Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko misli da će Fića otići laže samo bzv samog sebe.

    Nema potrebe, klub Fiću vidi kao idealnog igrača za EC i taj rang takmičenja, samo kako ćemo sa njim da dobijemo Đetiće, ne znam, verujem u neku teoriju zavere da smo im namerno dali ABA, a da će nam dogodine oni istu džentlmenski vratiti, kako to i dolikuje.

    Što se naredne sezone tiče iskreno se nadam da ćemo afirmisati bar tri mlada igrača sa kojim ćemo kroz dve sezone igrati ulogu Žalgirisa iz ove godine u EL.

    Npr. Simanić i Nenadić mi se crtaju. Nađite trećeg uz Dobrića i ostale, može da bude dobro.

    Comment


    • Fica, stranac
      Radanov
      Nenadic, Laza
      Dobric, Davidovac
      Jankela, Simanic
      4/5 stranac
      Ođo, Jovanovic, Ristic(mozda)


      Uz dobrog trenera tvrd orah za sve. Kancer ekipe je Fica, a nema ni dobrog trenera tako da se ne treba zanositi
      Last edited by Antona; 05-07-18, 21:46.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Potpuno drugaciji tip igraca. Grigonis sa loptom u rukama pravi plus, ima i kreaciju i vise nacina za poentiranje. Giedraitis ima fantasticno kretanje bez lopte, snagu i prvi korak, naprada obruc i ima pracku kao spot up.
        Pa jeste, ali dosao ili dolazi kao njegova zamena...Mada imaju tu Giffey..koji je poprilicno slican igrac..videcemo. Svidja mi se Reneses, opasno naljusi igrace ispod radara. Cak i ovaj mali Hermanson je strasan ali strasan igrac a odbio je Dacku da bi dosao u Albu..mali je ubica, bas ubica...+Tieman koji je opasan i mlad igrac takodje...

        Nerealno dobar posao radi cika...

        Sad pitanje,vidim da su doveli Ogbea, kakav je bio u NCAA, opet ce napraviti strasan tim. nerealan trener, kako vata ove igrace ispod radara...Dok smo mi birali Alimpijevica...haha a jbte..ja jos ne verujem..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • A Feldin ?

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Fica, stranac
            Radanov
            Nenadic, Laza
            Dobric, Davidovac
            Jankela, Simanic
            4/5 stranac
            Ođo, Jovanovic, Ristic(mozda)


            Uz dobrog trenera tvrd orah za sve. Kancer ekipe je Fica, a nema ni dobrog trenera tako da se je treba zanositi
            Nije on kancer, on je limitiran visinom i kao takav je beskoristan u KKCZv. Prethodne sezone smo imali dva šortija i igrača koji su se šlepali u odbrani i znamo šta se desilo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Fica ako ostane, necu jedan mec gledati, to je onda zajebancija..Fica ne da nije EC nivo, nego nije 1/4 tog nivoa..bespotrebno se vracati na tu temu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Fica, stranac
                Radanov
                Nenadic, Laza
                Dobric, Davidovac
                Jankela, Simanic
                4/5 stranac
                Ođo, Jovanovic, Ristic(mozda)


                Uz dobrog trenera tvrd orah za sve. Kancer ekipe je Fica, a nema ni dobrog trenera tako da se ne treba zanositi
                Ta ekipa moze da dobije kuci Breshu i Ulm. I to bi bilo to. Ostalo na krv i noz da se dobije nesto. ABA liga, realno 4ti ako ne i 5ti, iza Buducnosti, Cedevite, Partizana, pa mozda i Mornara...

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  A Feldin ?
                  Nemamo mi para za njega a i ne treba nam.. Uvalicemo ga nekome.
                  Mislim da je i Laza luksuz u ovoj ekipi obzirom na visinu ugovora u odnosu na ono sto pruza na terenu.. Ova deca zasluzuju Lazine minute
                  Last edited by Antona; 05-07-18, 21:50.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Sarac, nece valjda Fica da ostane i sledece sezone?
                    Vec sam napisao bice kapiten

                    Comment


                    • Voleo bih Danguba da ostane, uz Jankelu, Dobrića, Davidovca koji bi mi igrao 3/4, Radanova na 2/3 doveo bih oba pleja strance i dva centra koji pored post igre, skoka i zaštite obruča imaju barem midrange šut i bacanja oko 70%.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Voleo bih Danguba da ostane, uz Jankelu, Dobrića, Davidovca koji bi mi igrao 3/4, Radanova na 2/3 doveo bih oba pleja strance i dva centra koji pored post igre, skoka i zaštite obruča imaju barem midrange šut i bacanja oko 70%.

                        Nece ostati, u San Antoniu je jos uvek izbegava kontakt, nece ni u Buducnost, njemu je nazalost veliki problem koleno i ne znam stvarno sta on licno misli a i Misko.

                        Comment


                        • Da li se možda razmišlja o Perasoviću kao potencijalnom treneru?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Da li se možda razmišlja o Perasoviću kao potencijalnom treneru?
                            Da, uz uslov da nam dovede Bilana i Kruno Simona jer Delije nece dolaziti na kosarku svakako tako da davnasnja zelja simpatizera u vidu ovog trenera i pomenutih igraca je uvek opcija trenutno.

                            Comment


                            • Iako ti je polusarkastičan odgovor, ne bih imao ništa protiv da nam trener bude osvajač takmičenja u kojem učestvujemo a koji zna mentalitet regiona i ne bi mu trebalo vreme za adaptaciju. Pritom, duže vreme je bez kluba i moguće je da su mu se kriterijumi spustili.
                              Što se ove dvojice tiče, ne bih nijednog iz različitih razloga. Bilan je malo prevaziđen tip igrača, previše mekan i neatletičan.
                              Kruno mi je beskrajno simpatičan i zabavan igrač koga su stigle godine, da nam je ponuđen pre jedno pet godina na keca bih pristao.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Fica ako ostane, necu jedan mec gledati, to je onda zajebancija..Fica ne da nije EC nivo, nego nije 1/4 tog nivoa..bespotrebno se vracati na tu temu..
                                Ako ostane Sin od Tatko, iz petnih žila ću navijati protiv nas svaku tekmu. Uključujući i one sa Grobljem.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X