Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Cekaj da li bi ti ponudio Radonjicu novi ugovor da smo ispusili El, da li bi svi branioci Radonjica prepoznali njegov sistem da smo kojim slucajem ispusili El prosle sezone. Trenera drzi rezultat u svim zemljama sem ako nisi Zeljko Obradovic, Greg Popovic. Ja stvarno ne znam da li bi imao skoro 100 % podrsku Radonjic da smo bili koje godine posle Cibone imali kiks, pogotovo ne od onih istih koji se sada kunu u njega. Sve se plasim da bi bili zadovoljnim sistemom i hard difensom a da nema trofeja.
    Ja ne bih ali ne iz tih razloga koje pominjes. Nije mi se svidjao njegov rad sa mladima, tempiranje forme, padovi u drugom delu sezone i sl. Zato ga ne bih produzivao, a ne zbog trofeja

    Sto se tice novog ugovora, ako verujes treneru i postoji odnos i poverenje, onda to krenes mnogo ranije da radis. Jer jebeno verujes da je on taj koji te vodi na pravi put. Ako ne verujes tako njemu, onda radis ovo sto si ti pomenuo cekas.

    Ali onda imas 0% prava da pomenes trenera koji trazi uhlebljenje godinu dana pred istek ugovora, a sve vreme mu giljotina nad vratom.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Naravno da ne bi, samo on nije izgubio...Jeste Cibonu kad mu je coks doveo redova Lipovija iz Donbasa...ne kazem da nismo trebali i tako uzeti,ali jedan mec, nisi nasao zamenu...iz ovog ugla i nije neko iznenadjenje...

      Cak i ta sezona je bila uspesna i ako su ovde neki pisali da smo imali jaci tim od partizana i slicne gluposti...

      Imas Zvezdu pre DR, koja je bila raspad, ne raspad sistema, nego raspad univerzuma...da ne pisem o svim gifoima NC i tima tada, bilo bi suvisno..mogli bi se i toga setiti..a ovo posle i ne moramo sa sve Alimpijem, FC3 i izgubljenom titulom od Buducnosti koja je bila prosecan EC tim...

      Jasno se vidi razlika jbga, imao je sistem u Buducnosti i odradio posao u Bayernu, bez mrlje u karijeri za sad..jbga tako je kako je..ako ostane ova ce seozna bas pokazati od cega je NC napravljen...i kakav je sistem stvorio ili ostavio...sacekacemo jos malo,pa ce sve biti jasnije... ) uf kako ste mastili sa playbookovima itd...i pravili kao i sad normlane ljude budalama...verujte meni a ne svojim ocima )
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ja ne bih ali ne iz tih razloga koje pominjes. Nije mi se svidjao njegov rad sa mladima, tempiranje forme, padovi u drugom delu sezone i sl. Zato ga ne bih produzivao, a ne zbog trofeja

        Sto se tice novog ugovora, ako verujes treneru i postoji odnos i poverenje, onda to krenes mnogo ranije da radis. Jer jebeno verujes da je on taj koji te vodi na pravi put. Ako ne verujes tako njemu, onda radis ovo sto si ti pomenuo cekas.

        Ali onda imas 0% prava da pomenes trenera koji trazi uhlebljenje godinu dana pred istek ugovora, a sve vreme mu giljotina nad vratom.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Zar jedan bivsi trener El nije javno rekao da su trenerima koferi uvek spakovani..... jbga takav im je posao. Ne mogu da ulazim u taj odnos da li je i kada mogao biti ponudjen novi ugovor DR , ti imas svoj stav o njemu, ja imam svoj. Njemu se ne moze oduzeti da je najtrofejniji trener u istoriji KKCZ , usao je u istoriji zajedno sa svim ljudima i igracima tog istog kluba a ne sam kao pojedinac. Doduse verujem da je bio hranjen najgorim epitetima sve do poslednje godine od onih istih koji ga dizu sada u nebesa ali to sada nije ni bitno. Navijace pogotovo KKCZ interesuje na prvom mestu rezultat i trofeji, mada i trofeji nisu toliko bitni, bitna je samo ucesce u El jer su od rodjenja svog i od kada su prohodali i progledali gledali svoj omiljeni klub u El. Sada kada te El nema traze se glave, zato sam ti i postavio pitanje da li bi njegova glava bila sacuvana od istih onih koji ga brane sada da smo jednu godinu izgubili EL. Tada bi isplivalo ovo sto si napisao, verovanje u mlade , forma itd. Sve se to zaboravlja kada se udje u El, kao sto vidimo sada kako izgleda atmosfera bez El.

        Mala opaska za sve forumase, ocigledno da zbog recidiva proslosti moj upis u vezi novog trenera koji nije iz Miskove agencije niko nije primetio. Ocigledno da nisam vise interesantan i ne citaju se moji upisi sa nekom pozitivom vec samo kao ozoglaseni bot. Zao mi Kum Zorzo sto je usao nepripremnljen u borbu kada se javio veceras.Ne gubi nadu Kume tek si dosao sa godisnjeg odmora malo si se opustio. Svrati slobodno ne mogu bas sam da postignem

        Comment


        • Nije mi promaklo, ali mi i ne znaci nista. Ne igram te igrice s pogadjanjem koji je trener/igrac u pitanju.

          Ako znas ko je u pitanju i s kim se pregovara kszi. Ako ne zelis, onda nemoj ni da djubris sa tim podvodnim komentarima.

          Ili mozda si zabrinut da ce ovaj forum i razni drugi neprijatelji da sjebu taj dil [emoji41][emoji41][emoji41]

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Sarac procitao sam deo oko trenera. Naravno nisam odmah krenuo.sa pitanjima ko je u pitanju. Ako budes hteo napisaces.
            Ja znam da je kontaktiran Milan Tomic.
            Last edited by Laza Kacanski; 30-06-18, 23:04.

            Comment


            • Pa zar ne rece da cova odlazi,odakle se sad zna ko je novi trener ) komedija..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Koja ste vi komedija...
                Podrzavam...osam strana naklapanja ja pomislio nesto konkretno smo uradili kad ono i dalje braca,Cova,DR, ko je kralj, ko je nula bez koga i tako u krug bez kraja i pocetka

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Podrzavam...osam strana naklapanja ja pomislio nesto konkretno smo uradili kad ono i dalje braca,Cova,DR, ko je kralj, ko je nula bez koga i tako u krug bez kraja i pocetka
                  Tebi kao da je ovo prvi prelazni rok. Ovo je bolje od same sezone...neki se posebno spremaju samo za ovo...)) samo se opustite i uzivajte..dugo je leto, ima ovo da gori do hiljadu strana i to bez problema
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Naravno da ne mogu napisati koji je trener u pitanju. Bila je krilatica iz stare Titove Jugoslavije, stariji forumasi ako ih uopste i ima koji se secaju tog perioda koja je glasila : zivimo kao da ce sto godina biti mir a spremajmo se kao da ce sutra biti rat. Da ne bude da se u klubu sedi na dupetima i da se jedina aktivnost koja se desila od zavrsetka sezone ispracaj Davora Ristovica nazad u njegov maticni klub posle dugodisnje saradnje.

                    Sto znaci samo jedno, all in je sledeca sezona, jedan forumas je lepo napisao eto da se i sa njim ja slozim ako on vec nijednu moju rec ne postuje a i ne ocekujem, od imena trenera ce se i odrediti kakva ce biti sledeca sezona.

                    - uslov da dodje ovaj trener je naravno obezbedjen budzet,
                    - uslov da imamo obezbedjen budzet je da imamo sigurne ugovore sa sponzorima,
                    - u zavisnosti od tih ponudjenih ugovora ce se i odluciti da li je uprava u stanju da obezbedi normalno funkcionisanje kluba kao i ostvarivanja ciljeva u sledecoj sezoni a to su Aba titula itd.
                    - da bi se ostvarili zacrtani rezultati potreban je dovoljno kvalitetan trener kao i odgovarajuci igracki kadar sa akcentom na domace igrace kao i sa dva ino pojacanja.
                    - ukoliko pored sve gore navedenih ova uprava to moze da obezbedi ona ce i ostati , ukoliko ne moze povuci ce se u nadi da ce neko drugi moci ove male sitnice gore navedene da obezbedi a da se klub ostavi sa finansijski stanje i igracima pod ugovorima koji su svima poznati.

                    Za iskrene navijace je ovo mozda WIN WIN situacija, obebedjen/projetkovan budzet sa jasnim ciljevima sa ovom upravom ili sa nekom novom upravom koja smatra da moze bolje od Covica koji to ne moze vise.

                    @laza Milan Tomic, spekulacije i forumske zelje i price iz kojeg je izasla navodna prica da je kontaktiran. Naravno on je na listi potencijalnih slobodnih trenera kao i desetina drugih tako da on moze postati trener kao i svaki drugi.

                    Comment


                    • Fer i posteno...imace moju podrsku ako bude tako kako bude i sa zadovoljstvom cu i sam pomoci koliko mogu...Nemam ja nista protiv tebe ili vas, samo ste malo zastranili, pa je red da vas neko pokusa vratiti na pravi kolosek. Moglo je to i prosle sezone ali dobro, da ne cepidlacim sada..daj da vidimo i to cudo. Do tada cutim i pisem o kosarci i terenu...nadam se da ce se desiti nesto dobro,pre svega za klub, to je najbitnije...klub je iznad svega...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Fer i posteno...imace moju podrsku ako bude tako kako bude i sa zadovoljstvom cu i sam pomoci koliko mogu...Nemam ja nista protiv tebe ili vas, samo ste malo zastranili, pa je red da vas neko pokusa vratiti na pravi kolosek. Moglo je to i prosle sezone ali dobro, da ne cepidlacim sada..daj da vidimo i to cudo. Do tada cutim i pisem o kosarci i terenu...nadam se da ce se desiti nesto dobro,pre svega za klub, to je najbitnije...klub je iznad svega...

                        Comment


                        • A kad ce se to saznati.... da li ce biti budzet obezbedjen ili ne? Ako ovaj status quo potraje vise od narednih nedelju dana onda moze biti i kasno da se pruzi sansa nekom drugom ko god to bio.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Naravno da ne mogu napisati koji je trener u pitanju. Bila je krilatica iz stare Titove Jugoslavije, stariji forumasi ako ih uopste i ima koji se secaju tog perioda koja je glasila : zivimo kao da ce sto godina biti mir a spremajmo se kao da ce sutra biti rat. Da ne bude da se u klubu sedi na dupetima i da se jedina aktivnost koja se desila od zavrsetka sezone ispracaj Davora Ristovica nazad u njegov maticni klub posle dugodisnje saradnje.

                            Sto znaci samo jedno, all in je sledeca sezona, jedan forumas je lepo napisao eto da se i sa njim ja slozim ako on vec nijednu moju rec ne postuje a i ne ocekujem, od imena trenera ce se i odrediti kakva ce biti sledeca sezona.

                            - uslov da dodje ovaj trener je naravno obezbedjen budzet,
                            - uslov da imamo obezbedjen budzet je da imamo sigurne ugovore sa sponzorima,
                            - u zavisnosti od tih ponudjenih ugovora ce se i odluciti da li je uprava u stanju da obezbedi normalno funkcionisanje kluba kao i ostvarivanja ciljeva u sledecoj sezoni a to su Aba titula itd.
                            - da bi se ostvarili zacrtani rezultati potreban je dovoljno kvalitetan trener kao i odgovarajuci igracki kadar sa akcentom na domace igrace kao i sa dva ino pojacanja.
                            - ukoliko pored sve gore navedenih ova uprava to moze da obezbedi ona ce i ostati , ukoliko ne moze povuci ce se u nadi da ce neko drugi moci ove male sitnice gore navedene da obezbedi a da se klub ostavi sa finansijski stanje i igracima pod ugovorima koji su svima poznati.

                            Za iskrene navijace je ovo mozda WIN WIN situacija, obebedjen/projetkovan budzet sa jasnim ciljevima sa ovom upravom ili sa nekom novom upravom koja smatra da moze bolje od Covica koji to ne moze vise.

                            @laza Milan Tomic, spekulacije i forumske zelje i price iz kojeg je izasla navodna prica da je kontaktiran. Naravno on je na listi potencijalnih slobodnih trenera kao i desetina drugih tako da on moze postati trener kao i svaki drugi.
                            A to dal ce Covic obezbediti budzet treba da cekamo do Avgusta, Septembra.
                            Obezbedio ne obezbedio budzet Covic ostaje u Zvezdi pa makar igrali sa juniorima.
                            Last edited by Laza Kacanski; 01-07-18, 07:05.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              A to dal ce Covic obezbediti budzet treba da cekamo do Avgusta, Septembra.
                              Obezbedio ne obezbedio budzet Covic ostaje u Zvezdi pa makar igrali sa juniorima.
                              Da, nema ko da preuzme klub pa mora on da se zrtvuje, jadnicak.. I sina je doveo da pomogne a nama ni to ne valja.
                              Last edited by Antona; 01-07-18, 08:09.

                              Comment


                              • Ponitka potpisao za Lokomotivu Kubanj.
                                Aukurac

                                Comment

                                Working...
                                X