Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nama ništa onda od Nemanje Nenadića......ovaj mu zauzima mesto.

    Comment


    • Ja prezadovoljan, brutalan suter, lopte skoro pa i da ne diraju obruc.Cinimi se da je ovo zamena za Ennisa, sad cekamo pleja.

      Comment


      • Meni ovo izgleda kao oproštaj od Berovića

        Comment


        • Odlican igrac. Pored brutalnog suta covek je sasvim dobar u odbrani, cvrst. Ja se secm da je u Ritasu bio dobar.
          Sasvim izvesno pokazatelj da ne ostaje Feldin.
          Po meni bolji izbor od Feldina a sigurno I jeftiniji.

          Comment


          • Ako Maja ode napiću se od sreće.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Odlican igrac. Pored brutalnog suta covek je sasvim dobar u odbrani, cvrst. Ja se secm da je u Ritasu bio dobar.
              Sasvim izvesno pokazatelj da ne ostaje Feldin.
              Po meni bolji izbor od Feldina a sigurno I jeftiniji.
              Pa nije imao neke brojke u Ritasu u EC, kada je bilo glavno u knok autu protiv Karšijake nije bukvalno ni igrao.To kroz statistiku.

              E sad malo logički gledano, momak ima 27. godina, stranac, da tu ima tog kvaliteta verovatno bi do sada odigrao i neki EL sezonu.

              Neću unapred da sudim, verujem da je ovaj igrač pik trenera, videćemo....

              Comment


              • Solidan igrač,nista posebno,jedino je dobro sto je jeftiniji duplo od nesrećnog Feldina

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Pa nije imao neke brojke u Ritasu u EC, kada je bilo glavno u knok autu protiv Karšijake nije bukvalno ni igrao.To kroz statistiku.

                  E sad malo logički gledano, momak ima 27. godina, stranac, da tu ima tog kvaliteta verovatno bi do sada odigrao i neki EL sezonu.

                  Neću unapred da sudim, verujem da je ovaj igrač pik trenera, videćemo....
                  Ma mi ni nemamo mogucnost da dovodimo ne znam kakave iigrace.
                  Sad ocigledno da je istinita prica da je Tomic trazio neke igrace pre potpisa.
                  Meni je Baron sasvim dobro pojacanje ali naravno slazem se da tek treba da vidimo kako ce sve izgledati.

                  Comment


                  • Billy je odlican igrac, mada je krajnje preterano reci da je brutalan defanzivac kako navodi vest

                    Svakako bolji defanzivac od Rochestija. On ce kod nas biti plej, nemojte da se zanosite da ce na dvojku.

                    Dakle dobra vest je da nece Ficko da nam vedri i oblaci izgleda. Sada je prioritet da se dovede krupniji plej koji pegla D i napada obruc da opet ne bi bili boranija u odbrani.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Billy je odlican igrac, mada je krajnje preterano reci da je brutalan defanzivac kako navodi vest

                      Svakako bolji defanzivac od Rochestija. On ce kod nas biti plej, nemojte da se zanosite da ce na dvojku.

                      Dakle dobra vest je da nece Ficko da nam vedri i oblaci izgleda. Sada je prioritet da se dovede krupniji plej koji pegla D i napada obruc da opet ne bi bili boranija u odbrani.
                      Mnogo vise je bek nego plej. Zapravo taj kombo bek koji moze I na 1 I na 2.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Mnogo vise je bek nego plej. Zapravo taj kombo bek koji moze I na 1 I na 2.
                        Ja ti kazem sta ce igrati covek. Moze on da igra u paru sa jos jednim plejom, fora mantzaris-spanulis, ali on kod nas ce biti onaj koji prenosi loptu i pokrece napade.

                        Nema teorije da ce on da przi kao swingman, a imamo Feldeina, Lazica, Dobrica itd...

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ja ti kazem sta ce igrati covek. Moze on da igra u paru sa jos jednim plejom, fora mantzaris-spanulis, ali on kod nas ce biti onaj koji prenosi loptu i pokrece napade.

                          Nema teorije da ce on da przi kao swingman, a imamo Feldeina, Lazica, Dobrica itd...

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Feldin nece ostati.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Feldin nece ostati.
                            To bi bila losa ideja ako nemamo zamenu na dva. Ako cemo da idemo sa Billijem na dvojci kao starterom, trazimo kurac realno. Pojesce nas.



                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Op, op... Bili Baron, a?

                              Američki reprezentativac.

                              Comment


                              • Nzm za ovog, nisam se obradovao nešto, tačnije ni nemam neke emocije.

                                Više bih se obradovao nekom mlađem sa koldža, kome ćemo da služimo kao odskočna daska do jačeg ugovora, da pokida.

                                Comment

                                Working...
                                X