lasersku korekciju vida?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Da nisi ti to pomešao sa Ostinom? Kakvi problemi sa vidom?
                Istina je da ih ima.
                Pisao je i Bogi o tome kada je dolazio.

                Comment


                • Jeste,slabiji mu je vid . . .nista tragično ali ume da smeta. . Znalo se to

                  Comment


                  • Jes` da nije za poredjenje, ali i ovaj je imao problema sa vidom, pa postade legenda.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Evo i Beronove statistike od prosle sezone.

                      Comment


                      • Nidam potpisao za naseg rivala u EK-Monako.

                        Comment


                        • Nisam ranije gledao Berona, a iz statsa se mogu videti mnogo bolje cifre iz proslogodisnje sezone u Turskoj od one pretprosle u Spaniji. Deluje kao legitimni evrokup igrac dok bi za evroligu verovatno bio tanak.....spominje li se koji je ugovor potpisan sa njim, na koliko sezona i posto kosta?

                          Comment


                          • http://www.kkcrvenazvezda.rs/lukman-...5-07-2018.html

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Nisam ranije gledao Berona, a iz statsa se mogu videti mnogo bolje cifre iz proslogodisnje sezone u Turskoj od one pretprosle u Spaniji. Deluje kao legitimni evrokup igrac dok bi za evroligu verovatno bio tanak.....spominje li se koji je ugovor potpisan sa njim, na koliko sezona i posto kosta?
                              Ugovor je 1+1
                              Last edited by Manda77; 15-07-18, 14:27.

                              Comment


                              • Odlican posao je potpis Lukmana. Veliki Zvezdas I covek sa ogromnim iskustvom.
                                Za razliku od prosle godine sada imamo I trenera I kondicionog.

                                Comment

                                Working...
                                X